Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem gotów z Bielska podjechać, żeby zobaczyć ten spektakl - poważnie :D

 

1,5 roku temu jak zdawałem, jak mnie kumpel w Corsie z napisem jazda egzaminacyjna zobaczył to nie mal przez szybe nie wyskoczył :shock: :shock: :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, A kiedy masz egzamin, to może jeszcze nawet ja się załapie ? ;]

 

Jeszcze nie wiem, narazie czekam na listonosza z zawiadomieniem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... A egzamin kasuje całość ?

A jak nie zdasz to nie jeździsz do następnego egzaminu, czy już kolejnej szansy nie masz ? W każdym przypadku można zdawać jeszcze raz, czy są jakieś uwarunkowania, które mogą być podstawą do bezdyskusyjnego zatrzymania prawa jazdy na na przykład rok ? Pytam z ciekawości, może się taka wiedza przydać :D:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośno też, ale pech polega na tym, że mieszka na zakręcie, w który ciężko jest wejść przepisowo :roll: , a jak z naprzeciwka nic nie jedzie to potrafi mnie "ponieść fantazja" :neutral:

Wjechałem do garażu i nie peniam, ale w okolicy jestem chyba już znany i w końcu mnie dorwą :sad:

 

Dosyć łagodnie to opisałem i obawiam się, że w rzeczywistości większość z was nazwałaby mnie kretynem :cool: :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośno też, ale pech polega na tym, że mieszka na zakręcie, w który ciężko jest wejść przepisowo :roll: , a jak z naprzeciwka nic nie jedzie to potrafi mnie "ponieść fantazja" :neutral:

Wjechałem do garażu i nie peniam, ale w okolicy jestem chyba już znany i w końcu mnie dorwą :sad:

 

Dosyć łagodnie to opisałem i obawiam się, że w rzeczywistości większość z was nazwałaby mnie kretynem :cool: :lol: :wink:

pirat.... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Dzisiaj wieczorem to dopiero będzie niezłe piratowanie w Wawie, ja już jadę, narka.

No to sobie pojeździłem :roll:

...urwany wahacz, skrzywiony drążek kierowniczy urwany łącznik stabilizatora, wymiana sworznia i cholera wie co jeszcze :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...