Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

No to gratuluje. Ja niestety jestem cały czas w plecy z prognozowania a z finansów będe wiedział dopiero w piątek. Ale nic to, jakoś będzie. Już i tak wczoraj się dowiedziałem że jestem do przodu z trzech przedmiotów z czego z dwóch wcale nie było to takie pewne w moim przypadku. O największy opad szczeny przyprawiły mnie wyniki z rachunkowości. Dostałem -5 :!: Ciekawe zważywszy na to że wg zadania zdefraudowałem jakieś 4 tys złotych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj "skończyłem" dwa modele w skali 1:18. Porsche Carrera Turbo 996 i WuRCa Solberga z Rajdu Japonii z 2004. Teraz zastanawiam się, którą półkę wyróżnić :D

 

 

Ach te kobiety, zawracają nam biednym w głowie :P

 

Widać nie takim biednym skoro im (kobietą) chce się zawracać w głowie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj "skończyłem" dwa modele w skali 1:18. Porsche Carrera Turbo 996 i WuRCa Solberga z Rajdu Japonii z 2004. Teraz zastanawiam się, którą półkę wyróżnić :D

 

 

Ach te kobiety, zawracają nam biednym w głowie :P

 

Widać nie takim biednym skoro im (kobietą) chce się zawracać w głowie. :mrgreen:

 

Skad masz model imprezy w skali 1:18? jak dotad to tylko w 1:24 widzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem się z tym, że może być i głośniej, ale tak jak jest teraz, jest chyba OK.

W środku nie męcząco, przejechałem 300km bez najmniejszego zmęczenia, a na zewnątrz przyjemnie bulgocze. Dupohamownia też podpowiada, że ciut lepiej się zbiera, więc wszystkie cele osiągnięte.

 

PS

Azrael, sorry że się nie odezwałem, że jadę do Warszawy (a raczej Piaseczna), ale miałem cholernie mało czasu i po montażu zaraz i tak musiałem gnać do Gliwic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charlie, już mogę napisać bez " ". Ułamałem prawe lusterko w Imprezie :D ale chyba nie byłem pierwszy, bo jak je przyłożyłem z powrotem to samo się przykleiło (tak jak by tam były resztki kleju :shock:

Niby nic samo się nie dzieje, a jednak.

 

Co do modelu zdziwiło mnie bardzo, że "buźka" z avatara WRC fana jest tylko na lewym lusterku (sprawdzałem, tak i w oryginale było, co ciekawe Hirvonen na żadnym lusterku jej nie miał). Szkoda, że spojler ma fakturę matowego czarnego plastiku a nie karbonu…

 

P.S. Strasznie ciężko otworzyć przednie drzwi bez dotykania lusterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka to zawsze był najbardziej wrazliwy na uszkodzenia w modelach element. Najlepszym dowodem był model "demo" na ostatnim zlocie - stracił oba lusterka i prawie wszystkie antenki, poza tym nadal jest w pełni sprawny :lol:

 

Witek - ten post miał być na pewno do teges :?: bo mi trochę do nie teges pasuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, wiem, wiem nawet kiedyś na forum linka podałeś :mrgreen: Ale czy wiedziałeś, że w rajdzie Japonii 2004 tylko Solberg miał takiego "ryja" (teraz lepiej ?) i to tylko na jednym lusterku ? :mrgreen:

 

charlie, do teges, że się w jakiś magiczny sposób trzyma mimo ułamania, do nie tegs, że ten magiczny sposób trzymania się tego lusterka może oznaczać, że było juz kiedyś ułamane i klejone...

 

Nie odpowiedziałeś mi jak otworzyć przednie drzwi bez dotykania lusterek i posługiwania się specjalistycznymi narzędziami ( z tylnymi już sobie radzę) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze kombinowałem z zahaczeniem paznokciem o klamkę - łatwo nie jest ale się udawało, inaczej nigdy nie robiłem bo te dziecinki nie moje i nie chciałem uszkodzić. Myślę, że te lusterka są po prostu tak robione i klejone były ale myślę, że tylko raz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...