Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Też za drugim. Pierwszy oblałem za... przekroczenie prędkości. Dwukrotne z hakiem! Serio! :mrgreen:

 

Uliczka, na którą się wyjeżdżało z placyku, była ozdobiona ograniczeniem do 30. A że długa była, prosta, i między jakimiś magazynami, to i malczana dawało się rozbujać...

 

Polini... trzymam kciuki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za drugim... na pierwszym zachciało mi się sprawdzić testy ze ściągą... :mrgreen: i okazały się inne..., a potem nie starczyło już czasu na poprawienie odpowiedzi z powrotem na moje... :mrgreen::twisted:

 

Za to na egzaminie praktycznym złamałem kupę przepisów na prośbę egzaminatora... zakaz wjazdu, nakaz jazdy w określonym kierunku...zakaz parkowania... tyle pamiętam, ale pewnie by się jeszcze coś znalazło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też za drugim. Pierwszy oblałem za... przekroczenie prędkości. Dwukrotne z hakiem! Serio! :mrgreen:

 

Ja za zbyt dynamiczna jazde i ominiecie bez kierunkowskazu pojazdu stojacego na poboczu. Problem w tym, ze w momencie zdawania egzaminu mialem juz zrobione jakies 10 tys km samochodem i wlasny samochod od roku :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także wszystkie kategorie za pierwszym....

 

Ja zdalam za czwartym razem. Ale wszystkie trzy 'porazki' mialam w stylu: "Przejechala Pani czerwone swiatlo." "Ale bylo zielone..." "Jak Pani woli, moge w karcie napisac cos innego. I tak Pani nie zdala, bo to dopiero Pani 3. egzamin. Teraz sie zdaje i za 12. razem. Jak Pani wykupi godziny dodatkowe...." :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim egzaminie na E Pan Egzaminator jak się ocknął z drzemki stwierdzil, że wymusilem pierszeństwo na pojeździe, który chciał mnie wyprzedzać (zmieniałem pas ruchu na dwupasmówce). Warknąłem więc, że jako pierwszy włączylem lewy kierunek iż że w mieście nie jeździ się ponad setką. Pan E się zamknął i kazał wracać do ośrodka.

Zdal Pan. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Rosja 3:2 :cool:

 

Nie tylko ja wstałem..? :mrgreen:

 

Ale mało brakło i by mnie nerwowo wykończyli...

 

warszawce

waŁszawce ;) (przynajmniej przez najblizsze 4 lata)

 

nie przesadzaj

 

Masz rację. To Wahszawa. :twisted:

 

Od kiedy tak Ci przeszkadza naśmiewanie się z polityków..? Z tej brzydkiej, niezbyt mądrej i sepleniącej Hanki..?

 

Ale Kaczyński to kurdupel, kretyn i PiSuar. Ale jak ktoś po ukochanej Haneczce pojechał - to "nie przesadzaj" :mrgreen:.

 

I ta wspaniała jednomyślność tej zbieraniny z PO - Rokita inaczej, Tusk inaczej, kandydat na prezydenta KRK - jeszcze inaczej. Ale "jak wygramy wcześniejsze wybory, a wiem, że wygramy - to będzie lepiej dla Polski". (cyt. Mc'Donalda z "Co z tą Polską?")

 

A ten spot wyborczy..? O tych towarach, które podrożały..? Oczywiście, gdyby PO rządziło - to nic by nie podrożało. Wręcz przeciwnie. Byłoby taniej, a zarobki większe.

 

Raz na czas nie wytrzymuję tego lizania dup Platformie i wśród jej "inteligenckiego i mądhego" elektoratu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miało być o tegesach :!: :evil:

a wy tu o polityce :mad:

przecie wiadomo że to straszny shit :!: a żeby człowiekowi było teges to najlepiej, żeby o tym w ogóle nie słyszał......

dla mnie teges to to, że mam fajne auto :grin: :grin: :grin: (może i stare itd.),ale i tak się bardzo cieszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lux Perpetua

 

Czytał ?

W trakcie jestem, staram się dozować by na dłużej starczyło ale nie udaje się - wciągające jest :grin:

 

A ja czekam na Mikolaja, ma mi przyniesc :mrgreen: znowu bedzie nocka nie przespana i pozniej plucie sobie w brode, po co to zmiazdzylem na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za pisanie o polityce (poza wątkiem o samobójach, ewentualnie) rypać paski - jak za wulgaryzmy...? :roll: :cool:

 

TEGES: pojeździłem sobie Mazdą MX5. Mmmmniammm... :cool:

Chyba jak będę stary, brzydki i bogaty - to sobie jakiegoś takiego rołdsterka strzelę, abo cuś... małe, szybkie, lekkie, piękne i skrajnie niepraktyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...