Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miałem bardzo tegesowy dzień :lol:

Po pierwsze wygrałem klasę w Pucharze Toru Słomczyn i startując w 3 z 5 rund udało mi się zdobyć 2 miejsce w całym sezonie. W generalce też całkiem wysoko (choć nie wiem jak bo nie czekałem na wyniki, ale o tym zaraz :wink: ) gdyż Justynką kręciłem czasy o 1-2 sekundy słabsze od kilku EVO i uturbionych Subarek :shock:

 

Ale to wszystko jest i tak mega pikuś przy tym że własnie dziś zostałem tatą :!: małej IGI :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

To się pochwaliłem, a teraz pewnie coś następnego napiszę nie wcześniej niz w poniedziałek :twisted: ............

Gratulowalem na Slomczynie to gratuluje tutaj i to podwojnie bo w generalce z tego co mi przekazali byles chyba 6. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za gratki.

Gratulowalem na Slomczynie to gratuluje tutaj i to podwojnie bo w generalce z tego co mi przekazali byles chyba 6. :mrgreen:

Jeszcze raz dzięki. Ważne, że przegrałem tylko z uturbionymi 4x4 i wklepałem wszystkim (trzem) EVO - a podobno takie szybkie som :mrgreen: . Muszę pojechać odebrać dzbanek, bo ze Słomczyna pojechałem od razu do córy :P

 

A dzisiejszy teges jest taki, że za jakieś 10-15 minut będę w stanie zjeść śniadanie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając z pracy zobaczyłem jak na trawniku przy ulicy stoi koleś trzymający wysoko kawałek czegoś z napisem FOTO RADAR i strzałka. Myślałem, że jakiś żart, ale zwolniłem. Ku mojemu zdziwieniu i radości 150m dalej stała nieoznakowana Octavia i ukryty radar!

Poproszę o takie banery następnym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając z pracy zobaczyłem jak na trawniku przy ulicy stoi koleś trzymający wysoko kawałek czegoś z napisem FOTO RADAR i strzałka. Myślałem, że jakiś żart, ale zwolniłem. Ku mojemu zdziwieniu i radości 150m dalej stała nieoznakowana Octavia i ukryty radar!

Poproszę o takie banery następnym razem :)

Zajebista obywatelska inicjatywa :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając z pracy zobaczyłem jak na trawniku przy ulicy stoi koleś trzymający wysoko kawałek czegoś z napisem FOTO RADAR i strzałka. Myślałem, że jakiś żart, ale zwolniłem. Ku mojemu zdziwieniu i radości 150m dalej stała nieoznakowana Octavia i ukryty radar!

Poproszę o takie banery następnym razem :)

Zajebista obywatelska inicjatywa :D 8)

 

Koledzy zawsze wywieszali ostrzezenie, jak FR stal przed firma... A kolega Jacek byl do tego stopnia twardym zawodnikiem, ze na betona parkowal przed skrzynka, zaslaniajac okienko - nigdy nie zwrocili mu uwagi - Poznan/Morasko.

 

Teges: nowe IC spec-c, nowe turbo, nowe mapy by nie-ASO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I miejsce w grupie po etapie treningowym w konkursie http://www.gmcpoland.pl/ :D

Ciekawe jak pójdzie w I etapie, jak się uda wyjść z grupy to będzie sukces :mrgreen:

 

Startuje ktoś z forum?

 

łojeju kolejny dobrowolnie w wysciga szczurow sie wbija - :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...