Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

no ba! pewnie! piekna , młoda , bogata, chętna.... takie tam drobiazgi ;)

w końcu jestem niepowtarzalny to mogę oczekiwac czegos od życia :mrgreen:

 

Zapomniałeś jeszcze: wykształcona.

 

Dodam, że takie zestawy się zdarzają, dlatego powtarzam:

 

Luz. Trafisz :cool:

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej jak Don Kichote :lol:

Meksyk_Don_Kichot_flash_enlarged.JPG

masz chudą szkapę, niemodny kapelusz i długą kopię, gość na ośle też nie robi najlepszego PRu.

 

...albo trafiasz na same takie:

zakaz-dla-don-kichota-898-OBRAZKY.PL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kapelusz zmieniłem na nieco inny niz na znaku... na taki jak w moim avatarze... Koń tez ciut jakby inny... podobno wszystkie marzą o księciu na białym koniu (biały, srebrny kto by sie tam połapał) a sancho juz dawno spławiony... może to o te wiatraki chodzi? hmmm :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś poprzecinał mi w nocy opony... wszystkie. kazda w przynajmniej dwoch miejscach :evil::cry:

 

O kurde, jakaś zemsta czy zawiść :???: :shock:

 

Współczuję :sad: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś poprzecinał mi w nocy opony... wszystkie. kazda w przynajmniej dwoch miejscach :evil::cry:

 

O kurde, jakaś zemsta czy zawiść :???: :shock:

 

Współczuję :sad: .

raczej złośliwość bo takich samochodów stało więcej dookoła :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakieś sukinsyny postanowiły się podzielić ze światem swoją frustracją :evil:. Pociesz się jednym: ich życie musi być nieźle posrane, jeśli robią takie rzeczy. Jesteś w lepszej sytuacji. Stań ponad tym i olej ich :idea:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakieś sukinsyny postanowiły się podzielić ze światem swoją frustracją :evil: . Pociesz się jednym: ich życie musi być nieźle posrane, jeśli robią takie rzeczy. Jesteś w lepszej sytuacji. Stań ponad tym i olej ich :idea: .

staram sie to olać, ale jednak chyba kazdy z was przyzna, ze strasznie to frustrujace jak ktos dba o swoje cacko (wiem, wiem, mam tylko Golfa ;) ) ktos przyjdzie i tak ot bez przyczyny zniszczy wasza wlasnosc...

 

devillous, współczuję :sad: , też to kiedyś przerabiałem (miły sąsiad), aczkolwiek nie w takim MEGAwymiarze. W jakim rejonie Krakowa?

 

Ruczaj. Okolice Kampusu UJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyba kazdy z was przyzna, ze strasznie to frustrujace jak ktos dba o swoje cacko (wiem, wiem, mam tylko Golfa ;) )

 

Nie musisz mi tłumaczyć - czy golf, czy nie subaru, boli tak samo, jak się dba o wóz. Polecam mój wpis w tym wątku z 26 października ubiegłego roku... :roll:

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=724817#724817

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyba kazdy z was przyzna, ze strasznie to frustrujace jak ktos dba o swoje cacko (wiem, wiem, mam tylko Golfa ;) )

 

Nie musisz mi tłumaczyć - czy golf, czy nie subaru, boli tak samo, jak się dba o wóz. Polecam mój wpis w tym wątku z 26 października ubiegłego roku... :roll:

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=724817#724817

 

pamietam to... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie placz wazne ze pkt niet, do mnie lada dzien przyjdzie foto z najwyzszej polki kasa + pkt :roll: :cool:

 

nie placze - tylko jak tydzien wczesniej mnie zlapali na tym samym to mnie puscili :mrgreen:

 

i tak nie zaplace - niech se kiedys tam sciagna ze zwrotu podatku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devillous, smutne to i nieprzyjemne. Najgorsze, że odnalezienie i ukaranie winnych jest prawie niemożliwe. Da się to jakoś naprawić?

 

Jak mi powiedział znajomy policjant (Boże Narodzenie w nocy, kiedy po powrocie z Pasterki okazało się, że brakuje zamków w drzwiach i radia): "Takich [tu miejsce na pasek moderatora :razz:] to by trzeba było obić, puścić, dogonić i znowu obić!"

 

Spróbuj jednak spojrzeć optymistycznie: dobrze, że to nie szyby albo lakier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...