Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, ja sie tez przez pewien czas zastanawialem, czy kiedykolwiek jeszcze pojde do [rdzy]... :wink: No ale nie da sie! ......(dopoki bramkarze przy wejsciu nie beda mieli mojego zdjecia z podpisem "tego nie wpuszczac za ch**!")

 

Bywasz w Rdzy? W jakie dni :twisted:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj uratowalimsy psa, ktory sie blakal po osiedlu od paru dni. :) Na tym mrozie dlugo by nie wytrzymal, a chodzil tez po dosc ruchliwej drodze, wiec mial duzo szczescia. Jest to suczka, chyba jakis owczarek, ale strasznie kochana. Nie wiemy w sumie czy to lancuchowiec czy domowy, bo kolczatka taka jak od lancucha, ale komendy zna i przy smyczy chodzi spokojnie.

 

Chcemy znalezc wlasciciela, a jak nie to sprobujemy znalezc jakis dobry dom dla niej :) Moze ktos chce albo zna kogos komu uciekla wlasnie owczarkowate podpalane psisko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges

wczoraj wieczorem jakiś (zły człowiek) rąbnął mi tablice rejestracyjną z auta.

już zgłosiłem na Policji, ciekawe ile razy zdążył zatankować na moje konto ....

 

PS. Jak dostane nowe to przynituje na stałe i podłącze HV.......

piter, przykro mi z tego powodu ale to jest temat teges a nie nie teges :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges

wczoraj wieczorem jakiś (zły człowiek) rąbnął mi tablice rejestracyjną z auta.

już zgłosiłem na Policji, ciekawe ile razy zdążył zatankować na moje konto ....

 

PS. Jak dostane nowe to przynituje na stałe i podłącze HV.......

piter, przykro mi z tego powodu ale to jest temat teges a nie nie teges :wink:

 

To teraz COŚ TEGES :D

Znalazła się moja tablica... - widać, jedna nie była nikomu potrzebna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj uratowalimsy psa, ktory sie blakal po osiedlu od paru dni. :) Na tym mrozie dlugo by nie wytrzymal, a chodzil tez po dosc ruchliwej drodze, wiec mial duzo szczescia. Jest to suczka, chyba jakis owczarek, ale strasznie kochana. Nie wiemy w sumie czy to lancuchowiec czy domowy, bo kolczatka taka jak od lancucha, ale komendy zna i przy smyczy chodzi spokojnie.

 

Chcemy znalezc wlasciciela, a jak nie to sprobujemy znalezc jakis dobry dom dla niej :) Moze ktos chce albo zna kogos komu uciekla wlasnie owczarkowate podpalane psisko?

 

Wielki szacunek w twoim kierunku Than. Fajnie, ze sa jeszcze na swiecie dobrzy ludzie z sercem. Jak sie nie znajdzie wlasciciel to moze sami ja przygarniecie? Strasznie boli mnie gdy widze glodne blakajace sie pieski, jestem na tym punkcie strasznie wrazliwy (i chyba tylko na tym) Dobry z ciebie czlowiek Than

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...