Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Adamus, Tobie się wątki pomyliły :roll: :mrgreen::P

 

nie pomylily sie

 

dupowozik jest teges ;) 130 KM, automat, wszelakie zbytki niedostepne szaremu podroznikowi Subaru :P:mrgreen:

 

jak sie skonczy gwarancja na filtr to idze na remap w katowicach i bedzie 165 KM i kiladziesiat niutow wiecej

 

a trzeba bedzie przyczajke zrobic na Sportage 2.0T 245 KM AWD :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem (no dobra, mój tata, ale wygrał "dla mnie" :P ) "Przejazd samochodem rajdowym pod okiem profesjonalnego kierowcy" imprezą wrx gr.N :mrgreen: nie wiem co to dokładnie będzie, ale jeśli będą chcieli mi opowiadać, że subaru ma 4x4 i bogatą historię rajdową to ich wyśmieję :P W każdym razie cieszę się niezmiernie :twisted:

 

http://www.katalogmarzen.pl/pl/o/Jazda- ... m-rajdowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megateges:

Siostra wraca z zajęć i opowiada:

"Siedze na wykładzie z filozofii (tu siostra robi wielki uśmiech) i nagle nie widzę, a mimo to wiem, że jedzie subaru" (i naśladuje dźwięki na cały pokój) "brrrrrrrr pss brrrrrrrrrr pss brrrrrrrr psss" "i już miałam ochotę sobie pod nosem zrobić brrrrr pss, ale uznałam że mogłoby to zakłócić wykład o Kancie."

 

Jestem z niej dumny, kiedyś nie wiedziała, że istnieje subaru, teraz wystarczy, że usłyszy i już wie co to :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megateges:

Siostra wraca z zajęć i opowiada:

"Siedze na wykładzie z filozofii (tu siostra robi wielki uśmiech) i nagle nie widzę, a mimo to wiem, że jedzie subaru" (i naśladuje dźwięki na cały pokój) "brrrrrrrr pss brrrrrrrrrr pss brrrrrrrr psss" "i już miałam ochotę sobie pod nosem zrobić brrrrr pss, ale uznałam że mogłoby to zakłócić wykład o Kancie."

 

Jestem z niej dumny, kiedyś nie wiedziała, że istnieje subaru, teraz wystarczy, że usłyszy i już wie co to :mrgreen:

 

Gdyby to było Volvo, to brzmiałoby tak: "brrrrr pyr pyr pyr bum", potem cisza i dźwięk nadjeżdżającej lawety :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...