Skocz do zawartości

Plastiki w OBK My10


ParaYasio

Rekomendowane odpowiedzi

Heja

 

Właśnie zauważyłem znaczące wycieranie plastików w moim klekocie auto ma najechane 37kKm a przy kierownicy srebrne plastiki niestety są powycierane teraz znowu konsternacja czy to tylko u mnie czy też Subaru idzie po kosztach i dzieje się tak wszystkim którzy owe auta mają.

 

Czy zgłaszać to jako naprawę gwarancyjną ma ktoś może jakieś doświadczenia bo nie wiem znów co mam z tym zrobić parę aut już w zyciu miałem ale nawet opel nie wycierał się tak szybko :-( Niestety True

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Heja

 

Właśnie zauważyłem znaczące wycieranie plastików w moim klekocie auto ma najechane 37kKm a przy kierownicy srebrne plastiki niestety są powycierane teraz znowu konsternacja czy to tylko u mnie czy też Subaru idzie po kosztach i dzieje się tak wszystkim którzy owe auta mają.

 

Czy zgłaszać to jako naprawę gwarancyjną ma ktoś może jakieś doświadczenia bo nie wiem znów co mam z tym zrobić parę aut już w zyciu miałem ale nawet opel nie wycierał się tak szybko :-( Niestety True

 

czyli nedza jak i w poprzednim modelu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cie chrzantole to można się w dupsko ugryźć wyrzygujesz kasiorę na legendę motoryzacji a dostajesz PUSZKĘ PANDORY, cóż spróbuję to zgłosić przy przeglądzie przecież to dosłownie żenujące wycierające się plastiki, odstające listwy, zapadające się fotele, odpadające kratki co jeszcze bo nie wiem.....jak na legendę to średnio wróży na przyszłość ach pewnie gdyby nie ten napęd to pewnie marka przestałaby istnieć

 

-- Śr wrz 07, 2011 8:02 pm --

 

hi hi hi kumpel mi powiedział że pewnie mi się paluchy pocą z wrażenia i wyżerają farbę metalizującą plastik i pewnie mam skład potu nie zgodny ze standardem subaryny dlatego to moja wina i mam być cicho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nedza jak i w poprzednim modelu :(

Jeżdżę poprzednim modelem i nic się jeszcze nie wytarło...w nowym, jak widać, jest zdecydowanie gorzej.

 

W Subaru odwrotnie niż w Audi z każdym kolejnym modelem jakość materiałów spada.

 

sprawdz dokladnie raczke od drzwi kierowcy, wylaczniki szyb i klapke schowka w miejscu navi (jak masz). Dwa lata temu wymienilem plastik przy raczce i znow rogi sa juz wytarte :P

Kierownica tez do trwalych nie nalezy ..

Jedno co trzeba przyznac to sa w miare dobrze spasowane, mimo wielu kkm u mnie nic nie piszczy a jestem na to wyczulony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz dokladnie raczke od drzwi kierowcy, wylaczniki szyb i klapke schowka w miejscu navi (jak masz). Dwa lata temu wymienilem plastik przy raczce i znow rogi sa juz wytarte :P

Kierownica tez do trwalych nie nalezy ..

Jedno co trzeba przyznac to sa w miare dobrze spasowane, mimo wielu kkm u mnie nic nie piszczy a jestem na to wyczulony.

U mnie żadnych oznak zużycia (przy okazji załączę zdjęcia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skrzypi to prawda. Pod tym względem mamy progres ale jakość plastików na kierownicy to masakra.

U mnie wycierają się w miejscu gdzie ręce muszą dotykać plastików bo inaczej się nie da jeśli ktoś trzyma ją prawidłowo. :evil:

 

ParaYasio - o co chodzi z tym zapadającym się fotelem ? Mam wrażenie, że moje 4 litery właśnie dotarły do "dna" fotela. Mam go ustawionego w najniższej pozycji bo tylko tak da się jeździć i od około 2 tygodni po jednej z dłuższych tras zauważyłem te dziwny objaw. Wcześniej coś tam się ugniatało ale po "nocnym" odpoczynku wracało do normy. Teraz już nie.

Mój OBK ma 38k km przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapadający fotel to dość znana historia a mianowicie zapada się najpierw siedzisko potem odcinek lędzwiowy wiem, że w serwisie znają problem nie wiem tylko jak do tego podchodzą znajomemu naprawili na gwarancji niemniej jest to chyba indywidualne podejście do tematu poszczególnych serwisów......

 

Co do plastików fakt jest taki, że to poprostu obciach dla firmy która szczyci się niezawodnością,,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapadający fotel to dość znana historia a mianowicie zapada się najpierw siedzisko potem odcinek lędzwiowy wiem, że w serwisie znają problem nie wiem tylko jak do tego podchodzą znajomemu naprawili na gwarancji niemniej jest to chyba indywidualne podejście do tematu poszczególnych serwisów......

 

Co do plastików fakt jest taki, że to poprostu obciach dla firmy która szczyci się niezawodnością,,,,,,

 

 

mam dokładnie taki efekt. "Ale tandeta" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam

Pogadaj w serwisie może coś zaradzą jeżeli się wypną to ole sprawę dojedź do 100kkm potem wpadnij do Torunia tam koleś świetnie zrobił mi Accorda w skorce i alcantarze nic się nie pocisz ładnie pachnie w aucie do tego wygląda po ludzku koleś także naprawia fotele także chyba, to jest najlepsza droga.....Co do plastiku to ja mam pomysł jak mi się nie uda w serwisie....ale o tym później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 20kkm przy kierownicy (sterowanie audio) wychodzi czarne. Wykończenie tunelu między przednimi fotelami poobijane i podrapane (nawet żona ma zakaz kładzenia torebki) na krawędziach.

Podpytywałem w ASO i twierdzą, że marne szanse na wymianę - naturalne zużycie. Widać w FHI też auta projektują ekonomiści :). Cóż z legendy pozostał tylko napęd. Zbyt wiele tych chorób wieku dziecięcego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zaplanuję trzymać OBK dłużej

Adam a co chcesz wymienic OBKa? -ja nie widze alternatywy nawet na przyszlosc

Jeżeli fundusze nie mają znaczenia ;) to nowy model Audi A6 Allroad (najlepiej 3.0TFSI), który będzie dostępny w I-szej połowie 2012 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plastiki poprawia i moze byc 8)

W nowej Imprezie podobno maja byc soft :D Porawija jakos plastikow i wprowadza automat do diesla i bedzie perfekt :!:

Zobacze moze wyskocze na IAA .

 

-- 9 wrz 2011, o 10:08 --

 

Jeżeli zaplanuję trzymać OBK dłużej

Adam a co chcesz wymienic OBKa? -ja nie widze alternatywy nawet na przyszlosc

Jeżeli fundusze nie mają znaczenia ;) to nowy model Audi A6 Allroad (najlepiej 3.0TFSI), który będzie dostępny w I-szej połowie 2012 roku.

 

 

daj spokoj za roznice cen wole sobie pojechac 4 razy full wypas na malediwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale w mazdzie te plastiki to jak w subaru :shock: wszystkie japonce sa takie u nich auta jezdzi sie 3 lata i na smietnik.

jak brac to cos lepszego. moim zdaniem nowe BMW wygladaja OK i maja dobre materialy. U nas nie maja takiej opinii jak w Polsce. niestety cena powala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...