Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

UPG :evil:

Jaki przebieg? Upalany? Na jakim oleju?

P.S Współczuje, ale będziesz miał okazję poprawić fabrykę ;-)

 

84 tys. km, w moich rekach od 14 tys. km. Zupelna seria. Przeze mnie nieupalany, przez poprzedniego wlasciciela tez raczej nie (chociaz nigdy nie wiadomo ;-) ). Olej - Motul 300V, aktualnie 15W-50, ale to raczej nie ma wiekszego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPG :evil:

Jaki przebieg? Upalany? Na jakim oleju?

P.S Współczuje, ale będziesz miał okazję poprawić fabrykę ;-)

 

84 tys. km, w moich rekach od 14 tys. km. Zupelna seria. Przeze mnie nieupalany, przez poprzedniego wlasciciela tez raczej nie (chociaz nigdy nie wiadomo ;-) ). Olej - Motul 300V, aktualnie 15W-50, ale to raczej nie ma wiekszego znaczenia.

 

Dzięki.

Pytam, bo zacząłem się ostatnio zastanawiać czy by calkiem prewencyjnie nie wymienić uszczelek + szpilek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepaliła mi się żarówka świateł mijania, wymieniłem od razu dwie. Po trzech godzinach nie działały obie. Jedna przepalona od dołu druga od góry :evil: . Zachciało mi się lepiej świecących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marihuana i grzyby w subaru poniedziałek, 27 sierpnia 2012 18:00 7 Komentarze

 

 

Szymonowi M. (23 l.) grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci przy kontroli w samochodzie, który prowadził znaleźli ponad 4 gramy marihuany i 13 gram grzybów halucynogennych.

 

To była rutynowa sobotnia (25.08) kontrola pojazdu, która niestety dla 23-letniego Szymona M. z Wieprza, kierowcy subaru impreza, nie skończyła się za wesoło.

 

"W toku kontroli w pojeździe funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli środki odurzające w postaci suszu marihuany 4,668 grama i grzybów halucynogennych w ilości 13,009 grama" - poinformowała nas Elżbieta Goleniowska-Warchał, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

 

Szymon M. nie był wcześniej karany, przyznał się do zarzucanego mu czynu. Za przestępstwo z art. 62 ust. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 "o przeciwdziałaniu narkomani" grozi mu teraz kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15W-50, ale to raczej nie ma wiekszego znaczenia.

ostatnio zmieniłem zdanie. Do cywilnej jazdy to zdecydowanie za gęsta oliwka.

Moim zdaniem tez, ale dowiedzialem sie, ze taka zostala zalana, gdy juz odbieralem samochod z przegladu. Co ciekawe, poprzednim razem ten sam serwis zalal 5W-40, mimo ze temperatury zewnetrzne byly zblizone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymonowi M. (23 l.) grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci przy kontroli w samochodzie, który prowadził znaleźli ponad 4 gramy marihuany i 13 gram grzybów halucynogennych.

 

jest tu jeden Szymon M. ale trochę starszy na szczęście :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymonowi M. (23 l.) grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci przy kontroli w samochodzie, który prowadził znaleźli ponad 4 gramy marihuany i 13 gram grzybów halucynogennych.

 

jest tu jeden Szymon M. ale trochę starszy na szczęście :P

 

i nie wozi przy sobie drobnych :wink: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój krytyczny wpis na temat Putina Interia usuwała 3 razy. Podobno aktualne KGB mocno penetruje nasz net... :shock: :| Czy mam się spodziewać wizyty smutnych panów ze wschodnim akcentem?

A co się dziwisz przecież Rosja i Putin to obecnie najwięksi przyjaciele naszego rządu.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj boleśnie doświadczyłam zmiany przepisów dotyczących uprawnień poszczególnych służb do przeprowadzania kontroli drogowych :evil: Zatrzymali mnie funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego. Jechali za mną na dwupasmówce daleko od terenu zabudowanego i nagrywali. W tym miejscu jest ograniczenie najpierw 70 km/h, później 60 km/h - uważam, że całkiem niepotrzebnie :wink: - panowie byli innego zdania :shock:, czego konsekwencją były punkty i mandat :evil: - zdecydowanie nie teges :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to wszystko po to aby było bezpieczniej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...dla rządzących,po prostu musi być stały ,jak najwiekszy dopływ kasy do budżetu ,a ze kierowcy sa najłatwiejszą dojną krową no to cóz... :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...