Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodząc dziś do sklep(ik)u zostawiłem auto na awaryjnych na malutkim parkingu, zastawionym na maksa. Nie lubię takich akcji, ale musiałem tam wejść i rozmawiałem z kierowcami, że jestem w konkretnym sklepiku, gdybym kogoś blokował, przy wyjeździe, proszę zatrąbić/powiedzieć. Ogólnie dość spokojna atmosfera, bez nerwowości, ale co chwila wychodziłem sprawdzić, czy komuś nie utrudniam życia. Całość trwała (dłużej niż myślałem) jakieś 20 minut. Po powrocie do autka poczułem jakiś dziwny zapach, ale myślałem, że to od któregoś z okolicznych samochodów. Dopiero w czasie jazdy zorientowałem się, że nie działają migacze ani awaryjne, a ten dziwny zapach prawdopodobnie z mojego autka...

 

Szybkie sprawdzenie u mechanika: kostka od awaryjnych OK, bezpiecznik (chyba 15) w komorze silnika wymieniony... dalej nie działa. Próby stycznikiem - prawy migacz OK, lewy el d.pa. Co ciekawe, zauważyłem, że przy otwieraniu/zamykaniu auta migacze działają normalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedświąteczne zakupy...

 

 

Rob je w sierpniu, bedziesz szczesliwszy. :P

 

 

No właśnie np. karpia trzeba było kupić w sierpniu i położyć w ciepłym miejscu , na wigilie na pewno miałby ciekawy smak i zapach :wink: :mrgreen:

 

A wanny nie masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedświąteczne zakupy...

 

 

Rob je w sierpniu, bedziesz szczesliwszy. :P

 

 

No właśnie np. karpia trzeba było kupić w sierpniu i położyć w ciepłym miejscu , na wigilie na pewno miałby ciekawy smak i zapach :wink: :mrgreen:

 

A wanny nie masz ?

 

Moj somsiad ma turbowanne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges jak ch... włąśnie był u mnie dzielnicowy przeprowadzić wywiad, bo sąsiad zza płota popełnił samobójstwo :( A taki spoko gość był :cry: [moderator czuwa] :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym dostałem zawiadomienie z urzędu skarbowego o umorzeniu postępowania wobec mojego dłużnika.

Jednoosobowa działalność -facet oprócz mnie - nie zapłacił również około 1 miliona PLN podatków.

Tak więc dowiedziałem się, że jak się człowiek przygotuje, to może bezkarnie nie płacić innym i nie płacić podatków.

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam mega nie tegesa :(

Jadę sobie wczoraj po 22 Rondem Lotników Lwowskich w Łodzi prawym pasem, muzyczka gra, jest fajnie 8) Lewym pasem jedzie sobie Mazda 323F. W momencie, w którym jestem w połowie długości Mazdy jej kierownik z tak zwanego "nienacka" włącza prawy kierunkowskaz i jednocześnie rozpoczyna manewr zmiany pasa ruchu na prawy :shock: A na prawym cały czas jadę ja :evil: Efekt - pomimo ostrego hamowania lewym przednim narożnikiem mojej SI uderzam w prawy tylny narożnik jego auta... Mimo mojego trąbienia pan był twardy i kontynuował manewr, zero odbicia fajerą w lewo... Zatrzymujemy się w bocznej uliczce, wysiadamy obejrzeć auta - tragedii u mnie nie ma (lewy przedni błotnik wgnieciony, lampa przerysowana, uszkodzony zderzak), u niego - nie wiem. Pytam, czy mnie widział. Mówi, że nie. Pytam w jakiej firmie jest ubezpieczony - mówi, że w Inter Risk (ChGW co to jest, mam nadzieję, że nie jest to podobne do samopomocy...). Ale teraz on pyta mnie, w jakiej firmie ja jestem ubezpieczony :shock: Ja mówię, że to nie ma znaczenia, bo wina jest jego, na co on mi odpowiada "no nie wiem" :evil: W tym momencie kończą się dyskusje, wzywam Policję. Po zakończeniu połączenia gość mi mówi "po coś pan ich wzywał, przecież podpisałbym panu oświadczenie" :shock: I jeszcze brnie "teraz obaj dostaniemy mandat za bezzsadne wezwanie Policji" :roll:

Skończyło się tak, że kierownik Mazdy ma konto bogatsze o 6 pkt i uboższe o 450 zł :twisted: A mógł nie mataczyć :lol:

Najgorsze jest jednak to, że do tej pory moje auto to była "igiełka igiełka", a teraz to będzie tylko "igiełka" (po naprawie ma się rozumieć :wink: ). No i to bujanie się z likwidowaniem szkody... Jak bym miał za dużo wolnego czasu...

 

Oraz nieteges z innej beczki :arrow: szkoda, że niektórzy sprzedający na forum nie honorują kolejności rezerwacji, złożonych ofert itd. :? Pozostawia to niesmak ("absmak" :mrgreen: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz nieteges z innej beczki szkoda, że niektórzy sprzedający na forum nie honorują kolejności rezerwacji, złożonych ofert itd. Pozostawia to niesmak ("absmak" ).

 

Rafcio78, mam jakąś wolną rozpórkę.

 

 

a on chce szybka - bo ma szybki samochod :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafcio78, no to klops. :/ Najgorsza jest ta bezsilność, jak na nic nie reagują. :roll:

Ubezpieczam w InterRisk, podobno nie jest źle - dla Subaraków nie wychodzi najdrożej, ale jeszcze ze swojego AC ani OC nie korzystałem. Daj znać, ciekaw jestem Twoich wrażeń.

 

[EDIT]

Przypomniało mi się, że raz korzystaliśmy z odszkodowania w InterRisk po pożarze w kotłowni (komputer sterujący pracą pieca się zapaliłm :shock:), razem z autem mam ubezpieczony dom. Nie było problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się, że raz korzystaliśmy z odszkodowania w InterRisk po pożarze w kotłowni (komputer sterujący pracą pieca się zapaliłm :shock:), razem z autem mam ubezpieczony dom. Nie było problemów.

 

Mam nadzieję, że też nie będę miał problemów :idea: Całe szczęście, że nikomu się nic nie stało i ucierpiało tylko poszycie karoserii i to łatwo demontowalne, więc nie załamuję rąk :wink: A poza tym przy uszkodzonym już zderzaku mniej będzie bolało wypadnięcie w zaspę w jakimś Ułężu, NMnP czy jeszcze innym miejscu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...