Skocz do zawartości

Usterka w subarynkach


zyga

Rekomendowane odpowiedzi

Pumex1: MAsz calkowita racje z tym "samooczyszczaniem ekosystemu", trafne porownanie i dowcipne :D A armate na komara wyjalem bo jestem strasznie uczulony i wole za wczasu zareagowac :) ale obiecuje ze bede bardziej tolerancyjny ;)

Ps: Ja niestety inaczej odebralem sens postu kolegi JAro...

 

Pozdrawiam, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

coz... ja to sie chyba od Subaru to nigdy nie uzaleznie w tym wymiarze... :wink: ale najbardziej to podejrzane wydaje sie nieuzaleznienie Dyrekcji :wink:

tak wiec ja to sobie bede sie dalej uzaleznial "w realu" od: 1. mojej Agnieszki 2. zlocistego plynu z browarow w Tychach... 3. i obecnie od naszej Legacynki, ktorej niestety cos ostatnio warszawskie powietrze nie sluzy :cry:

a na forum... coz... podobno srednia wieku rosnie... wiec mam szanse na dobicie do 1.000 postow... ale najwczesniej to pewnie cos kolo 2035 roku... listopadzie... tak na oko...

Pozdravka

Szymon vel Pumex

P.S. ale zeby nie bylo OT - na co sam sie krzywie... :wink: to ja zadam pytanie Dyrekcji- z jakiego kraju (zakladu produkcyjnego) pochodza Subarynki sprzedawane w sieci dealerskiej SIP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie numer jeden dla szanownego pana. Drugi taki wyskok i będą konsekwencje.

 

Pogibało Cię Azrael :?: Drugi taki wyskok :?: A co on takiego zrobił :?:

 

Jak dla mnie to:

- wykazał się niewiedzą na temat Subaru

- śmiał się niesłusznie ze słów Dyrekcji

- napisał post trochę impulsywnie, nie przemyślawszy kwestii

 

Widzisz tu jakiś powód do wyciągania konsekwencji :?: Jeśli tak, to ja Cię pozdrawiam :evil:

 

Niewiedza na temat Subaru nie jest karalna, Dyrekcja nie potrzebuje adwokata, a dziwna zasada nietykalności, którą Ty i niektórzy pozostali forumowicze próbujecie właśnie wprowadzić, wcale mi się nie podoba (przenosi nas kulturowo z Japonii nieco w kierunku zachodnim, w rejony Korei Północnej) i nie sądzę również, by Dyrektor był nią ukontentowany. No a impulsywność to na tym forum wada nie tylko nowego użytkownika. Więc o co chodzi :?: Jest wolność słowa, czy jej nie ma :?:

 

Możesz krytykować, ale grożenie konsekwencjami to chyba jednak nadużycie. Sprawiedliwość musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widze tutaj żadnego naduzycia. Zero przywitania sie, kultury, popisywanie się własna niewiedzą wobec osoby o nicku "Dyrekcja" itp. to nic chlubnego. Tego typu akcje trzeba tępic w zarodku, niestety juz z wieloma trollami w wielu miejscach w internecie sie spotkałem i jak raz się troll zadomowi to po jabłkach. Naprawdę wydaje mi się że wątek na kilka juz postów na temat osobnika który sie raz odezwał i zniknał jest troche chybiony.

 

Aha Dyrekcja absolutnie nie jest nietykalna i zabezpieczona przed krytyką. Sam z reszta sie spierałem w innym wątku, ale jak każdy stały forumowicz piszący od dawna nie zasługuje na to żeby przychodził sobie ktoś i pisał w jednym z pierszych postów "Ty sie nie znasz ja wiem lepiej" w dodatku nie mając racji.

 

