Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, luzik pełen :twisted: zajechałem pod ośrodek STI -jajem , ogólnie wzbudzając euforie wśród stresujących sie osób czekających na wyrok :twisted:

Teścik przeszedł gładko 0 błędów , potem placyk :twisted: i wio na miasto. Prawie całą drogę po mieście ( 45minut) przegadałem z egzaminatorem o Subaru , był tak chłonny wiedzy , że mu prawie sprzedałem Forestera :wink: :twisted:

Jeszcze mi tylko została wizyta u psychologa :roll: i konto czysciutkie :twisted:

 

Marchewkę!!!

Marchewkę pytam się, kupiłeś? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mega teges to to, że dziś o 13:05 urodził się mój syn!!! 3,2 kg, 53 cm, szczęścia... :-). Mały Tymoteusz jeszcze sobie z tego sprawy nie zdaje ale już jest wielkim fanem Subaru :grin:

Walnijcie kielona za jego zdrowie

 

już pije :!: :!: :!:

 

gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mega teges to to, że dziś o 13:05 urodził się mój syn!!! 3,2 kg, 53 cm, szczęścia... :-). Mały Tymoteusz jeszcze sobie z tego sprawy nie zdaje ale już jest wielkim fanem Subaru :grin:

Walnijcie kielona za jego zdrowie

 

Trzy piwka wychylone za zdrowie Twoje i rodziny :smile: GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zajączka widziałem fajniejsze :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

u mnie w miescie na Gen. Zajaczka 44 to dopiero sa fajne .... chlopaki wala drzwiami i oknami

 

a tak BTW - przedwczoraj w Gliwicach Policja zatrzymala po poscigu zlodzieja paliwa - podczas poscigu zarobil 94 punkty karne ....

 

Premo gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...