Skocz do zawartości

Plastiki w OBK My10


ParaYasio

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli zaplanuję trzymać OBK dłużej

 

Adam a co chcesz wymienic OBKa? -ja nie widze alternatywy nawet na przyszlosc

no chyba ze 3.6H6 lub 2.5 GT -z tym ze paliwko caly czas up...wiec bedzie ciezko

 

co drugą noc mam koszmary dlaczego nie kupiłem Legacy GT. :mrgreen: za 20k pln więcej mogłem mieć normalny samochód a nie klekota.

Dlatego jak zakończę leasing OBK to będą zmiany.

WRX pójdzie do ludzi :( Forester 2.0N/A na ryby i zakupy oraz coś bardzo szybkiego i "taniego" bo służbowego :mrgreen:

Ale na to mam jeszcze dużo czasu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A czy ktoś z Was nie myślał o tym, żeby te ochydne srebrne listwy :evil: czymś okleić, tudzież polakierować, no już sam nie wiem co.

Poza tym generalnie gryzie się lekko kolor tych listew z kolorem który jest wokół radia, czy też przycisków na kierownicy. Chociaż te dwa ostatnie uważam za przyzwoite - takie zmatowiałe aluminium - przepolerowane.

Macie też takie odczucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was nie myślał o tym, żeby te ochydne srebrne listwy :evil: czymś okleić, tudzież polakierować, no już sam nie wiem co.

Poza tym generalnie gryzie się lekko kolor tych listew z kolorem który jest wokół radia, czy też przycisków na kierownicy. Chociaż te dwa ostatnie uważam za przyzwoite - takie zmatowiałe aluminium - przepolerowane.

Macie też takie odczucie?

 

 

W L GT listwy są pomalowane "karbonem". Wygląda o niebo lepiej. Problem może być w demontażu. Jak znam życie popękają mocowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz se walnąć hydrografiką w karbonie i będzie git mam tak zrobione felgi w accordzie wygląda bosko wooow, także czekam tylko jak mi powiedzą że niestety to nie należy do napraw gwarancyjnych to pewnie zrobie to szybciej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ja cie chrzantole to można się w dupsko ugryźć wyrzygujesz kasiorę na legendę motoryzacji a dostajesz PUSZKĘ PANDORY, cóż spróbuję to zgłosić przy przeglądzie przecież to dosłownie żenujące wycierające się plastiki, odstające listwy, zapadające się fotele, odpadające kratki co jeszcze bo nie wiem.....jak na legendę to średnio wróży na przyszłość ach pewnie gdyby nie ten napęd to pewnie marka przestałaby istnieć

 

Ktos musi te nowe kupowac za grubą kasiore ,zeby było cos dla kupujących dwu ,trzy letnie za pol ceny nowego

 

-- 30 wrz 2011, o 21:48 --

 

Ja cie chrzantole to można się w dupsko ugryźć wyrzygujesz kasiorę na legendę motoryzacji a dostajesz PUSZKĘ PANDORY, cóż spróbuję to zgłosić przy przeglądzie przecież to dosłownie żenujące wycierające się plastiki, odstające listwy, zapadające się fotele, odpadające kratki co jeszcze bo nie wiem.....jak na legendę to średnio wróży na przyszłość ach pewnie gdyby nie ten napęd to pewnie marka przestałaby istnieć

 

Ktos musi te nowe kupowac za grubą kasiore ,zeby było cos dla kupujących dwu ,trzy letnie za pol ceny nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale w mazdzie te plastiki to jak w subaru :shock: wszystkie japonce sa takie u nich auta jezdzi sie 3 lata i na smietnik.

jak brac to cos lepszego. moim zdaniem nowe BMW wygladaja OK i maja dobre materialy. U nas nie maja takiej opinii jak w Polsce. niestety cena powala.

mam 6 i nie ma problemu z plastikami, bardzo dobrze spasowane nic się nie wyciera i nie odstaje

skóra jak nowa na kierownicy i gałce zmiany biegów

według mnie jakościowo jet lepiej niż w subaru

 

bmw to łeby jeżdżą, poza tym są chol... drogie za to mogę kupić sobie dwa samochody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 6 i nie ma problemu z plastikami, bardzo dobrze spasowane nic się nie wyciera i nie odstaje

skóra jak nowa na kierownicy i gałce zmiany biegów

według mnie jakościowo jet lepiej niż w subaru

 

BMW 6 , Mazda 6 :?: to dla mnie pewien wzorzec i wyznacznik pewnych trendów a pomimo to wybrałem Subaru OBK H6 :idea: Dlaczego :?: Przejedź się i porównaj :idea::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 6 i nie ma problemu z plastikami, bardzo dobrze spasowane nic się nie wyciera i nie odstaje

skóra jak nowa na kierownicy i gałce zmiany biegów

według mnie jakościowo jet lepiej niż w subaru

 

 

mazda robi obecnie zajbiste samochody az szkoda ze nie mja nic rodzinnego AWD.

