Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

normalnie za taką studnię musiał bym dać 1000 zl.

Leszek napisał/a:

taka drewnianą studnię albo mostek albo budę dla psa i robił to za 100 zl gdzie normalnie za taką studnię musiał bym dać 1000 zl.

 

 

1400 u mnie ;)

konkurencja widzę :lol: mogę zrobić zdjęcie i Wam pokazać bo naprawdę fajne rzeczy porobił

przykro z powodu felg. Zgłoś na policję, a potem podrzuć na przynętę felgi z SPRTka i złap na gorącym uczynku. Wtedy typ beknie za 2 komplety.

nie sądze, pozabierałem tym dwóm panom klucze i podziękowałem za współpracę i wszystko dokładnie pozamykałem ale policję i tak wezwę bo jak foreks napisał

zglaszaj, bezczynnosc zacheca do poczucia bezkarnosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam.str napisał/a:

normalnie za taką studnię musiał bym dać 1000 zl.

Leszek napisał/a:

taka drewnianą studnię albo mostek albo budę dla psa i robił to za 100 zl gdzie normalnie za taką studnię musiał bym dać 1000 zl.

 

 

1400 u mnie ;)

 

konkurencja widzę :lol: mogę zrobić zdjęcie i Wam pokazać bo naprawdę fajne rzeczy porobił

 

zrobiłem jedną dla siebie, i jedną sprzedałem i dałem sobie spokój bo nie mam czasu na pierdoły :razz:

 

Co do kradzieży, to kiedyś na moim byłym osiedlu ginęły lusterka, klamki, anteny, koła, światła z maluchów, poldżerów, fiatów. Kiedy złapano złodziei na gorącym uczynku (akurat jak oporządzali mojego malucha :evil: ) ponieśli odpowiedzialność za wszystko, no i przy okazji znaleziono dziuplę i niektórzy ludzie odzyskali jakąś małą część swoich gratów.

 

nie sądze, pozabierałem tym dwóm panom klucze i podziękowałem za współpracę i wszystko dokładnie pozamykałem ale policję i tak wezwę bo jak foreks napisał

foreks napisał/a:

zglaszaj, bezczynnosc zacheca do poczucia bezkarnosci.

 

da się tak zrobić, że wskazujesz typków i mówisz że "Ci się wydaje że to oni" i wtedy policja im się dokładnie przygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges jest to, ze przyatakowala mnie goraca lazania (lasagne), dzieki czemu na rece mam poparzenia drugiego stopnia.

 

jakby ktos chcial pooglodac to zapraszam (ostatnie dwa zdjecia w galerii) http://www.facebook.com/album.php?aid=6414&id=676429909

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac z nad jeziora do domu ciemna noca poprzez las - jakis dzik stwierdzil ze zobaczy czy zdazy przebiec przez droge - tuz przed moim samochodem - zdazyl ... cmoknac sie z prawa jego strona - ale twardy byl i pobiegl dalej :cry: - i nie ma pasztetu a auto uszkodzone ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac z nad jeziora do domu ciemna noca poprzez las - jakis dzik stwierdzil ze zobaczy czy zdazy przebiec przez droge - tuz przed moim samochodem - zdazyl ... cmoknac sie z prawa jego strona - ale twardy byl i pobiegl dalej :cry: - i nie ma pasztetu a auto uszkodzone ...

w Lasy Janowskie się zapuściłeś?

bardzo Ci rozwalił Forka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie - pojezierze leczynsko - wlodawskie.

 

Do wymiany - zderzak, wzmocnienie zderzaka, reflektor prawy + kierunek, sprywskiwacz, tablica rej do prostowania, halogen, wyprostowanie błotnika prawego (lekkie wgniecenie bez załamań)no i lakierowanie wszystkiego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki nie teges, :cry: miałem 11pkt, dostałem 15 pkt, :evil:

ojojoj to grubo, czyli co egzamin się szykuje :roll:

 

no nie da się ukryć :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki nie teges, :cry: miałem 11pkt, dostałem 15 pkt, :evil:

 

Heh, niezle zapunktowales, to chyba juz nie jedno przewinienie, a raczej cie filmowali?

 

prędkość i podwójna ciągła :cry: filmowali Octavia :roll:

 

P.S. strasznie cienkie hamulce sa w Octavi , bardzo śmierdziały jak wsiadłem :mrgreen: a policjant mówi że cały się trzęsie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, a ile trzeba zapłacić za taką rolę w filmie ?

I tak się zastanawaim, czy dobry antyradar ustrzeże przed filmowaniem ?

Np. poinformuje, że "coś" mierzy prędkość, więc ciągłej już nie będzie.

 

Z tego co sie orientuje żaden antyradar nie ostrzeze, bo kamera nie wysyła żadnych sygnałów tylko jest sprzężona z prędkościa samochodu.

Rola w filmie 700zł :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, ty się do hogiego zgłoś, chłopak ma już kontakty w biznesie filmowym. Bo jak będziesz tak dokładał do interesu to daleko nie zajedziesz. :wink:

 

 

A tak poważnie, to szczerze współczuję... i postaraj się troszkę sfolgować, coby panowie z WORDu na zawał nie padli, jak zobaczą Cię w akcji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, ty się do hogiego zgłoś, chłopak ma już kontakty w biznesie filmowym. Bo jak będziesz tak dokładał do interesu to daleko nie zajedziesz. :wink:

 

 

A tak poważnie, to szczerze współczuję... i postaraj się troszkę sfolgować, coby panowie z WORDu na zawał nie padli, jak zobaczą Cię w akcji. :)

 

Właśnie najgorsze jest to że naprawde bardzo szybko nie jechałem, wracałem z Ułęża po całym dniu upalania, więc sie już wyszalałem, ale widocznie było troszkę za szybko :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, czyli tego 180km/h nawet nie odczuwales? :wink: a serio - wspolczuje...ale pozartowac moge... :wink: na egzamin podjedziesz Impreza? :wink: i manewry po placyku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, czyli tego 180km/h nawet nie odczuwales? :wink: a serio - wspolczuje...ale pozartowac moge... :wink: na egzamin podjedziesz Impreza? :wink: i manewry po placyku :lol:

 

Oczywiście że Impreza a co :mrgreen: zresztą to już nie pierwszy raz więc mam wprawe :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...