Skocz do zawartości

Usterka w subarynkach


zyga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kochanieńki Zygo, Taki jak ja mam "wyciek" paliwa w swoim Foresterze, to żaden serwis mi nie pomoże. Chyba że będzie to sevis Hirurgiczny i amputują mi prawą stopę. Posiadam taką dziurę w baku, że wir się robi.

 

Siwus stopus pustakus i........... dziurus w bakus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochanieńki Zygo, Taki jak ja mam "wyciek" paliwa w swoim Foresterze, to żaden serwis mi nie pomoże. Chyba że będzie to sevis Hirurgiczny i amputują mi prawą stopę. Posiadam taką dziurę w baku, że wir się robi.

 

Siwus stopus pustakus i........... dziurus w bakus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochanieńki Zygo, Taki jak ja mam "wyciek" paliwa w swoim Foresterze, to żaden serwis mi nie pomoże. Chyba że będzie to sevis Hirurgiczny i amputują mi prawą stopę. Posiadam taką dziurę w baku, że wir się robi.

 

Siwus stopus pustakus i........... dziurus w bakus

 

... a ja do tego dorzuce (w promocji!!!) dziury w swoich popalonych tarczo-klockach...

 

Śmiech'us przypałus .... dziurkaczus - przypalaczus

Zbaraniałem całkiem: ulewa mi się, wycieka, dziurkuje i na dodatek się przypala ... na stare lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje uzupełnić, że chodzi tu o Legacy produkcji USA - te w Europie pochodzą z Japonii.

 

pzdr.

tylko kto produkuje subaru w usa -smiech hahha one sa produkowane w japoni dla usa hahahhaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kto produkuje subaru w usa -smiech hahha one sa produkowane w japoni dla usa hahahhaa

 

Wedle mojej wiedzy kosmici.

Jeżeli chcesz się popisywać, to najpierw upewnij sie czy masz racje. Przynajmniej z tego, co ja pamiętam, to Subaru są produkowane w Japonii, USA, na Tajwanie, na Węgrzech i w Tajlandii.

 

klaniam sie

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kto produkuje subaru w usa -smiech hahha one sa produkowane w japoni dla usa hahahhaa

Nieeee, totalny brak kultury chlopcze :evil: Niedosc ze jest to Twoj pierwszy post na tym forum, nie mowiac juz o tym ze trzeba sie przywitac albo cus, to jeszcze z takimi odzywkami cwaniackimi do Dyrekcji... tak na marginesie, to chyba Dyrekcja SIP najlepiej wie gdzie produkowane sa Subaru. Juz mi chlopie od poczatku podpadles :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje uzupełnić, że chodzi tu o Legacy produkcji USA - te w Europie pochodzą z Japonii.

 

pzdr.

tylko kto produkuje subaru w usa -smiech hahha one sa produkowane w japoni dla usa hahahhaa

 

 

Ostrzeżenie numer jeden dla szanownego pana. Drugi taki wyskok i będą konsekwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kto produkuje subaru w usa -smiech hahha one sa produkowane w japoni dla usa hahahhaa

 

Jaro, skąd pochodzisz ? z Jaro-cina, z Tela-Jaro-Vivu, czy ... może z Księżyca ?

 

Panowie, chyba padł rekord jednego postu na tym Forumie, a zwyciężcą jest ............... Jaro .... bravo Jaro, tylko nie przepij od razu nagrody g..ównej ... jako nagrodę proponuję wycieczkę na ... Księżyc - tam na razie nie produkują Subaraków. :wink:

 

Śmiech'us dobrus radus (noproblemus zajęte przez Siwego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa...,amerykanie nie potrafią nic porządnie zakończyć :wink: Taki żarcik. Kolego jaro - powiem tak: mocne wejście, poważnie mocne. Sugeruję dalszą edukację w dziedzinie Subaru a tę zdobywa się najpewniej u źródeł. Skoncentrowałbym się na dokładniejszym czytaniu informacji o autorze postu.

Mimo wszystko pozdrawiam i witam na forum.

Subaryta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie numer jeden dla szanownego pana. Drugi taki wyskok i będą konsekwencje.

tak wlasnie myslalem zeby moderatorowi podkablowac/zasugerowac, ale widze ze Anil nad nami czuwa ;) i bardzo dobrze, na tym Forum nie powinno dochodzic do takich sytuacji... :(

 

Ps: Witam, bo jakie mam inne wyjscie :P ale chlodnym tonem ;)

 

Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze na drugi raz pomysli nad kultura osobista. IMHO takich trzeba krotko i "za pysk" zeby nie bylo tu smietnika jak na innych forach :( tu sie przychodzi nie po to zeby sie (nieslusznie) bezczelnie nabijac z innych :x oj nie lubie tego... ciesze sie ze mamy dobrych Moderatorow na F SIP ktrzy czuwaja i interweniuja jak jest potrzeba

 

Pozdrawiam, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pax pax pax Panowie szlachta. To ze ktos nie ma wiedzy na temat tego w jakich krajach produkuje sie Subaru to nie powod, zeby dawac mu ostrzezenia, grozic konsekwencjami, albo twierdzic, ze brak komus kultury osobistej :cry: Tym bardziej nie ma tez mowy o smieceniu.. w koncu to byl jeden post i na nim sie skonczylo...

