Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

TEGES: niniejszym z wynikiem 5.0 zakonczylam sesje zimowa, ktora oficjalnie miala sie zaczac w styczniu :mrgreen: .

 

gratuluję! i zazdroszczę! :wink:

 

 

A ja przedwczoraj zdałem na prawo jazdy kat. C za pierwszym podejściem :D

 

czy to było ostrzeżenie? :lol::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przedwczoraj zdałem na prawo jazdy kat. C za pierwszym podejściem :D

 

czy to było ostrzeżenie? :lol::twisted:

 

:mrgreen: Nie, wyrobię jeszcze C+E i będę dostawcą paliw do stacji Orlenu :P:twisted:

 

A tak serio to nie mogę sobie przypomnieć, po co mi to C :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niniejszym z wynikiem 5.0 zakonczylam sesje zimowa, ktora oficjalnie miala sie zaczac w styczniu

:shock: :shock: :shock:

Kujon!!!

 

:wink:

 

zdałem na prawo jazdy kat. C za pierwszym podejściem

Następny...

 

GRATULACJE! :grin:

 

A moje teges - Yarek przeszedł przegląd okresowy, jest zdrowy, ma nowe sosy i gadżety, a ja przejąłem w ASO duuuże zniżki za serwis, które miał poprzedni właściciel...

Niewiele brakowało, a po podliczeniu rachunku i zastosowaniu zniżek, ASO by mi dopłaciło parę złotych. :wink:

 

A poza tym w kieleckiej Toyocie mają niezłą kawę. Niestety, nie mają kanapek z ogórkiem. Poradzę im chyba, żeby pojechali do Subaru Koper po naukę... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego jak czego, ale TOYOCIE przyzwoitego, z dobra kawą, serwisu nie można odmówić.

Lubiłem ich bezkompromisowość w wymianie części na gwarancji. Porysowana szyba (80 tyś. km) od wycieraczek? Wymieniamy. Odklejająca sie naklejka z przezroczystej folii na drzwiach? Wymieniamy. Jak w reklamie z Kondratem. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego jak czego, ale TOYOCIE przyzwoitego, z dobra kawą, serwisu nie można odmówić.

Lubiłem ich bezkompromisowość w wymianie części na gwarancji. Porysowana szyba (80 tyś. km) od wycieraczek? Wymieniamy. Odklejająca sie naklejka z przezroczystej folii na drzwiach? Wymieniamy. Jak w reklamie z Kondratem. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Hehe to mam dla was kompromis :)

 

Na początku tygodnia udałem sie do Łódzkiego serwisu na wymiane oleju (jest w innym miejscu niż salon). Podjeżdzam a tam wieeeeeeeeeelki napis toyota i obok mniejszy subaru :wink:

 

Wszedłem nieśmiało do środka, pełno certyfikatów od toyoty (chociaż zdjęcia subaru na ścianach). Pytam panów czy w ogóle mają autoryzacje co bym gwarancji nie stracił.

Usłyszałem "tak, tak, my tu głównie subaru robimy" (a w środku na warsztacie: 2 subaru -w tym jedno moje,uno, passat i 2 toyoty :mrgreen: ).

Po czym Pan wypisał mi zlecenie wymainy oleju na formularzu.....toyoty.

 

Na półce z 4 koszulki subaru do kupienia - więc jednak to chyba serwis subaru. Ekspres do kawy też był, kanapek nie szukałem.

 

Jak ktoś szuka, to tam ma połączenie toyoty z subaru :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges - rozczarowany zima zamowilem cztery letnie opony i jak przyjda - przekladam :smile:

 

Phi, ja wczoraj przełożyłem z zimowych na letnie :P (ze względu na słomczyn).

 

A najlepsze było że zapłaciłem.....8zł (słownie: osiem), za przełożenie 4 kół - bez wyważenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teges jest to ze w zaciszu swojego garazu, temi oto dwiema lewymi recami sam sobie w Rudzielcu zalozylem BOVa - juz przetestowalem i gwizdze ze yekshemash

 

Przecież tobie cos świszczało jeszcze jak bov'a nie miałeś...

 

A ! Zapomniałem... świszczało bo popsute było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teges jest to ze w zaciszu swojego garazu, temi oto dwiema lewymi recami sam sobie w Rudzielcu zalozylem BOVa - juz przetestowalem i gwizdze ze yekshemash

 

Przecież tobie cos świszczało jeszcze jak bov'a nie miałeś...

 

A ! Zapomniałem... świszczało bo popsute było :wink:

 

popsute to twoje bylo - i biednego Pumexa na nie namowiles :mrgreen:

 

poza tym u mnie tak psykal seryjny zawor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dostałem płytkę z październikowego spotkania z Hołkiem w Gryżlinach na imprezie Orlenu wiec mi sie przypomniało wielkie teges :!: . Pojeździłem pierwszy raz w zyciu na quadach, terenówkami przeprawowymi na precyzje i rajdowymi kadetami. Dzieki wygraniu w gronie okolo 100 osób próby kjsowej kadetem przejechałem sie z Hołkiem jego treningówką po szutrze, było naprawdę szybko i efektownie. Spełniło sie moje malutkie marzenie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

mg1566qr5.jpg

 

 

mg1541sx5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dostałem płytkę z październikowego spotkania z Hołkiem w Gryżlinach na imprezie Orlenu wiec mi sie przypomniało wielkie teges :!: . Pojeździłem pierwszy raz w zyciu na quadach, terenówkami przeprawowymi na precyzje i rajdowymi kadetami. Dzieki wygraniu w gronie okolo 100 osób próby kjsowej kadetem przejechałem sie z Hołkiem jego treningówką po szutrze, było naprawdę szybko i efektownie. Spełniło sie moje malutkie marzenie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

zes sie napatrzyl na Holka i wczoraj zes wszystkim wlal na slomce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...