Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Jabar, Sylwek mowil wczoraj, ze troche gratow u niego powsadzales ostatnio i jestes zadowolony i nic sie klapsie nie chwalisz :cool:

 

moj teges - pojechalem dzis zarejestrowac auto. zapowiedzialem sie juz wczoraj u pani Naczelnik. ale wczesniej US w celu zlozenia PCC-3. na umowie z marcinemj oczywiscie polowa ceny, na stanowisku jednak znajoma pani i ta pani szepcze pod nosem "znowu Tomek Subaru...?", ja "a i owszem, nie wiem jak to sie stalo. to wszystko przez tych gnojow z Forum" :roll: :mrgreen:

na dowodzie stalo jak wol "Subaru Impreza 2,0" - to mnie policzyla jak za N/A. kilkaset PLN w kielni zostalo na Pt wieczor. pytala, czy Turbo, ale odpowiedzialem: "nie wiem, nie znam sie, nie orientuje sie, zarobiony jestem".

w Wydziale Komunikacji pani Naczelnik upewnila sie, ze ja na pewno jestem bratem Grzegorza, zaprosila na kawke, a pracownica w przerwie sniadaniowej zrobila mi tablice i tymczasowy dowod. 35min. i po bolu, reszta petantow czeka do Wt/Sr.

 

alez chamowe uskutecznilem :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech ktoś jeszcze raz powie mi o zakorkowanej Warszawie, to przyjadę jeszcze raz i ode mnie dostanie. Jeździłem od 15 do 18 i później od 20 do 22 i to co widziałem to w porównaniu z tym co widzę u siebie nie mógłbym nazwać korkiem. Największy jakim przyszło mi jechać to w drodze do Warszawy, ale to tak był lajcik, bo po 15minutach już było po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech ktoś jeszcze raz powie mi o zakorkowanej Warszawie, to przyjadę jeszcze raz i ode mnie dostanie.

 

Miałeś najwyraźniej dużo szczęścia. Dodam też, że w W-wie funkcjonuje i tworzy korki w mieście dużo urzędów centralnych, które w wakacje wpadają w letni letarg - od razu widać to na ulicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś najwyraźniej dużo szczęścia. Dodam też, że w W-wie funkcjonuje i tworzy korki w mieście dużo urzędów centralnych, które w wakacje wpadają w letni letarg - od razu widać to na ulicach.

Rok temu jak jechałem na wakacje to też nie było problemu z dojazdem na lotnisko. Dwa lata temu byłem przez 3 dni i jeździłem po całej Warszawie też nie widziałem jakiś wielkich korków, wówczas nie byłem w czasie wakacji. Najlepsze że wczoraj jeździłem bez GPSa i wcale nie okazało się to jakimś wielkim utrudnieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...