Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

zlapalem laczka, zmianialem kolo w deszczu, caly przemoklem a Scooby na wstretna dojazdowke na tyle... biedaczek... :cry:

I MAX tylko 80 km/h :???: Może Ci przywieść normalne koło ? :P

 

W Norauto ci połatają.. pewnie wentyl jak znam życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlapalem laczka, zmianialem kolo w deszczu, caly przemoklem a Scooby na wstretna dojazdowke na tyle... biedaczek... :cry:

I MAX tylko 80 km/h :???: Może Ci przywieść normalne koło ? :P

 

W Norauto ci połatają.. pewnie wentyl jak znam życie.

 

 

 

dzieki za pomysl, wlasnie wrocilem z Norauto, wloklem sie na zalatanie jak nigdy w zyciu, sie czlowiek naczytal jak wiskoza takich akcji nie lubi

 

PS daj znac jak dzisiaj robimy bo nie wiem jak dzien ustawic

 

 

iemiałęm jakichs lęków ani nic. JEchało mi sięnieźle jak na mój stan zdrowia i dopasowanieopon do nawirzchni ale kicha czasowa straszna

 

moze odstaw sciganko na jakis czas, bo chyba sie spinasz za bardzo, za kazdym razem "cos" jest nie tak... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iemiałęm jakichs lęków ani nic. JEchało mi sięnieźle jak na mój stan zdrowia i dopasowanieopon do nawirzchni ale kicha czasowa straszna

 

moze odstaw sciganko na jakis czas, bo chyba sie spinasz za bardzo, za kazdym razem "cos" jest nie tak... :wink:

 

hm... ale przecież wszystko jest OK. tylko Az jest cholernie ambitny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze odstaw sciganko na jakis czas, bo chyba sie spinasz za bardzo, za kazdym razem "cos" jest nie tak...

 

Kurde no co nie tak? :-/ PO prostu trochę smutno że się nie jeździ tak szybko jak inni i mimo że jest milion powodów - np. opony, czy zapalenie oskrzeli, to imo wszystko człowiek zły jest jak ma zdecydowanie najszybszy samochód w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... ale przecież wszystko jest OK. tylko Az jest cholernie ambitny

 

to wiemy wszyscy na forum :wink:

 

Kurde no co nie tak? :-/ PO prostu trochę smutno że się nie jeździ tak szybko jak inni i mimo że jest milion powodów - np. opony, czy zapalenie oskrzeli, to imo wszystko człowiek zły jest jak ma zdecydowanie najszybszy samochód w okolicy.

 

jezeli z zapaleniem oskrzeli zasiadles za kolkiem nie mozesz oczekiwac dobrego wyniku, po pewnym czasie czlowiek zaczyna za bardzo kombinowac i czasy nie sa takie jak bysmy sobie tego zyczyli. podobno to przechodzi... z czasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nie ma sie co spinać, Słomka to ma byc luzne spotkanko zapaleńców , ja generalnie sie wynudziłem podczas czasówki bo nudno i na lakier trzeba jechać :wink: .

 

Az, Inaczej sie jeździ pożyczonym autem inaczej swoim. Podświadomie nie idziesz na całosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, krtani, oskrzeli, szmery w plucach, duszący kaszel...ale co zrobić? Słomka 9 grudnia 2006 jest tylko jedna :-( No i okazja jechania W4 TURBO się też pewnie nie zdarzy.

 

 

ja Ciebie rozumiem, na SJS pojechalem 3 tygodnie po usunieciu wyrostka... pasow nie moglem zapiac ale bylo warto...

 

 

Az, tak szczerze to nie mozna byc zawsze najlepszym... to nudne jest :cool: , jak raz na jakis czas dostaniesz becki nic sie nie stanie a i ochoty do walki nie stracisz bo nadal jest z kim sie scigac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben_wrc, na całość to ja na pewno bym nie poszedł podczas takiego ścigania o kalesony, ale niestety moje przekonanie o tym jak szybkie jest to auto i że ja jakoś je ogarniam było chybione. Oczywiście wiem gdzie możnabyło jeszcze urwać czas. Auto jest starsznie szybkie i niewątpliwie najszybsze z tego co tam było tylko ja nie bardzo najwyraźniej oceniłem co to jest szybki przejazd. Szkoda że pierwszy skopałem bo zawze jakieś porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az, tak szczerze to nie mozna byc zawsze najlepszym... to nudne jest , jak raz na jakis czas dostaniesz becki nic sie nie stanie a i ochoty do walki nie stracisz bo nadal jest z kim sie scigac

 

 

Nie przypominam sobie żebym coś wygrał w ostatnim czasie więc z tym "zawsze" to chyba przesadzasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...