Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

w Twoim wieku nie wiesz jeszcze, co to jest prawdziwy spontan. jak sie kiedys napije, to sie dowiesz, co to znaczy impreza w hotelu na 16 dziewczat, dwoch facetow i z czasem dwoch policjantow :twisted::mrgreen:
Tyle, że mi to wcale do szczęścia potrzebne nie jest :wink:

 

PS. Za dużo filmów się naoglądałeś :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie nie przejmowal za rok, gora dwa im przejdzie

Dzięki za słowa otuchy, bo wiesz, mój Ojciec powiedział mi, że najgorsze jest pierwsze 25 lat a potem się wyniosą :mrgreen: ("prorok jaki cy co?" ;) )

Co do mojego do tematu podejścia fotka obrazuje wszystko ;)

6f6a429b099f8309m.jpg

tylko Młody jakiś taki nieswój ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jest więcej osób które są tym wszystkim zniesmaczone.

 

"My ze szwagrem myślimy, że..." :mrgreen:

 

P.S. Przemeq, przyznam że na Twoim miejscu dałbym sobie spokój z moderacją. Po co Ci te nerwy...

 

Myślę o tym przy każdej wizycie na forum :twisted:.

 

nie ma co sie starc ...

... i tak nie zadowolisz wszystkich!

 

 

 

 

 

 

... to zadanie dla agencji towarzyskich :twisted:

 

;) PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie? dla mnie? bylby to pierwszy pasek odkad jestem na forum :) bylbym saszczycony :)

PZDR!

Ogólnie, dla wszystkich, oczywiście gdybyś chciał, to nie byłoby problemu. Tylko jakoś nie mogę znaleźć tej opcji żebym mógł dawać.

 

Żeby później nie było jakiś niedomówień założyłem temat :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=676197#676197

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze tu juz jest standardowo co jakis czas wyplywaja Wielce Pokrzywdzeni przez Regulamin i Moderatora, krotko mozna napisac jak sie nie podoba to won!!!

 

Zeby nikt nie bral tego do siebie - tez mi sie pewne zapisy (regulaminu) nie podobaja ale logujac sie tutaj bylem swiadom praw i obowiazkow i nie zamierzam robic jakiej krucjaty przeciwko wlascicelowi forum - bo to on tutaj jest gospodarzem a ja (podobnie jak zdecydowana wiekszosc) jestem tylko gosciem wspoltworzacym forum.

 

Tylko w takim razie niech wszyscy będą traktowani równo.

Pokaż mi Przemeq chociaż jedną osobę, której dałeś pasek, mającej mniej niż 10 postów. Gdzie w cytowanym przeze mnie przypadku było ostrzeżenie albo prośba o edit?

Tak, Urbanek to mój bardzo dobry kumpel, namówiłem go na Subaru, zaprosiłem na forum.

Podjechał do Mysiadła , bo zaczął grzać mu się nowy forek . Podałem mu najbliższy adres warsztatu, który ogarnia Subaru.(mieszka w Piasecznie)

Nieświadomy sytuacji istniejącej na forum sic! wymienił zakazaną nazwę.

Odebrałem to tak, jakby otrzymał ten pasek za znajomość ze mną. Inaczej była by prośba o edit, albo ostrzeżenie.

Dlaczego nie było? Odpowiesz?

To wszystkie posty Urbanka, widać po nich, że się znamy.

http://www.forum.subaru.pl/search.php?search_author=Urbanek

 

Nie wiem czy będzie miał ochotę zaglądać na forum po tak miłym powitaniu, wyczuwając taka atmosferę.

 

 

 

Przemeq, sprawdziłeś się w roli "strażnika".

:arrow: http://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_wi%C4%99zienny

 

 

 

Forseks wiem, że to OT, ale dyskusja jest poważna. Nie pisz nic nie wnoszących postów, pogadaj sobie z Aldenką na "poważne" tematy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forseks wiem, że to OT, ale dyskusja jest poważna. Nie pisz nic nie wnoszących postów, pogadaj sobie z Aldenką na "poważne" tematy. :wink:

sorry Hogi, ale Twoje kolejne bicie piany jest komiczne. sa zasady i poki co trzeba ich przestrzegac. tysiac razy juz byla mowa na temat, a Ty - dorosly facet - swoje, jakbys zamiast mozgu mial mopa. tez na "m", wiec moze sie nie myle.

ten Twoj monotematyczny belkot meczy mnie, zrozum :cool: masz swoje delikatesy zabkowskie, wyzal sie tam, tam Cie zrozumieja lepiej. jestes tutaj, nie zatruwaj swoimi malutkimi problemami innym ludziom zycia. zgrywasz teraz cnotliwego medrca, chesz innych pouczac, sorry - ale na jakiej podstawie? jakos nie zauwazylem, zebys blysnal kiedys czymkolwiek na tyle, by miec jakiekolwiek podstawy do tego.