Jestem przekonany że od tego są na forach moderatorzy żeby m.in. takich sytuacji w przyszłości unikać. Mam nadzieję że zdarzac się będą one jak najrzadziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Właścicielu Browaru jeżeli chodzi o Japonie to Szanowny Jaro wykazał się ogromnym brakiem szacunku wobec Szanownej Dyrekcji i ostra reprymenda mu się jak najbardziej należała co było z goła po Japońsku. Co niektórzy drodzy forumowicze maja problem z pojęciem wolności która bynajmniej nie polega na tym że można robić co się chce czy też przytępione maja zmysły na wszechobecny zarazek zwany chamstwem, którym na całe szczęście owo forum jako zdrowy organizm jak dotąd się nie zaraziło. Szanowni niektórzy forumowicze błędnie mniemają że powodem reprymendy był brak wiedzy na temat Subaru, chodziło wyłącznie o kulturę osobistą Szanownego Pana Jaro. Gdyby powodem był brak wiedzy w temacie motoryzacji to dla przykładu mnie już dawno nie powinno być na tym forum, gdyż nie raz w tej sferze zadawałem pytania, często będące bardzo podstawowymi. Możliwe że dyrekcja jak i my wszyscy nie potrzebujemy adwokata, oczywiście ze mogli byśmy sobie poradzić bez moderatora, pytanie tylko brzmi jak szybko to forum zamieniło by się w bajzel na którym każdy w każdego rzuca mięsem. Nikt też tak jak ma to w przypadku Korei Północnej nie trzyma tutaj nikogo na siłę, jest wiele innych forów na które można sobie iść a gdzie wyśmiewanie się, wyzwiska itp. są na porządku dziennym, wiec porównanie jest mocno chybione. Forum SIP jest chyba jedynym takim funkcjonującym i niech tak zostanie, komu się to nie podoba, ma ogromny wybór. A sprawiedliwości być nie musi bo to nie dupokracja, i całe szczeście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael - no tak, dusić wszystko w zarodku i tak dalej - święta racja. Ale grożenie konsekwencjami komuś, co do którego wydaje Ci się, że będzie zalążkiem chamstwa i prostactwa na forum, to lekka przesada. Z oceną pierwszej i ostatniej wypowiedzi forumowicza jaro jesteś chyba zbyt surowy - na pewno nie była grzeczna, ale on nikogo nie obraził, nie używał łaciny, więc nazywanie tego chamstwem było trochę na wyrost.

 

ComeToDaddy - owszem, wolność nie oznacza, że można robić co się komu żywnie podoba, ale że ma się jasno określone granice pomiędzy tym co wolno, a czego nie wolno. Forumowicz jaro kulturą się nie wykazał, ale nie przekroczył w moim przekonaniu granic prawa (szeroko pojętego), więc grożenie mu "urzędowymi" konsekwencjami uważam za nie na miejscu. Aha - sprawiedliwość musi być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasciwie to chcialem odpisac na wczesniejsze posty, ale widze ze Wlasciciel Browaru mnie wyprzedzil i praktycznie "wyjal mi litery z klawiatury: :wink: a wlasciwie to "pisane slowa z ust" :wink:

Dorzuce tylko krotki komentarz do tego stwierdzenia:

Co niektórzy drodzy forumowicze maja problem z pojęciem wolności która bynajmniej nie polega na tym że można robić co się chce czy też przytępione maja zmysły na wszechobecny zarazek zwany chamstwem...

Otoz "co niektorzy drodzy forumowicze" nie maja problemow z pojeciem wolnosci ani tez nie maja przytepionych zmyslow - bo doskonale wiedza na czym polega roznica miedzy wolnoscia slowa, kultura osobista a chamstwem - ktore to chamstwo zarowno w necie jak i IRL tepia na wszelkie mozliwe sposoby. Ale poza tym rozrozniaja rowniez roznice pomiedzy chamstwem a nieudana proba bycia dowcipnym w bardzo cienkim stylu, ktora to proba jak widac "skonczyla sie zanim sie zaczela"... Tak wiec jak dla mnie byl to ten drugi przypadek... i wybaczcie drodzy rozmowcy - ale takiego ogladu sprawy z wlasnego punktu widzenia mam prawo :)

Pozdrawiam interlokutorow

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael - no tak, dusić wszystko w zarodku i tak dalej - święta racja. Ale grożenie konsekwencjami komuś, co do którego wydaje Ci się, że będzie zalążkiem chamstwa i prostactwa na forum, to lekka przesada. Z oceną pierwszej i ostatniej wypowiedzi forumowicza jaro jesteś chyba zbyt surowy - na pewno nie była grzeczna, ale on nikogo nie obraził, nie używał łaciny, więc nazywanie tego chamstwem było trochę na wyrost.

 

1. Co do "wydawania się". Otóż tutaj wchodzimy na zagadnienie tego czy mogę wiedzieć więcej poza właśnie takim "wydawaniem się". I mógłbym tutaj napisać że moża to utożsamić z greckim "doksa" i że można stanąć po stronie Platona który cała wiedzę zmysłową uważał właśnie za takie niepewne przekonania itp itd. Ale tego nie chcę bo mimo że jestem początkującym filozofem to porządku na forum dysputai tego typu kontrolować nie można. Niestety rola moderatora polega na tym że musi ocenić co uważa za błagające o interwencję a co nie.

