Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Arti, no to gratulacje!

Dzięki. :wink:

 

Teraz jeszcze odpowiednie fele i będzie git!

No właśnie. Remek w przypływie emocji wczoraj powiedział, że da mi jakieś szesnastki. Muszę szybko je odebrać zanim emocje opadną. :twisted::mrgreen: A te które są na aucie nie są złe, ładnie się błyszczą ale siakieś takie mało rajdowe.

A kolor... bajka... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, są 14tki. A co do tego, że zapomniałeś mi o czymś powiedzieć to powiedziałeś wczoraj, że RX ma klimę a w rzeczywistości jej nie ma. :evil: :razz: Hehe, nie no żartuje, mogło mi się coś przesłyszeć. :smile: Fotki będą ale musze go porządnie wymyć, bo po myjni bezdotykowej zostały jakieś zacieki. No i krajobrazy bardziej rajdowe trzeba zroganizować. :twisted:

 

to ile taka SI kosztuje a tak w ogóle to szybka wypłata

Nie no wypłaty jeszcze nie ma, na razie tylko kalkulacja została przestawiona i jest baaaardzo zadowalająca. Ale i tak do tej kwoty trzeba było dołożyć... sporo. :twisted:

 

Porobie fotki i wieczorem zapraszam szanownych forumowiczów do tematu MOJE SUBARU. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, są 14tki. A co do tego, że zapomniałeś mi o czymś powiedzieć to powiedziałeś wczoraj, że RX ma klimę a w rzeczywistości jej nie ma. :evil: :razz: Hehe, nie no żartuje, mogło mi się coś przesłyszeć. :smile:

A więc może to nie jest RX? Tylko zwykłe N/A z dołożonymi zderzakami i progami od GT? Takie felgi 14 miały modele N/A "Season".

 

Z resztą nieistotne :cool: Ma jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, rozkodowałem VIN i pokazało, że to RX. A jak powinny wyglądać RXowe felgi, bo nie mogę znaleść? W sumie to jak Remik mi podaruje 16tki i je sobie odpicuje to może te sprzedam z oponami. Auto jeździ jak należy, nie ma się do czego doczepić. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges i zdziwienie:

OC na turbodziadka: Link4 = 558zl, Allianz = 388zl

:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega!!! Mega teges!!!

 

Po blisko 2 miesiącach odebrałem Wrx-a :cool:

Jestem taki szczęśliwy :lol:

 

Jutro jadę na urlop, także co wymieniono itp opiszę po powrocie z wczasów( :mrgreen: ) w temacie awaryjność/bezusterkowość silników 2.5.

 

Zdradzę tylko, że mam nowy blok, głowice.itd :cool:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...