 

ja tez jestem za liberalizacja zasad, jakby co, i chetnie zabralbym glos w review roznych warsztatow, ale to nie ja ustalam zasady i szczerze mowiac mam to gleboko w powazaniu.

 

a jak Ci sie zas nie podoba, co pisze, to mozesz wzorem swoich ulubiencow poprobowac dac mi w pysk. jak dasz rade :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi napisał/a:

Forseks wiem, że to OT, ale dyskusja jest poważna. Nie pisz nic nie wnoszących postów, pogadaj sobie z Aldenką na "poważne" tematy.

 

sorry Hogi, ale Twoje kolejne bicie piany jest komiczne. sa zasady i poki co trzeba ich przestrzegac. tysiac razy juz byla mowa na temat, a Ty - dorosly facet - swoje, jakbys zamiast mozgu mial mopa. tez na "m", wiec moze sie nie myle.

ten Twoj monotematyczny belkot meczy mnie, zrozum masz swoje delikatesy zabkowskie, wyzal sie tam, tam Cie zrozumieja lepiej. jestes tutaj, nie zatruwaj swoimi malutkimi problemami innym ludziom zycia. zgrywasz teraz cnotliwego medrca, chesz innych pouczac, sorry - ale na jakiej podstawie? jakos nie zauwazylem, zebys blysnal kiedys czymkolwiek na tyle, by miec jakiekolwiek podstawy do tego.

 

ja tez jestem za liberalizacja zasad, jakby co, i chetnie zabralbym glos w review roznych warsztatow, ale to nie ja ustalam zasady i szczerze mowiac mam to gleboko w powazaniu.

 

a jak Ci sie zas nie podoba, co pisze, to mozesz wzorem swoich ulubiencow poprobowac dac mi w pysk. jak dasz rade

 

parafrazując Hellera "ale się jedzieta. Idę po popcorn".

 

CHŁOPY WYLUZUJTA! Miłość do Subaru i zdrady z EVO powinny nas łączyć, nie dzielić. PLEAJDY ponad podziałami :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieświadomy sytuacji istniejącej na forum sic! wymienił zakazaną nazwę.

 

Podobnie jak równie nieświadomie kliknął przy rejestracji: "akceptuję regulamin Forum", w którym jest jak wół napisane o niereklamowaniu konkurencji :mrgreen:.

 

No to go uświadomiłem :mrgreen:.

 

A teraz na poważnie: formalnie rzecz biorąc za takie działanie według regulaminu grozi URLOP, a nie zaledwie jeden pasek, który dostał Urbanek. Ostatnio dostaje się za to dwa paski, w ramach taryfy ulgowej - żeby nie było, że na Forum zamordyzm. Urbanek, jak nowy Forumowicz, dostał jeszcze bardziej ulgową taryfę, czyli jeden pasek. I dlaczego jest to odbierane jako "karanie za bycie znajomym Hogiego"?

 

Hogi - zluzuj. Naprawdę świat nie kręci się wokół Ciebie. A już na pewno nie mój (musiałbym mieć niezłą kondycję, by zrobić pełne kółko :mrgreen:).

 

Przypominam też, że pasek jest zaledwie ostrzeżeniem na internetowym Forum! Czy to jest coś, o co warto kruszyć kopie? Czy to powoduje osobistą tragedię upominanego paskiem za niestosowanie się do regulaminu? Czy naraża go na straty moralne, czy finansowe? Nie! Ten pasek jest zwykłym przypomnieniem o tym, że istnieje regulamin, który trzeba przestrzegać. Ot tyle. Po cholerę robić z igły widły?

 

Odebrałem to tak, jakby otrzymał ten pasek za znajomość ze mną.

 

Hogi - w przeciwieństwie do Ciebie ja nie żyję Twoim życiem i że KOMPLETNIE nie miałem świadomości, że Urbanek to Twój kolega. Możesz mi wierzyć, albo nie - Twoja sprawa :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam też, że pasek jest zaledwie ostrzeżeniem na internetowym Forum! Czy to jest coś, o co warto kruszyć kopie? Czy to powoduje osobistą tragedię upominanego paskiem za niestosowanie się do regulaminu? Czy naraża go na straty moralne, czy finansowe? Nie! Ten pasek jest zwykłym przypomnieniem o tym, że istnieje regulamin, który trzeba przestrzegać. Ot tyle. Po cholerę robić z igły widły?

 

ja tam lubię paski od futrzatego, :mrgreen: (szkoda, że w estetach już nic sie nie dzieje)

ale ostatnio pumex sie na mnie uwziął, więc już nie będę się starał skoro nie dostaje od Przemqa :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ostatnio pumex sie na mnie uwziął

to jak w tym kawale... lew zjada zawsze ostatniego w grupie uciekajacych :mrgreen: a ostatnio gimof i Hogi pobiegli szybciej od Ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...