 

2. Rzeczywiście nie było łaciny, ale nie trzeba jej używać żeby być niegrzecznym. Mimo że osobiście nie zgadzam się we wszystkim z Dyrekcją uważam że nie powinno się słac tekstów w tym stylu, kulturalna polemika w moim przekonaniu wygląda inaczej.

Co najważniejsze na koniec - to było tylko ostrzeżenie! strzeżenie polega na tym że nie ma żadnych konsekwencji, jak nas zatrzymuje policjant i zamiast mandatu "poucza" to z punktu widzenia osoby zatrzymanej własciwie sprawy nie było. I tak jest tutaj, ale ja i myślę także Flipper będizemy pamiętać o osobach które mają takie ostrzeżenia na koncie i w przypadku gorszych wyskoków interweniować. Na tym ma polegac o ile wiem rola moderatora. Wierz mi lub nie ale na pewno ni będę tutaj wyładowywał, frustracji, swoich sympatii czy prześladował nikogo tudziez nikogo chronił. Dziękuję, mam nadzieję że nie będziemy rozwlekac kolejnego wątku o moderatorach na 1000 postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panowie oraz zwiewne niewiasty, Co by nie mówić Browarowski z tej klasówki dostaje szóstkę. Uważam że Forumowicze mogą sobie reagować jak im się podoba, natomiast moderator ma pilnować porządku.

Szanowna Dyrekcja, gdyby poczuła się urażona, lub gdyby Ją wogóle zainteresowała "bulwersująca" odpowiedź JARO, zapewne by to skomentowała na swój sposób. Ponieważ jednak wypowiedź została zignorowana, uważam że nie ma sprawy. Gdyby reszta forumowiczów zrobiła to samo, przypuszczam że skutek byłby identyczny ( tz. brak postu nr 2 Sz. P. JARO ) ale bez tego całego zamieszania. Może Pan JARO to normalny, miły człowiek, który chciał być dowcipny, nie poczytał sobie wcześniejszych wypowiedzi na forum i palnął, myśląc że DYREKCJA, to poprostu czyjaś ksywa. Uważam że reakcja Moderatora była przedwczesna. Dalsze posty Pana Jaro zapewne wyjaśniły by nam z kim mamy doczynienia, tym bardziej że skulenie ogona i brak jakiejś chamskiej riposty, powoduje że mam jakieś niejasne przeczucie że straciliśmy być może praktykującego Subarolika z własną "kapliczką" typu Impreza.

 

Siwy który lubi bliżej poznać zanim .........zrąbie buraka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy który lubi bliżej poznać zanim .........zrąbie buraka.

 

tys prowda, niek sie nom Jaro pokoze, niek ze sie pśedstawi ...

zaś ło tym kazaniu-karaniu to jo ino dodam, co skoda ło tym godać ...

tsa sie bratać, a Wom ino bitki we łbie - pierony. Chłopocyna się wystrachoł, a moze byk z niego insy lepsy baca beł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym był zagorzałym miłośnikiem subaru to bym się bardzo wstydził za sposób w jaki potraktowaliście tą osobę od razu go oskarżajac nie wiadomo o co i wogóle to jak by był gorszy od osamy bin ladena.

ludzie nie możecia sobie wrzucić troche luzu - poczekajcie minutkę i dajcie odpocząć waszym turbosprężarkom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przeczytalem wszystkie posty napisane przez Uzytkownika Sebba i to co zobaczylem zagielo mnie - w/g mnie 3 takie posty, kazdy niegrzeczny i drazliwy, zasluguja (IMHO) na Zolta Kartke!!! Czy mam racje, czy jeszcze nie, o tym niech zadecyduja sprawiedliwi Moderatorzy!

 

Pozdrawiam, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITKA Ale chłopaki polecieliście !!! Chyba jeszcze nigdy tyly słow na forum nie widziałem :-)

 

a tak pozatym to jak wasze subarynki ??

 

Na marginesie to: "Przypomnijmy, że od początku tego roku gośćmi stacji obsługi były już auta Volkswagena, BMW X5, Chevrolet Cavalier, Pontiac Sunfire, Chevrolet Lumina/Venture, Oldsmobile Silhouette oraz Pontiac Transport, Citroen C3, Renault Megane II, Buick Randezvous, a ostatnio Audi A3, Honda CR-V oraz Hondy Accord." - ze stronki z początku, świadczy o tym że Amerykanie (do których poniekąd się zaliczam) daja d..y ze skladaniem bryczek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...