Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Mozecie se z pumexem grabe podac, on wlasnie spi przed kompem... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Pumexowego widzialem jak na zone wjezdzal ;) poza tym potem kolo waszej klatki jakies dziecko zaczepial :mrgreen:

 

yyyy... no czlowiek sie umaic piwkiem spokojnie nie moze, zeby od razu pol Tarchomina o tym nie wiedzialo :mrgreen:

A juz Ci pisalem "Sokole Oko" :wink: - zadnych dzieci nie zaczepialem - tylko nioslem garnitur na wieszaku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges: Istambuł. Po swoich doświadczeniach bałkańskich spodziewałem się klimatów mocno pastersko-śmieciuchowych i miasto to mnie bardzo zaskoczyło na plus.

 

Tylko mały nieteges: podjeżdżam wczoraj pod Hagia Sofia, a tam stoi niebieskie STI MY'06. Już wyciągam aparat, żeby walnąć fotę, a on odjechał :(. Ale by była fota! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no weź... :roll: przecież my obie jesteśmy uosobieniem spokoju...

 

odpocząć jedziemy :twisted::mrgreen:

 

We 2 jedziecie :?: Same :shock: :twisted::twisted:

 

weź nie strasz, mam nadzieję, że będzie jeszcze minimum jedna osoba i żadna z Nas nie zada pytania "czy leci z Nami pilot?" :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mały nieteges: podjeżdżam wczoraj pod Hagia Sofia, a tam stoi niebieskie STI MY'06. Już wyciągam aparat, żeby walnąć fotę, a on odjechał . Ale by była fota!

 

Bez przesady.......

 

 

mn2007055mediumae1.th.jpg

 

Parking koło wyspy Św. Stefana w Czarnogórze kolo Budwy. Dość odległe miejsce od Ukrainy....

 

 

W takim hotelu? :mrgreen:

 

 

mn2007128mediummz7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo teges jest to,że wyjechałem sobie dziś późnym wieczorkiem poupalać Subarynę i zatrzymałem się na stacji Shell na małe conieco.Stoję przy kasie w polarze z logo Subaru na plecach (prezent :grin: ) a z tyłu stoi jakiś koleś w koszulce Subaru i się na mnie patrzy.Pomyślałem że pewnie logo na plecach mu się skojarzyło,ale wychodzę ze stacji i patrzę a na parkingu stoją 4 zajeb..te TIR-y i 5 busów wszystkie z napisami Subaru Poland Rally Team - Kuzaj Sport + do tego laweta z rajdówką Kuzaja.Na jeden rajd tyle sprzętu przywieźli :shock: Aż marzy się co tam było w środku...felgi,opony,skrzynie biegów,podzespoły i cuda wianki.Panowie z Teamu zagadali o Subarynkę co to stała pod stacją,oblookali,pogawędzili i pojechali i to było very teges :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...