Osobiscie chyba w takim wypadku tez zasluzylem na ostrzezenie, bo moja wiedza na temat zakladow produkcyjnych Subaru jest dosc niekompletna... Wiec chyba jednak pozostane przy ograniczeniu swoich liczby postow... zeby nie zostac ekskomunikowanym za brak "wiedzy fachowej" :evil: w koncu nie jestem specjalista w kazdym temacie... a nie czuje potrzeby zaistniec na kazdym topic'u...

Pozdr.

Szymon

P.S.1 - tak dla uzupelnienia - nie pochwalam tonu wypowiedzi Jaro... ale zamiast "karac" moze lepiej wychowywac... i odpowiedziec merytorycznie... acz z doza sarkazmu (brawo wielkopolanin :wink: ) Rozumiem, ze mamy tu grupe bardzo stalych bywalcow na kazdym temacie, ale to ze ktos ma falstart w pierwszym wejsciu to nie powod, zeby na amen czlowieka skreslac... ale moze sie myle...

P.S.2 "...trzeba krotko i za pysk, zeby nie bylo tu smietnika..."?? :shock: zaczynam sie bac... slyszalem kiedys o czystosci rasowej... teraz ma byc czystosc "forumowa"... :evil: co ten czlowiek Wam zrobil, ze go tak grupowo "sponiewieraliscie"...?? :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumex1: To nie chodzilo o jego niewiedze na temat Subaru... przeciez ten facet, piszac swoj pierwszy na tym Forum post, w dosc prymitywny sposob (w/g mnie, ja to tak odebralem) wysmiewal sie z (sic!) Dyrekcji! Ja bym go nie usprawiedliwial, bo jak ktos nie wie to niech zapyta/poczeka az odpowiedz sie pojawi na Forum, a nie, z podkresleniem zlosliwego smiechu, nabija sie z innych. To jest moje zdanie.

 

Pozdrawiam, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.S.2 "...trzeba krotko i za pysk, zeby nie bylo tu smietnika..."?? zaczynam sie bac... slyszalem kiedys o czystosci rasowej... teraz ma byc czystosc "forumowa"... co ten czlowiek Wam zrobil, ze go tak grupowo "sponiewieraliscie"...??

bez przesady, to bylo okreslenie w cudzyslowie, nie zaden forumowy rasizm czy cos. Chodzilo po prostu o to, ze wiem jak jest na innych forach, ile przychodzi dresiarzy albo jakichs cwokow (nie mowie teraz o koledze JAro). I dla tego to moje okreslenie. Chodzilo mi o to aby Moderatorzy wraz z Forumowiczami nie dopuszczali do zanizenia poziomu/kultury na Forum SIP. Nic innego nie mialem na mysli..............zadnego chamstwa czy niegrzecznosci......widze ze niezbyt dobrze to okreslilem, o czym myslalem. Jesli kogos urazilem to szczerze PRZEPRASZAM, nie mialem takiego zamiaru.

 

Pozdrawiam, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Filipie,

stanowczo popieram koniecznosc trzymania przez Moderatorow i samych Forumowiczów pewnego porzadku i niewatpliwie poziomu na tym forum :)

i niewatpliwie moglby sie zdarzyc przypadek o ktorym wspominasz, ze pewien rodzaj "mlodziezy usportowionej" w sposob wraży i podstepny"najechalby" nasze forum i je zbrukal :wink: Na szczescie na razie sytuacja jest na tyle fajna, ze interwencja naszych moderatorow ogranicza sie do pojedynczych przypadkow "kierowania ruchem" i nie mamy postow obrazajacych innych czy tez stosujacych inwektywy w dyskusji... (chociaz ta czasem potrafi byc "podgrzana" :wink: )

Wypowiedz kolegi jaro w moim przypadku odebralem dokladnie tak jak Wielkopolanin - mial byc w zamysle autora zart, niestety z braku wiedzy fachowej nie wyszedl - i osmieszyl samego autora tego postu- ktory jak widac na razie chyba stracil chec dalszego pisania, po takim "wejsciu smoka" :lol: Jak widac sytuacja sie sama oczyscila, wiec wyciaganie "armaty na komara" bylo zupelnie niepotrzebne... :) Tak sobie wiec mysle, ze czasem wystarczy jeden zgrabny komentarz i "ekosystem" sam sie oczysci... :D

I tym optymistycznym akcentem pozdrawiam wszystkich Forumowiczow... tych jedno, dwu, trzy i czterocyforwych :D

Szymon/Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...