Skocz do zawartości

Usterka w subarynkach


zyga

Rekomendowane odpowiedzi

Sebba: Pazurkow zadnych nie wystawiam, a nie tylko ja uwazam, ze Twoje posty sa nie na miejscu.

PS: Jesli widujesz mnie tak czesto (mimo ze nie mieszkam na Slasku), to uswiadom mnie z laski swojej, skad Cie znam i jak sie nazywasz...

 

Pozdrawiam, filip D.

 

Aj Filip, ja nie znam ani Ciebie ani Sebba, a domyślam się że znacie się z ... Czyżyn :lol:

 

Czy nie tak :?:

 

P.S.

dodam że w Czyżynach też jeszcze nigdy się nie lotniskowałem

 

Śmiech'us Agencjus To... von Lotniskus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szanowne forumowicze, chwilowo nie uczestnicze ale obserwuje z uwagą.

Ponieważ atmosfera na forum przywodzi mi na myśl migawki z Bagdadu - strefa Dabljuja ( w polskiej nie ma czasu na walki uliczne, bo nasze som zajente montowaniem aparatury do produkcji płynów integracyjnych szyickich - szyita to taki co wali z szyjki ). Jeżeli atmosfera gientych meblów wam nie odpowaduje ( którom od początku tu propagujem osobiście ) to bedom Moderatory zgryza miały, komu merdnąć przed ślepiami i jakiem odcieniem kartków. Jeżeli jednak wprowadzane przez Was aktywa, pasywa i agresywa majom spowodować zmniszenie agresji na drogach publicznych ( w odróżnieniu od domów publicznych gdzie agresja zanika samoczynnie po wstępnym orgaźmie ), to proponuje Mondrem-autorom otworzyć posta pod tytułe " GÓRALSKI WESELE ", gdzie forumniaki różne bedom się naparzać wirtualnymi cipagami, sztachetom klasycznom i sztachetom modernizowanom gwoździem zardzewiałym krzywym .......laserowo naprowadzanym. Kartki bedom tam przyznawane ino za nie trafienie przeciwnika oraz za kopanie po jajach.

 

Siwy ... przekażcie sobie numer pokoju.......klucz od pokoju.....yyy znak pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...