Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

w Regulaminie tego forum powinien byc zakaz ujawniania danych osobowych o innych uzytkownikach. zadnych nazwisk, zadnych adresow, czy miejsca zamieszkania/pracy.

 

Ja na tym forum nie znalazłam takich danych, bo ich chyba nikt nie podaje, może dobrowolnie.

Zaś o Tobie można się wielu rzeczy dowiedzieć w internecie i sam te dane podajesz, więc bądź konsekwentny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl kobieto

O :!: awansowałam z baby :twisted: , poza tym myślę, że jak ktoś tutaj zacznie szukać to może dotrzeć dalej. Tutaj się można dowiedzieć kto ma co w aucie i nie tylko, a dalej gdzie to auto stoi itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co powiedzieć, debile, a nie złodzieje, żeby choć zostawili auto na cegłach !

No i co kołki jedne zrobią z Turbo Timerem ?! Na focie widać dużo odcisków palców... na masce. No ale czy naszą zapracowaną i biedna Policje warto fatygować... Pewnie tak dla ubezpieczalni. Już widzę z jaką kwaśną miną będą taką "bzdurę" robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock: :shock: Ja pier***, nie wierzę, współczucia Przemeq.

Gdybym takich ***** dorwał to trzymałbym ich w jakimś ustronnym miejscu i codziennie dawał taki **** że by żałowali że w ogóle przyszło im to do głowy i za pewnie więcej by już nie byli w stanie o własnych siłach więc czegoś takiego zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ulatwiac prostym zlodziejom/wlamywaczom zadania

foreks, dlatego uważam, że należy się jak najlepiej zabezpieczać aby zminimalizować ryzyko. Chociaż najlepsza ochrona i monitoring, kamery na każdym rogu też nie dają pewności. Poza tym firmy ochroniarskie często ponoszą odpowiedzialność tylko do jakiejś śmiesznej kwoty.

 

oraz nie psuj mi humoru, skoro zawsze mi go poprawiasz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywne jest na pewno to że tyle osób jest chętnych do pomocy i sam na pewno z tym nie zostaniesz :wink:

 

Coraz bardziej myślę o przeniesieniu swoich wypowiedzi do tegeso-nietegesa. Nieteges jest oczywisty, ale zachowanie w tej sytuacji osób mi bliskich i tych, które znam wyłącznie wirtualnie - jest NIESAMOWITE. Szacun!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, :shock: jedna mysl sie cisnie w takim momencie do glowy - zlapac takie mendy i ręka na pieniek... :evil: Szczerze wspolczuje :( :roll:

 

foreks napisał/a:

nie wiem, jakich Ty masz sasiadow

 

wyobrażasz sobie, że jakiś sąsiad kradnie we własnym garażu :?: :shock:

Pawel - kiedys wlamano mi sie do samochodu w garazu strzezonym. Zlodziej uciekl do jednego z mieszkan. Do tego wiedzial gdzie sa kamery i znal kod wejscia na osiedle. Teraz juz nawet w tym srodkowisku kodeks nie obowiazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam, że należy się jak najlepiej zabezpieczać
kupisz psa-ubija! kupisz bron i przekroczysz granice-wsadza cie!

cos mi sie zdaje ze w tym kraju to biedak bedzie sie czuł najbezpieczniej!chociaz nie dla 5 zł tez cie moga zabic!

kraty,zaluzje,osiedla zamkniete ,psy obronne,tajemnice ,ludzie pozamykani w domach eeehhhh mysle ze nawet jakby Przemeq, miał kamere w aucie to dla dzisiejszego złodzieja nie ma znaczenia zrobi włam na bezczelnego! bo co on za kare dostanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za złodziejskie nasienie :evil: Nie umie zarobić to sobie ukradnie.

Ja od kiedy straciłem garaż parkuje przed domem i widzę ze to chyba bezpieczniejsza opcja niż cichutkie miejsce postojowe

 

Przemeq, w jaki sposób otworzyli samochód? Jak rozebrali turbotimer, powyrywali kable i już? Turbiny raczej jumac nie chcieli bo musieli by pod samochód sie kłaść.

Felgi to pół biedy, dobrze ze nie zabrali dodatkowo zacisków, kierownicy albo z chamstwa nie rozwalili lub podpalili Ci auta tak jak to zrobili Sewerynowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys wlamano mi sie do samochodu w garazu strzezonym. Zlodziej uciekl do jednego z mieszkan. Do tego wiedzial gdzie sa kamery i znal kod wejscia na osiedle. Teraz juz nawet w tym srodkowisku kodeks nie obowiazuje.
do tego nawiazywalem, dokladnie ja pamietam. dzien pozniej ktos jechal do Austrii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O [moderator czuwa] :shock: :shock: :shock:

współczuje Przemeq, niestety wiem co to znaczy :neutral: , ja też przez jakiś czas rozstałem sie z STI :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie. To bylo wlasnie to.

Juz nie bede mowil, ze to osiedle, na ktorym mieszka adamus :mrgreen:

 

EDIT:

Przemeq - zmien moze na stronie glownej topik "Skradzione Subaru" na "Skradzione Subaru & czesci" i wrzuc tam zdjecia i informacje o tym co straciles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za złodziejskie nasienie :evil: Nie umie zarobić to sobie ukradnie.
Najlepsze że jak z wieloma takimi byś pogadał to on nie widzi w tym nic złego. Tylko wychodzi z założenia że skoro Ty masz to on może sobie wziąć, bo Ty sobie i tak kupisz nowe i jest to zupełnie normalne. Już parokrotnie słyszałem o takowym podejściu do tego od takich ludzi :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...