Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

To, że wyznawcy tej religii słusznie się doigrali swoim podejściem do reszty społeczeństwa.
Oj, trochę to nieteges. Jakim podejściem i dlaczego słusznie i dlaczego mieli się doigrać? Przepychanki na Podlasiu (nie wiadomo kto, co i dlaczego) a meczet podpalony na Pomorzu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Podlasie to są to Tatarzy od pokoleń żyjący w Polsce i są całkowicie zasymilowani, to była pewnie tylko jakaś głupia prowokacja .

Natomiast zachowania, przekonania islamskich imigrantów z bliskiego wschodu to nie jest tylko wyssana z palca internetowa nagonka (oczywiście nie w każdym przypadku), lecz fakt. Islam produkuje oszołomów w ilościach hurtowych, a jeśli tacy łączą się w społeczności wzajemnie się nakręcając to może być różnie.

Jednostkowo Muzułmanie to są niekiedy sympatyczni i wartościowi ludzie.

Edytowane przez Giechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to w Gdańsku ten meczet też był Tatarów. Polskich Tatarów.

Pewnie tak, bo jak sprawdziłem stoi tam od przeszło 23 lat. Ile procent obecnych wyznawców to Tatarzy - nie wiem

Każda religia produkuje oszołomów i to nie jest powód do globalnego odwetu.

Owszem, ale wzywanie do zaprzestania antykoncepcji to jednak inny kaliber niż wzywanie do mordowania niewiernych - to już może być powód do niepokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ale wzywanie do zaprzestania antykoncepcji to jednak inny kaliber niż wzywanie do mordowania niewiernych - to już może być powód do niepokoju.
Nie słyszałem, żeby w Polsce ktokolwiek wzywał do mordowania niewiernych. Choć chętnie bym podyskutował, to w tym wątku chyba nie ma miejsca na to. Przynajmniej na tym Forum, że sparafrazuję klasyka, "nie idźmy tą drogą" ;) Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...