Skocz do zawartości

Siatka do bagażnika


Kalix

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, orientuje się ktoś gdzie można dostać siatkę do bagażnika dla Forka 2006. Obleciałem kilka sklepów i wszystkie "uniwersalne" mocno za duże:/ ,a w bagażniku wszystko fruwa :)

Za rekomendacją Agi (szczegóły tutaj) zakupiłem siatkę u AUTO-MOTOR i się nie zawiodłem. Na pewno znajdziesz odpowiadający Ci rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również polecam - zakupiona w tej samej firmie - sprawuje się bez zarzutów.

Mają też na swojej stronie ułatwienie przy dobieraniu odpowiednich rozmiarów: http://autosiatki.pl/wymiary/

 

Jedyny problem jaki mam to przy ew. szybkim odpinaniu/zapinaniu siatki - mam wersję z karbińczykami i firmową gumową/plastikową dodatkową "wkładkę" do bagażnika - taką z 2-3 cm boczkami - co powoduje iż dość trudno tymi karabińczykami tam manewrować ... Póki co po prostu wkładam zakupy pod siatkę - bez odpinania ...

Przy okazji dokupiłem jeszcze 2 siateczki na rzepy - jedną przymocowałem gaśnicę, druga służy jako wydzielenie przestrzeni przy tym "basowym" głośniku ... też się sprawdza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam AUTO-MOTOR. Kupowałem u nich siatki do Forka i do Legacy, i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli miałbym coś doradzić, to lepiej wziąć siatkę z karabińczykami, niż z haczykami - haczyki wbijają się w tapicerkę.

Jeżeli nie znajdziesz wśród aukcji interesującego Cię rozmiaru siatki to po prostu do nich zadzwoń/napisz.

 

Jedyny problem jaki mam to przy ew. szybkim odpinaniu/zapinaniu siatki - mam wersję z karbińczykami i firmową gumową/plastikową dodatkową "wkładkę" do bagażnika - taką z 2-3 cm boczkami - co powoduje iż dość trudno tymi karabińczykami tam manewrować ...

Ja zrobiłem wycięcia w boczkach wokół karabińczyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi.

Tez mam taką oryginalną mate do bagażnika z burtą wysoką na jakieś 3cm i zauważyłem, że mocowanie siatki nie jest w najszczęśliwszym miejscu.

Mi częste odpinanie nie jest potrzebne, po prostu chce przymocować siatką i rzucać pod nią różne rzeczy. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

ja swego czasu za obie placilem po ok. 100 zl./szt. :roll:

 

chyba ze ostatnio jakos podrozaly, szczegolnie ta przy klapie bagaznika :o

 

-- 27 cze 2012, o 09:24 --

 

a ładna..

 

a czy ktoś zna wymiary siatki tylko mocowanej w bagażniku, pełniącej rolę tzw "worka", czy "kieszeni"

kup oryginal, nie jest zabojczo drogi :)

:lol: 363,6 + VAT :!:

chyba zle zrozumialem - chodzilo mi o ceny siatek przy tylnych siedzeniach i klapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pytałem w ASO:

Siatka do bagażnika "Cargo net (Horizontal)" do Forka MY`05 - 363,6 + VAT

/jest to siatka na podłogę bagażnika/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te siatki w bagazniku ponad 4 lata i często cos w nich wożę. Nic się z nimi nie stało przez ten czas.

Mam tez taką z allegro od około 3 miesięcy i juz widać, że sie "rozciąga" ...

Poza tym, wyraźnie widać lepszą jakość wykonania (w tych z ASO :wink: ).

Moim zdaniem, naprawdę warto kupić te "markowe" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sens jest zawsze, kiedy to robi się z głową

 

tzn. mniej więcej widać wytrzymałośc takiej siatki i trzeba zawsze uwzględnić szkody przy ewent rozerwaniu się

mozna po prostu spakować tak, aby te rzeczy nie latały po całym bagażniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Na wstępie chciałbym powiedzieć, że pracuję ponad 6 lat przy sitkach do bagażnika w firmie Auto-Motor autosiatki.pl

 

Bardzo wiele już opisali poprzednicy. Jedynie mogę podrzucić linka do zdjęć z rodzajami siatek.

http://autosiatki.pl/siatki-w-bagazniku.html

 

Mamy również w ofercie opaski rzepowe na gaśnicę:

opaska_gasnica_1.jpg

 

Mogę zaproponować 10% rabat dla forumowiczów.

Bardzo chętnie odpowiem na wszystkie pytania

W przypadku kontaktu poza forum proszę w mailu napisać (forum.subaru.pl - Rabat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...