Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

nietegesem jest stopień realizacji mojego zamówienia. 06.10.2012 zamówiłem z Hong Kongu karbonową ramę rowerową (i inne graty od innych dostawców) 10.10.2012 dostawca wysłał paczkę potwierdził to podając AWB. dzień pózniej paczka opóściła Hong Kong. Do dnia dzisiejszego nie ma jej w Polsce. Inne przesyłki wysyłane nawet pózniej już dotarły. Status paczki nie zmienił się od 11.10.2012. 21.10.2012 wyjeżdżam do Hamburga i czarno widzę abym otrzymał do tego czasu przesyłkę. W Szczecinie będę znowu może za 2 miesiące... super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac jedna wyjechal mi dzis rano z bramy seatem. Cale szczęście ze poruszałem sie z prędkością manewrowa. Rezultatbltnik ,zderzak, dzbanek spryskiwaczy i jakies plastiki. Drgie subaru zostanie uwiezione w warsztacie :evil: a na trzecie nie ma szmalu :evil::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta uszczelka to dluga historia.

Final jest taki ze w polowie listopada bede mial esteja z calym nowym silnikiem lacznie z glpwicami i tutbina zlozonym w FHI.

Spierniczyli cos przy wymianie uszczelki i robia wszystko na gwarancji. Taki teges w nietegesie.

Wszystko ok po za tym ze autem jezdzilismy 4mce od lutego a reszte stoi w warsztacie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem przerwe w zajęciach i nie miałem co robić to podjechałem na tor (rzut beretem z UMK). No i się okazało, że jest szkolenie SJS. Było 9 Subaraków - 6 OBK, 1 Legac Kombii i 2 Forki. Wszystkie boxer-diesel i żaden nie miał świni. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie z lekka irytują auta z naklejką z tyłu "Dziecko w samochodzie", czy coś w tym rodzaju. Nie wiem, dlaczego kierowca takiego auta ostrzega mnie przed swoimi dzieckiem? :roll: :?: Niech sobie to naklei na kierownicy. :roll:

Ostatnio uśmiechnąłem się na widok napisu podobnej treści wyklejonego dość dużymi literami (ok. 4 cm.) z tyłu Jeepa Cherokee.

Uśmiechnąłem się, bo tak dużego napisu jeszcze nie widziałem, ale o mało mnie nie trafiło, jak go wyprzedzałem. Na tylnym siedzeniu swobodnie baraszkowało dwoje kilkuletnich dzieciaków nie zapiętych w fotelikach. :evil:

Taki bęcwał napisze wielkimi literami z tyłu, że jedzie z dziećmi, a potem wiezie je bez fotelików!!! :shock: :evil:

Jak dla mnie, to straszny nieteges.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki bęcwał napisze wielkimi literami z tyłu, że jedzie z dziećmi, a potem wiezie je bez fotelików!!! :shock: :evil:

 

z czy szanowny suberet poinformował odpowiednie organy o tym idiocie?

 

Nie wiem, dlaczego kierowca takiego auta ostrzega mnie przed swoimi dzieckiem?

 

ja mam "Tymka w aucie", ale raczej to dla mnie, niz dla innych uzyszkodników, bo kogo to obchodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges taki, że moje obuwie będąc w Spale stwierdziło że będzie dwuzbiornikowym magazynem na wodę powstałą ze śniegu. Na wszelkie prośby do uspokojenia się reagowało pobieraniem dodatkowych 2 litrów wody do wewnątrz. Byłem niestety na nie skazany, bo zapomniałem zapasowego z domu. efekt? Wróciłem z pracy, boli mnie głowa i czuje się źle. początkowo myślałem że to efekty sobotniej imprezy i wprowadzanych wtedy trunków, ale teraz wiem, że to jednak ta woda.... :? Lekarstwa, goraca herbata i wyrko. Mam nadzieje że szybko puści... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki bęcwał napisze wielkimi literami z tyłu, że jedzie z dziećmi, a potem wiezie je bez fotelików!!! :shock: :evil:

 

z czy szanowny suberet poinformował odpowiednie organy o tym idiocie?

Nie mam w zwyczaju...., ale zastanawiam się, czy nie warto zmienić zwyczajów.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges taki, że moje obuwie będąc w Spale stwierdziło że będzie dwuzbiornikowym magazynem na wodę powstałą ze śniegu. Na wszelkie prośby do uspokojenia się reagowało pobieraniem dodatkowych 2 litrów wody do wewnątrz. Byłem niestety na nie skazany, bo zapomniałem zapasowego z domu. efekt? Wróciłem z pracy, boli mnie głowa i czuje się źle. początkowo myślałem że to efekty sobotniej imprezy i wprowadzanych wtedy trunków, ale teraz wiem, że to jednak ta woda.... :? Lekarstwa, goraca herbata i wyrko.

Mam nadzieje że szybko puści... :wink:

 

 

co sie bedziesz lekami szprycował? wódy z pieprzem się napij... z dwie sety i rano bedziesz naprawiony :twisted:

 

mnie ta metoda juz kilka razy postawiła na nogi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzehoo napisał(a):

Nieteges taki, że moje obuwie będąc w Spale stwierdziło że będzie dwuzbiornikowym magazynem na wodę powstałą ze śniegu. Na wszelkie prośby do uspokojenia się reagowało pobieraniem dodatkowych 2 litrów wody do wewnątrz. Byłem niestety na nie skazany, bo zapomniałem zapasowego z domu. efekt? Wróciłem z pracy, boli mnie głowa i czuje się źle. początkowo myślałem że to efekty sobotniej imprezy i wprowadzanych wtedy trunków, ale teraz wiem, że to jednak ta woda.... Lekarstwa, goraca herbata i wyrko.

Mam nadzieje że szybko puści...

 

 

 

co sie bedziesz lekami szprycował? wódy z pieprzem się napij... z dwie sety i rano bedziesz naprawiony

 

mnie ta metoda juz kilka razy postawiła na nogi

 

popieram, warto taką metodę stosować :!: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...