6 jest nie tylko ladna ale tez dobrze wykonana.Subaru poninno sobie kupic taka jedna i co niece skopiowac :evil: bo a wyjatkiem AWD to w niczym nie ma podejscia.

 

Dlaczego Przejedź się i porównaj

 

przejchalem sie i dziwie sie dlaczgo kupiels :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przejchalem sie i dziwie sie dlaczgo kupiels :lol:

 

Cóż , tak jak kiedyś stwierdziłeś - "złapałem ..... za nogi"

Jak Ty jednak sobie dajesz radę z 4 kółkami AUDI :?:

 

-- So paź 01, 2011 12:31 am --

 

 

 

mazda robi obecnie zajbiste samochody az szkoda ze nie mja nic rodzinnego AWD.

 

 

 

Zgadza się :idea: Masz absolutnie rację :!:Gdybyś miał jeszcze do czynienia z takimi jak RX-7,RX-8 który apropo jeszcze w moim garażu stoi i nigdy za nigdy go nie sprzedam :idea:

Lepiej napisz dlaczego te audi A4 :?:, bo trend , bo dobre auto :mrgreen: , na pewno niezłe ale są dużo lepsze wg mnie oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mazda robi obecnie zajbiste samochody az szkoda ze nie mja nic rodzinnego AWD.

6 jest nie tylko ladna ale tez dobrze wykonana.Subaru poninno sobie kupic taka jedna i co niece skopiowac :evil: bo a wyjatkiem AWD to w niczym nie ma podejscia.

 

Mam oba te autka. Mazda ma więcej problemów - korozja nadkoli, źle zaprojektowane uszczelnienie wtrysków diesla (zacierają się silniki !), okropna podsterowność (za ciężki przód) ... Ech. Udajesz znawcę nie znając tematu. Ja wolę jeździć Subarakiem pomimo tego, że przegrywa w konkursie piękności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oba te autka. Mazda ma więcej problemów - korozja nadkoli, źle zaprojektowane uszczelnienie wtrysków diesla (zacierają się silniki !), okropna podsterowność (za ciężki przód) ... Ech. Udajesz znawcę nie znając tematu.

 

rodziny duzy samochod z przednim napedem , wiec nie spodziewal bym sie zeby byl nadsterowny......... nie wypowiadalem sie niezawodnosci bo tym jezeli chodzio mazde sie nie interesowalem.Z tego co widzie masz w podpisie poprzednia generacje Legacy , a ja wypowiadalem sie w kontekscie nowej :idea:

 

Lepiej napisz dlaczego te audi A4 , bo trend , bo dobre auto , na pewno niezłe ale są dużo lepsze wg mnie oczywiście

 

masz chyba jakies straszne kompleksy w pracy , w miejscu gdzie mieszkasz ? , bylem tez w pl i powiem szczerze ze nowe A4 na polskich dorgach no jakis niewielki ulamek wiec nie mam pojecia o co ci chodzi z trendem i moda na Audi :roll:

Jak Ty jednak sobie dajesz radę z 4 kółkami AUDI

 

wez sobie domo , przejedz sie to zobaczysz , tylko wez jakies wfajne z Slinem i dopasione a nie golasa , moze ci sie spodoba moze nie.Ja mam juz 10 tys i jestm mega zadowolony.Jak bym kupowal jeszcze raz kupil bym dokladnie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

masz chyba jakies straszne kompleksy w pracy , w miejscu gdzie mieszkasz ? , bylem tez w pl i powiem szczerze ze nowe A4 na polskich dorgach no jakis niewielki ulamek wiec nie mam pojecia o co ci chodzi z trendem i moda na Audi :roll:

 

:?: :mrgreen:

 

wez sobie domo , przejedz sie to zobaczysz , tylko wez jakies wfajne z Slinem i dopasione a nie golasa , moze ci sie spodoba moze nie.Ja mam juz 10 tys i jestm mega zadowolony.Jak bym kupowal jeszcze raz kupil bym dokladnie to samo.

 

Znam to auto lepiej niż Ci się wydaje :idea: Nie tak całkiem dawno miałem też A4. Wybrałem jednak teraz OBKa z różnych tam względów. Jestem póki co zadowolony, Ty zresztą też - no i jest fajnie :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam to auto lepiej niż Ci się wydaje Nie tak całkiem dawno miałem też A4. Wybrałem jednak teraz OBKa z różnych tam względów. Jestem póki co zadowolony, Ty zresztą też - no i jest fajnie

