Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Nieteges jest, że mam jutro wcześnie rano samolot, a dziś se nie mogłem odmówić wizyty na forum, i nerwowo odliczam, ile godzin snu mi zostanie... Na razie - 4 z kawałkiem :roll:.

 

Ale forum przejrzę :twisted:.

 

To skończysz w samolocie, co by być na bierząco.... :lol::lol::lol:

 

Ledwo się dziś zwlokłem z wyra. A przede mną cały dzień "ważnych spotkań". Całe szczęście, że się jeszcze nie zaczęły i mogę dokończyć czytanie forum :grin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wiedząc o tym, że będziemy bez siebie przez dwa dni, wczoraj ją wieczorem zawiozłem do myjki, na odkurzanie i teraz sobie stoi taka wypucowana i czeka na mnie. Wiecie - jak to mówią "kobieta, wódka i booyakasha muszą być czyste"* :mrgreen:.

 

 

* - z tym zastrzeżeniem, że ubłocenie rajdowe mieści się w kategorii "czysty" (ubrudzenie miejskie już nie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ma moich oczach na parkingu pani wjechała w bok mojej Hondy :twisted:

 

kiedyś na parkingu widziałem podobny manewr. Myślałem, że film kręcą :) Babka się patrzyła na to auto i centralnie do niego tyłem wjechała... Niewiedziałem czy się śmiać czy płakać. Właściciel auta był żewnie poddenerwowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges jest, ze po w-wie jezdzi policjant z wideorejestratorem na szarym motocyklu BMW (turystyk, bodajze RT). Pol godziny temu widzialem jak zatrzymal autko przy stegnach. co sie w tym kraju dzieje :roll:

 

Pisał o tym Bilex, ktoś podawał też link na stronę policji stołecznej ( TUTAJ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie przeczytałem o tym wcześniej bo miałem okazję poznać pana motocyklistę :oops: wyjeżdżałem ze stolicy i na trasie wylotowej przed miejscowiością Zakręt wyprzedza nas motocykl, ktorego widziałem dużo wcześniej w lusterku. Jako że zawsze zjeżdżam z drogi jak jedzie motocykl teraz też tak zrobiłem i myślałem że kierowca chce mi podzię kować :lol: a on podniósł szczenę w kasku i powiedział że za zmiany pasó wbez kierunków naliczył mi już 500zł i żę spotkamy się następnym razem... po czym wyprzedził mnie i zatrzymał perfidnie tuningowaną Calibrę ha ha ha. dobrze że zrobiłem sobie slalomu między samochodami bo pewnie mandacik by był niezły! [/fade]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis w dzienniku pisza o tym policyjnym motocyklu:

238 mandatow na prawie sto tysiecy zlotych w miesiac :shock:

circa abałt trzy tysiace zlotych dziennie

 

patroluje glownie trasy wylotowe oraz ulice, na ktorych odbywaja sie nielegalne wyscigi- np. Pulawska i most Siekierkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis w dzienniku pisza o tym policyjnym motocyklu:

238 mandatow na prawie sto tysiecy zlotych w miesiac :shock:

circa abałt trzy tysiace zlotych dziennie

 

patroluje glownie trasy wylotowe oraz ulice, na ktorych odbywaja sie nielegalne wyscigi- np. Pulawska i most Siekierkowski

To ma kiepską normę. 10 mandatów dziennie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie przeczytałem o tym wcześniej bo miałem okazję poznać pana motocyklistę :oops: wyjeżdżałem ze stolicy i na trasie wylotowej przed miejscowiością Zakręt wyprzedza nas motocykl, ktorego widziałem dużo wcześniej w lusterku. Jako że zawsze zjeżdżam z drogi jak jedzie motocykl teraz też tak zrobiłem i myślałem że kierowca chce mi podzię kować :lol: a on podniósł szczenę w kasku i powiedział że za zmiany pasó wbez kierunków naliczył mi już 500zł i żę spotkamy się następnym razem... po czym wyprzedził mnie i zatrzymał perfidnie tuningowaną Calibrę ha ha ha. dobrze że zrobiłem sobie slalomu między samochodami bo pewnie mandacik by był niezły! [/fade]

 

W sumie szkoda ze cie nie podliczył :P Nie mam nic do ciebie ale tak już mam że nienawidze jak ktoś jeździ bez kierunków, a szczególnie jak ktoś robi taki slalom między autami. IMHO domena kierowców bmw, proponuje trzymac poziom bo niedługo i w Polsce subaru będzie miało opinie jak w GB.

 

A że u nas coraz więcej cwaniaków, niezależnie od marki - jest to bardzo nie teges.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Nie mam nic do ciebie ale tak już mam że nienawidze jak ktoś jeździ bez kierunków, a szczególnie jak ktoś robi taki slalom między autami. IMHO domena kierowców bmw, proponuje trzymac poziom bo niedługo i w Polsce subaru będzie miało opinie jak w GB.

 

A że u nas coraz więcej cwaniaków, niezależnie od marki - jest to bardzo nie teges.

 

Lukciosti, jak Cię lubie - to też proszę: migaj...

I nie "się", tylko tym, co w samochodzie do migania służy. Żarówki NAPRAWDĘ aż tak się nie niszczą, nie ma co oszczędzać ;-)

 

Sebastian ma 100% racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Very bardzo nie teges.

Kąąąbi dzisiaj powiedziało, żebym się walił na ryj.

Zaczęło się od świecy, która sobie była poszła na spacer. Następna nie chciała dać się wkręcić, bo... gwint z gniazda świecy też sobie poszedł się j...ć.

 

I musiałem pożyczyć dresowóz.

 

KJM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Nie mam nic do ciebie ale tak już mam że nienawidze jak ktoś jeździ bez kierunków, a szczególnie jak ktoś robi taki slalom między autami. IMHO domena kierowców bmw, proponuje trzymac poziom bo niedługo i w Polsce subaru będzie miało opinie jak w GB.

 

A że u nas coraz więcej cwaniaków, niezależnie od marki - jest to bardzo nie teges.

 

Lukciosti, jak Cię lubie - to też proszę: migaj...

I nie "się", tylko tym, co w samochodzie do migania służy. Żarówki NAPRAWDĘ aż tak się nie niszczą, nie ma co oszczędzać ;-)

 

Sebastian ma 100% racji.

 

Się czepiacie. Ja migam. Ale jak jedziesz STi, to rzadko kto jedzie szybciej. I rzadko komu zajedziesz drogę. Poza tym - nie zawsze na to czas jest :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się czepiacie. Ja migam. Ale jak jedziesz STi, to rzadko kto jedzie szybciej. I rzadko komu zajedziesz drogę. Poza tym - nie zawsze na to czas jest :mrgreen:.

 

Ta, po mieście napewno rzadko komu zajedziesz drogę :P przynajmniej w Łodzi :P zapraszam :)

 

Ale nie neguję że są korzyści:

- wolniej zużywa się żarówka

- wolniej zużywa się dźwigienka od właczania kierunków

- mniejszy pobór prądu = mniejsze zużycie paliwa

- mnieszy pobór prądu to także wieksza moc (mniej pracy dla alternatora)

- ogólnie mniej pracy palcami = mniejsze zużycie energi przez prowadzącego = mniej przerw na posiłek w trakcie jazdy

 

A no i bym zapomniał, chyba najważniejsze - pokazuje się ze jest się cool :P

 

Pozdrawiam migającyh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...