Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba mu dodać posta :mrgreen:

 

Tak jak planowałem :twisted:.

 

Poniższy cytat powinien być w dziale Kupię/Sprzedam, doprawdy nie mam pojęcia, dlaczego jest w OT:

Wiedziałem, że to będzie kusząca oferta.

Całość tutaj:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=507178#507178

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul_78 powtórzę za Tobą: Żebyś zdechł, dresiarski śmieciu. Żebyś dostał wiecznej czkawki,

żeby Cię zgaga w dzień i w nocy męczyła, żeby ci mięso od kości odeszło :twisted: :!: :!: :!:

 

To ja rozwinę:

Żeby ci mogiła ch....mi obrosła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrzcie to już i za ciekawość można po zadzie otrzymać

 

Perwers :mrgreen: :wink: :mrgreen: miała być kara śmierci a nie zaloty :wink:

 

 

Za nic szacunku dla płci odmiennej :mrgreen:

Zostałem już obdarzony etykietką ciekawskiego i perwersa. Chyba poproszę któregoś

z modów o interwencję :wink: :lol: i wcale nie zrazi mnie kolejne określenie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie teges jest baran skretyniały (cisną mi się na usta określenia wulgarne, ale czas upłynął od wydarzenia spory, to i emocje mniejsze....)jeżdżący autem srebrnym, pewnie lisingowanym-zgadnijcie jakim :twisted: o numerach

WE 9494k

nie wstydzę się przyznać, że bym handlarzynę j........go gołymi rękami zatłukł, a jakby był silniejszy, to "kolegów" bym nasłał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdżący autem srebrnym, pewnie lisingowanym-zgadnijcie jakim :twisted: o numerach

WE 9494k

 

Avensis w kolorze srebrnym / grafitowym / czarnym? To ktoś ode mnie z firmy - numery by się tak pi-razy-oko zgadzały :mrgreen:.

 

Ech, te z Coca Coli to są. Znam takiego jednego, jeździ niebieskim STI po mieście a buczy mu z rury, ze w Łomiankach słychać :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdżący autem srebrnym, pewnie lisingowanym-zgadnijcie jakim :twisted: o numerach

WE 9494k

 

Avensis w kolorze srebrnym / grafitowym / czarnym? To ktoś ode mnie z firmy - numery by się tak pi-razy-oko zgadzały :mrgreen:.

 

Ech, te z Coca Coli to są. Znam takiego jednego, jeździ niebieskim STI po mieście a buczy mu z rury, ze w Łomiankach słychać :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Panie, a widział pan środek? Jak u zegarmistrza, po co mu to? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...