Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

"Już w sobotę słynne kryterium Rajdu Barbórki na Karowej. Samochody wyścigowe wyjada na odrestaurowany dwa lata temu wiadukt. - Czy dopiero po wypadku, urzędnicy oprzytomnieją? - dziwią się obrońcy zabytków. "

http://warszawa.gazeta.pl...to_skandal.html

To trzeba w ogóle zamknąc wiadukt dla ruchu, bo niby normalne auta go nie zużywają. Ale tacy ludzie muszą istnieć, bo za pare lat sami będą zabytkami i będą się ochraniać/obraniać przed zniszczeniem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco pocieszają mnie spokojne i mądre :wink: komentarze internautów.

Mimo wszystko to nie Onet

 

Chociaż pod względem poziomu "dziennikarzy", powoli robi się Fakt albo inny Superak.

 

Wyborcza już chyba przegoniła Fakt i inne Superaki pod względem załosnych artykułów. Taki Fakt przynajmniej nie udaje, że jest typowym szmatławcem, za to Wyborcza chce się uważać za poważną "firmę" ale jej artykuły są na żenującym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień jak codzień- wieczorny wyjazd nad Bagry ( łąka przy zalewie) z psem.

Za czesanie psa bez kagańca - 200 PLN od strażników teksasu.

 

nie mogłeś spuścić pieska ze smyczy i wydać komendy: BIERZ ZŁODZIEJA...! ? :grin: zaraza jedna, nieudaczniki jedne, u nas jak kogoś nie przyjmą do policji, do wojska, do straży pożarnej, to ląduje w straży miejskiej...chyba wiejskiej... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień jak codzień- wieczorny wyjazd nad Bagry ( łąka przy zalewie) z psem.

Za czesanie psa bez kagańca - 200 PLN od strażników teksasu.

 

nie mogłeś spuścić pieska ze smyczy i wydać komendy: BIERZ ZŁODZIEJA...! ? :grin: zaraza jedna, nieudaczniki jedne, u nas jak kogoś nie przyjmą do policji, do wojska, do straży pożarnej, to ląduje w straży miejskiej...chyba wiejskiej... :twisted:

 

Mogłem, następnym razem. Pies reaguje na komendę BANDYTA ale chyba zauczę go CZARNUCH*

 

*bez podtekstów rasistowskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bociek napisał/a:

Dzień jak codzień- wieczorny wyjazd nad Bagry ( łąka przy zalewie) z psem.

Za czesanie psa bez kagańca - 200 PLN od strażników teksasu.

 

 

nie mogłeś spuścić pieska ze smyczy i wydać komendy: BIERZ ZŁODZIEJA...! ? :grin: zaraza jedna, nieudaczniki jedne, u nas jak kogoś nie przyjmą do policji, do wojska, do straży pożarnej, to ląduje w straży miejskiej...chyba wiejskiej... :twisted:

Ale przecież pies nie musi mieć cały czas kagańca, tylko właściciel musi go mieć przy sobie. Ja z moim chodzę zawsze na smyczy ale bez kagańca (mam go tylko przy sobie). Z drugiej strony rozumiem ludzi że czasami boją się psów, bo to tylko zwierzę i nigdy nie mozemy być na 100% pewni że nie zaatakuje i czasami sam zwracam uwagę ludziom którzy duże psy wyprowadzają bez smyczy. Ok jeżeli pojedzie sobie z psem na łąkę gdzie nie ma ludzi w promieniu kilkuset metrów to niech puszcza go żeby sie wybiegał, ale w mieście, parku gdzie obok są ludzie, dzieci to coś nie tak :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowiłem sie wczoraj, ze sprzedającym mocno uszkodzone z tylu STI ,że dzisiaj przyjeżdzam na 100% kupić od niego ten kawał złomu i kupę dobrych czesci :twisted: .Pan potwierdził moją rezerwacje ,a dzisiaj mi mówi ,że auto już sprzedane.Normalnie wkur....ić sie można jak dzisiaj ludzie sa nie słowni :evil: .Szukałem takiego zestawu naprawczego do mojego WRXa od września i znowu cały misternie utkany plan się nie udał :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości - jeżeli składam 2 samochody w jeden, co robię z dokumentami dawcy? ZTCW żeby dostać świadectwo do W-łu Komunikacji należy zdać kompletne auto :?: Jeżeli złomuję tylko karoserię też mogę wyrejestrować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości - jeżeli składam 2 samochody w jeden, co robię z dokumentami dawcy? ZTCW żeby dostać świadectwo do W-łu Komunikacji należy zdać kompletne auto :?: Jeżeli złomuję tylko karoserię też mogę wyrejestrować?

 

jak masz znajomego złomiarza to możesz mu oddać same tablice i papiery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem na profilaktyczne zabiegi Imprezkę do Pablonasa a w zamian dostałem Mondeło :roll: Ehhh magia Subaru i prowadzenie tego auta jest względem innych marek bezcenna :cool:

 

Szybko, żeś się zburżuił :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...