Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem sobie poćwiczyć double-clutching, zawracanie na ręcznym, ruszanie na mokrym, poślizgi wszelakie. Tata nie ma ze mną szans na superoesie (jedziemy na dwie nogi) :twisted:

 

Pytanie kto poradzi sobie lepiej:

- tata - 20 lat z ręczną skrzynią i 10 lat z automatem (od czasu do czasu przejażdżka manualem) :twisted:

- ja - rok z automatem i rok z manualem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem sobie poćwiczyć double-clutching,(...). Tata nie ma ze mną szans na superoesie (jedziemy na dwie nogi) :twisted:

 

Jedziecie Starem "dwusetką", czy Jelczem 315 ?

:lol::lol:

 

antolll, jak już musisz kombinować to poćwicz sobie, heel&toe, albo chociaż międzygaz przy redukcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem sobie poćwiczyć double-clutching,(...). Tata nie ma ze mną szans na superoesie (jedziemy na dwie nogi) :twisted:

 

Jedziecie Starem "dwusetką", czy Jelczem 315 ?

:lol::lol:

 

antolll, jak już musisz kombinować to poćwicz sobie, heel&toe, albo chociaż międzygaz przy redukcji ;)

 

Heel&toe mi nie wychodzi, a z podwojnym sprzeglem redukcja wychodzi mi plynniej niz z miedzygazem :wink: (biegi wchodzą bez oporów :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszym Tegesem jest zdanie na prawo jazdy kat. B+E :D

Choć instruktor powiedział, że będzie czekał tylko na mój błąd i swoją gatką chciał mnie wprowadzać w błąd. Ale nie dałem się :wink:

I oczywiście wylosowałem najtrudniejszy zestaw:

- parkowanie skośne przodem i parkowanie prostopadłe tyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie,jak to jest z kat.A,są jakieś ograniczenia że w razie ciężkich warunków atmosferycznych nie można przeprowadzić egzaminu ?

 

Ja zdawałem kilkanaście lat temu WSK-ą w styczniu podczas zimy stulecia :twisted: . Kilkanascie centymetrów świeżego śniegu na zlodzonej nawierzchni. Nie potrafiliśmy wziąć zakrętu bez przewrotki :mrgreen: .

 

Wszystkim nam zaliczyli :mrgreen:

 

Dzisiaj widziałem egzamin A. Chłopaczek nieźle radził sobie z wiatrem. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...