Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Przemeq ma chyba po prostu kaligynefobię

 

Nie.

 

Ja po prostu jestem praktykiem i piękne kobiety wolę konsumować na żywo, a nie wzrokiem na obrazku :).

 

Na obrazku to ja se mogę obejrzeć rentgena płuc...

 

...chociaż może lepiej nie :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

 

Ja po prostu jestem praktykiem i piękne kobiety wolę konsumować na żywo, a nie wzrokiem na obrazku :) .

 

Na obrazku to ja se mogę obejrzeć rentgena płuc...

 

...chociaż może lepiej nie :mrgreen: .

 

Przesadzacie, te piękne kobiety ze zdjęć można podziwiać równie tak samo jak sie podziwia piękny widok na niebie albo dobre auto. Nie od razu musi to być kojarzone z tym, że chce się taką panienkę przelecieć

:razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych informacjach znalazłem taką.

Zastanawiałem się przez chwilę jak ją zakwalifikować i uznałem, że "nie teges" :evil:

 

W Kalifornii nie wolno mówić "mama" i "tata"

 

W podręcznikach nie wolno pisać "mama", "tata", "mąż" i "żona". Chłopcy w szkołach mają prawo korzystać z przebieralni dziewczynek i odwrotnie... Oto nowe prawo wprowadzone przez gubernatora Kalifornii, Arnolda Schwarzeneggera. Wszystko po to, by nie urazić homoseksualistów - pisze "Dziennik".

Sugerując, że normalna rodzina składa się z małżonków różnej płci, a nie dwóch "tatusiów", obrażamy homoseksualistów. Przecież oni też mają prawo do zakładania rodziny i wychowywania dzieci...

 

Tak przynajmniej uznał filmowy Terminator - Arnold Schwarzenegger. I by już żadne kalifornijskie dziecko nie pomyślało, że heteroseksualizm jest jedyną obowiązującą normą, zakazał używania w książkach wyrazów "mama" i "tata".

 

W szkolnej ustawie antydyskryminacyjnej podpisanej przez gubernatora znalazł się też zapis pozwalający chłopcom korzystać z przebieralni koleżanek i odwrotnie. Dzięki temu dzieci będą mogły wcześnie przekonać się, czy nie mają transseksualnych ciągotek.

 

Ustawodawcy kierowali się przy tym radami zawartymi w międzynarodowym dokumencie przygotowanym przez Gay-Straight Alliance Network i Transgender Law Center. Czytamy w nim: "Korzystaj z przebieralni, która jest zgodna z twoją identyfikacją płciową".

 

Nauczyciele, którzy będą propagowali tradycyjny model rodziny, mogą nawet zostać wyrzuceni z pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych informacjach znalazłem taką.

 

Możesz podać źródło tego newsa bo nie chce mi się wierzyć w taki rzeczy.... :roll:

No przeciez napisałem, że Dziennik:

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?Tab ... leId=68025

 

Ja też sprawdziłem w kalendarzu, czy dzisiaj nie 01.04.2008... :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a widziałem to w kilku serwisach :roll: i jak tutaj wierzyć w rzetelność serwisów informacyjnych :evil: Ktoś nawet potem zapodał stronkę, gdzie się można dopisywać do protestu. Sam niewiem co o tym sądzić teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...