 

ale miales stara generacje :idea: a nie B8 , B7 to auto z 2001 roku ktore w 2005 i 2007 mialo liftingi , to tak jak by porownac i powiedzic wiem bo mialem kiedys Audi 80 :roll: ....nawet nie ma co porownywac .....a wiem bo mam w rodzinie B6 ktorym duzo jezdzilem i mialem az dwie B7 wiec mam dokladne porownanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TurdziGT ale ja jeździłem także (nie moim) A4 2.0 TFSI MY 2010. Byłbym bardzo nie obiektywny gdybym napisał że to szajs :idea: Owszem to fajne auto ale poza zresztą wizytówką OOOO jaką jest wnętrze "premium" to nic innego mnie "nie rzuciło w nim na kolana". Ba , w OBKu wychwyciłem więcej zalet :idea: Gdybym teraz się "chciał ożenić" z niemieckim samochodem to bym raczej na pewno zrobił to w salonie BMW a nie Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mazda ma więcej problemów - korozja nadkoli

 

Zdarza się że niestety fabryczne zabezpieczenia antykorozyjne w Madziach nie wystarczają w tak ciężkich warunkach drogowych jakie mamy w Polsce :(

Była też akcja wymiany nadkoli w niektórych egzemplarzach z tego co wiem.

 

 

źle zaprojektowane uszczelnienie wtrysków diesla (zacierają się silniki !)

 

W tej kwestii dieslowej ja mam wyrobione zdanie :idea: Nie tylko Mazda ale wieeeeelu innych producentów ma obecnie problemy z nowoczesnymi dieslami :idea:

Niemniej jednostki benzynowe w Mazdach to kawał naprawdę dobrej roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mazda ma więcej problemów - korozja nadkoli

 

Zdarza się że niestety fabryczne zabezpieczenia antykorozyjne w Madziach nie wystarczają w tak ciężkich warunkach drogowych jakie mamy w Polsce :(

Była też akcja wymiany nadkoli w niektórych egzemplarzach z tego co wiem.

 

 

źle zaprojektowane uszczelnienie wtrysków diesla (zacierają się silniki !)

 

W tej kwestii dieslowej ja mam wyrobione zdanie :idea: Nie tylko Mazda ale wieeeeelu innych producentów ma obecnie problemy z nowoczesnymi dieslami :idea:

Niemniej jednostki benzynowe w Mazdach to kawał naprawdę dobrej roboty :)

 

problemu nie ma w wersji gh ostatniej 6 po fl

diesel mazdy prawda stwarza problemy ale po fl jest dużo lepiej, ale i tak wybrałem benzynkę po fl, jak na razie bezproblemowa

 

-- 1 paź 2011, o 19:12 --

 

mam 6 i nie ma problemu z plastikami, bardzo dobrze spasowane nic się nie wyciera i nie odstaje

skóra jak nowa na kierownicy i gałce zmiany biegów

według mnie jakościowo jet lepiej niż w subaru

 

BMW 6 , Mazda 6 :?: to dla mnie pewien wzorzec i wyznacznik pewnych trendów a pomimo to wybrałem Subaru OBK H6 :idea: Dlaczego :?: Przejedź się i porównaj :idea::mrgreen:

przecież pisałęm ci że ma legacy MY10 i mazda6 wersja gh po fl już udało mi się porównać

jedyną różnicą jest napęd na cztery koła w subarynce, szkoda że mazda nie ma takiego

ale i tak się super prowadzi sztywna, pięknie na zakrętach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już udało mi się porównać

jedyną różnicą jest napęd na cztery koła w subarynce, szkoda że mazda nie ma takiego

ale i tak się super prowadzi sztywna, pięknie na zakrętach

 

Zdecydowanie wg mnie brakuje teraz w ofercie modelu 6 MPS :(

masz racje

napęd 4x4 i więcej bym nie chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luk77 napisał(a):

mcbeth napisał(a):

 

Mazda ma więcej problemów - korozja nadkoli

 

 

Zdarza się że niestety fabryczne zabezpieczenia antykorozyjne w Madziach nie wystarczają w tak ciężkich warunkach drogowych jakie mamy w Polsce :(

Była też akcja wymiany nadkoli w niektórych egzemplarzach z tego co wiem.

 

 

mcbeth napisał(a):

źle zaprojektowane uszczelnienie wtrysków diesla (zacierają się silniki !)

 

 

W tej kwestii dieslowej ja mam wyrobione zdanie :idea: Nie tylko Mazda ale wieeeeelu innych producentów ma obecnie problemy z nowoczesnymi dieslami :idea:

Niemniej jednostki benzynowe w Mazdach to kawał naprawdę dobrej roboty :)

 

 

problemu nie ma w wersji gh ostatniej 6 po fl

diesel mazdy prawda stwarza problemy ale po fl jest dużo lepiej, ale i tak wybrałem benzynkę po fl, jak na razie bezproblemowa

 

O tym, czy problem korozji jest dowiesz się za jakieś 3 lata. Wcześniej purchli nie widać. Miało być lepiej już po liftingu GG a jest ... tak samo = beznadziejnie. Purchle po 3 zimach od nowości :roll: .

Diesel RF7J jest taki sam w GG fl jak i w GH 2.0. Niestety w RF7J też jest problem zatykającego się smoka olejowego. To idiotyczne wpuszczanie spalin przez nieszczelne podkładki do komory rozrządu pozostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...