Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo teges: znajoma, do której mieliśmy iść się nudzić z okazji Sylwka (takie tam durne zobowiązania towarzysko-zawodowo-polityczno-charytatywne... :evil: ) dostała regularnej sraczki i z przykrością odwołała imprezę.

 

Yes, yess, yesss... i teraz sobie siedzę w dresiku przed kompem, telewizor gra, żona się decharakteryzuje, a ja sobie myślę, co by tu z barku wydobyć z tej radosnej okazji... :mrgreen:

Mam bigos i faworki... więc chyba koniak będzie odpowiedni?

 

Coś czuję, że to będzie dobry i szczęsliwy rok... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znani o faworkach:

"Faworków będziemy bronić jak niepodległości" - jeszczegenerał Jaruzelski.

"Smażenie faworków to kontynuacja polityki innymi środkami" - Clausewitz.

"Amerykanie są z Marsa, Europejczycy z Wenus, a faworki i tak najlepsze" - Kagan.

"Nie jesteś moim faworkiem" - Materazzi (do Zidana).

"No dobrze - sekretarz stanu i kilo faworków z magazynu Sejmu" - minister Lipiński (do Renaty Beger).

"Niebo gwiaździste nade mną, a faworki we mnie" - Kant.

 

Dalej... :twisted:

 

* * * * *

A co do alkoholi - zrezygnowałem z koniaku, pod ten bigos i faworki wybieram jednak łyskacza. A Wy...? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znani o faworkach cd. :

 

"Koniec i bomba, a kto jadł, ten faworek!" - Gombrowicz

"Sięgaj gdzie faworek nie sięga" - Mickiewicz

"Kończ waść, faworka oszczędź" - Sienkiewicz

 

"Faworki są najgorszym daniem, poza wszystkimi innymi które próbowaliśmy" - Churchill

"Faworekjedz jest apetyczny" - Kaczyński

 

"Polska F A W OOO R K A" - kibice

 

Ładne? :mrgreen:

 

* * * * *

Ja nie lubię bigosu więc ciężko mi się wczuć, ale jakiś drink z parasolką powinien być ok :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do alkoholi - zrezygnowałem z koniaku, pod ten bigos i faworki wybieram jednak łyskacza. A Wy...?

 

A my kończymy właśnie drugą butelkę białego wina. No i na później jest oczywiście "szampan", żeby tradycji stało się zadość :)

 

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niezłego tegesa noworocznego :mrgreen:

 

Dzis 1.01.2007 o godz 11.11 :grin: niespodziewanie urodziły nam sie dwie córeczki :!: Strasznie im sie spieszyło na ten swiat wiec teraz musz poleżec troche w ciepłych inkubatorkach ale najważniejsze ze wszystko jest ok i tak ma zostać :!: :mrgreen:

 

Droga do szpitala była dosyc oryginalna. Poniewaz jak mówiłem nic nie wskazywało ze sie cos zbliża (koniec 7 miesiąca) to wczoraj troszke pobalowałem. Kasia musiała sie sama o 8,30 zawiesc na porodówkę po drodze 10 razy pytajac mnie czy sie dobrze czuje i zebym sobie otworzył okno to bedzie mi łatwiej oddychac :lol: :wink: . Role dokładnie odwrócone. :oops: Lekko przejrzałem dopiero w Wawie gdy przez otwarte okno zostałem skutecznie i konkretnie oblany woda z kałuży przez mijajacy nas samochód :mrgreen:

 

Generalnie jestem troche padniety ale szczesliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben_wrc, GRATULACJE!!!

 

I trzymam kciuki, żeby małe szybko nabierały sił :grin:

 

A co do tego:

czy zaryzykować kolejną próbe Albo sie siły troche wyrównaja albo pograze sie na dobre

...to pamiętam, ze miałem w podstawówce kumpla, któren z kolei miał... cztery starsze siostry :mrgreen: - jego stary próbował konsekwentnie, do skutku... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie jak to teraz taktycznie rozegrac, czy zaryzykować kolejną próbe :mrgreen: Albo sie siły troche wyrównaja albo pograze sie na dobre :grin:

 

gratulacje :!: :!: co do kolejnych prob..u mnie w rodzine bywaja tez blizniaki..pewien wytrwaly po pierwszych dwoch ..zdecydowal sie zaryzykowac..wyszly kolejne dwie..ale byl dzielny..az wreszcie wyszedl chlopak..a nawet dwoch :mrgreen:

 

niech Ci male rosna zdrowo..a jak babiniec Ci zacznie dokuczac to wsiadaj w Subaraka i jedz po..mleko, kwiatki, gazete :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to pamiętam, ze miałem w podstawówce kumpla, któren z kolei miał... cztery starsze siostry :mrgreen: - jego stary próbował konsekwentnie, do skutku... :twisted:

 

Ja deleko nie muszę szukać. Moj własny wój ma 5 córek i syna. Nie trudno zgadnąć, ktory w kolejności był syn. ;)

 

Mi się poszczęściło za pierwszym razem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego:

czy zaryzykować kolejną próbe Albo sie siły troche wyrównaja albo pograze sie na dobre

...to pamiętam, ze miałem w podstawówce kumpla, któren z kolei miał... cztery starsze siostry :mrgreen: - jego stary próbował konsekwentnie, do skutku... :twisted:

 

moja przyjaciólka ma pięcioro rodzeństwa, z czego jednego brata :wink: jest oczywiście najmłodszy z całej szóstki :mrgreen:

rozpiętość wieku między najmłodszym i najstarszą to (bagatela) 16 lat :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...