Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Mój podpis się nie podoba :sad: ... ale nie pozostawia czytających obojętnymi :smile:

szycha, T8LEK, Mikad, o gustach się ponoć nie dyskutuje. :mrgreen: Podpis z gatunku "z życia wzięte". Zdarza mi się bywać wśród mechaników i takie właśnie hasło usłyszałem, a że w swej treści bardzo życiowe jest, adoptowałem :razz:

Nie pamiętam, z jakiego powodu podpis zmieniał Kruk? Skoro jednak moj podpis nie podoba się Apal, jestem w stanie i swój zmienić :mrgreen: Bo ze mną po dobroci można wiele :razz:

No i następny "nie teges" w jednym poście: gdzie ja teraz znajdę nowe hasło życiowo mądre a niebanalne? :cool:

PS. Od górali-autochtonów :mrgreen: niejednego się można nasłuchać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael, po lekturze Blogu-Którego-Nazwy-Nie-Można-Wymieniać domyślam się, że masz proporcje przeciętnego koszykarza Naddźwiękowców z Seattle? :mrgreen:

No i kolejny "nie teges": Michael'a, prawdy życiowe się nie sprawdzają, czego dowodem jest moje lustro... :razz:

Czyżby jeszcze jeden "nie teges"? :cool:

Idę spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam, z jakiego powodu podpis zmieniał Kruk?

Miał pewne słowo, ponoć brzydkie, chociaż mi nie przeszkadzało, czyli nie było aż tak brzydkie :roll: :wink: .

Skoro jednak moj podpis nie podoba się Apal, jestem w stanie i swój zmienić

Dziękuję :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dzisiaj pęknięcie na szybie czołowej :evil: Nie mam bladego pojęcia skąd się wzięło. Jest na wysokości naklejki z numerem rejestracyjnym. W tym momencie ma jakieś 5 - 8 cm. Pewnie momentalnie pójdzie dalej :evil:

No czego jak czego ale szyby do tego auta w najbliższym czasie nie chciałem kupować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dzisiaj pęknięcie na szybie czołowej :evil: Nie mam bladego pojęcia skąd się wzięło. Jest na wysokości naklejki z numerem rejestracyjnym. W tym momencie ma jakieś 5 - 8 cm. Pewnie momentalnie pójdzie dalej :evil:

No czego jak czego ale szyby do tego auta w najbliższym czasie nie chciałem kupować :(

 

ja mam przednia cala :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...