Skocz do zawartości

D ziadowski U lepszony P oradnik A utomobolisty w skrócie...


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

Arno: Zgadzam się z Szacowym Przedmówcą, dodam wszak iż zależność ta rozciąga się nie tylko na środki trwałe samojezdne, ale również na każdy inny posiadany przez danego osobnika. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Egzaminy krańcowe przewidywane so na zleceniu sie w Morzu .... w Morsku. Poprosze o przwiesienie kartki, ołówka, temperówki ..... abo lepi zastrugaczki oraz po czy flaszki na egzaminacyjno twarz, coby na egzaminie panoszyła sie rodzinna atmosfera, pokojowe współistnienie, wzajemne zrozumienie ( po czech flaszkach mogo nastąpić przekłamania i drudności z łącznościo zewnentrzno ). Uprasza sie również o ułożenie se pytań na egzamin i dostarczenie komisji gotowych odpowiedzi. Komisja ni ma czasu, ani głowy se nie bedze takimi pierdołami zawracać. Materiały wspomagajonce komisje majo być z załonczonymi kieliszkami oraz wiankiem kiełubasy Luksusowy. Kartki z odpowiedziami prosze składać w koszu przy wyńściu, abo w każdym innym dowolnym. Oceny bedo i tak przyznawane przed egzaminem w oparciu o iloś przytargany gorzały. Jak kto se napisze wszysko do egzaminu w domu, to niek wywali to od razu do kosza żeby nie zasmiecać terenu imprezy i niek sie skoncentruje na zakupie tych kluczowych materiałów.

 

Sorry ale właśnie znowu ide se na dziekanke (sekretarka dziekana)

 

Mać egzaminatorska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowno Komisyjo....a ile twoarzy bedzieta liczyc bo niewiem ile mam taszczyc ...znaczy sie jak wielki indeks trza wzionc.. :roll:

 

To jes niestety tajemnica. Egzaminy z tak cienżkich tematów wymagajo kilku szpecjalizdów i może sie uzbierać ze siedemdziesiont twarzy. Profilaktycznie prosze se wzioń przyczepke z "pzryborami" egzaminacyjnymi. Doradzam szczerze dwuosiówke z plandeko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Obstrukcja sługi. Znaczy się jak prowadzić urządzenie przemieszczające się. LEKCJA NOMBER ŁAN

 

Bieremy to okrągłe w obie dłonie i niem pokręcamy, aby spowodować zmiany w kierunku poruszania się ….. dowolne – aczkolwiek zgodne z kodeksem o ruchu drobiowym. Jakkolwiek cel uświęca środki, to tutaj niekoniecznie od razu. Posiadowujemy w pojeździe trzech pedałów, co lubią być czasem gniecione. Gniecenie pedała powinno się odbywać w zależności od jego predyspozycji. Otóż lewy pedał uwielbia być gniecion z siłom wodospadu. Toteż folgujemy jego fanaberiom i wduszany Go do oporu aż jęknie. Podówczas przenosimy swoją prawą dłoń na rurkę z glutem sadowiącą się prawie że bezpośrenio pod nią, i zamaszystem ruchem wtrącamy bieg pierwszorzędny …. Znaczy się jedynkę. Uwalniając lewego pedała, należy mieć baczenie, aby prawemu równocześnie docisnąć… wbrew naszej wrodzonej tolerancji, co do predyspozycji i takich tam. Ponieważ pierworodny jak zazwyczaj ma gówno dom powiedzenia, wysłuchujemy Go przez kwilkę i powtarzając ruch pedałowy, wrzucamy po koleji jego siostry – znaczy się – dwójkę, trójkę i czwórkę. Jeżeli posiadujemy Fiuta Punto abo jeszcze lepszą fure, możemy się pokusić o dorzucenie piątki, szóstki abo nawet siódemki. Skoro już rozpędzimy naszego bolida do prędkości wysokiej – aczkolwiek zgodnej z kodeksem o ruchach drobiowych, pozostaje nam nadzór nad pedałem od zwalniania. Otóż w/w pedał znajdywuje się po samym środku…. co Go wyróżnia spośród pozostałego pedalstwa…. jakby.. Raptowne gmiecenie wspomnianego pedała może przynieś uszczerbek na urodzie… naszej lub kierownicy. Ogólnie rzecz biorąc z pedałami należy się obchodzić ostrożnie, znaczy jak u ludzi a nie jak u kaczorstwa.

Posiadujemy w naszem bolidzie w [moderator czuwa] guzików oraz równie dużo przełączników. Zapoznanie się stem ustrojstwem to kwestia przetrwania. Weźmy na ten przykład przełącznik od urządzenia co nam zamazuje widoczność. Znawcy twierdzą że zamazana widoczność jes do dupy a w pytę widoczność jes cacy. Jak nie wezne z domu okularów to jest mi akurat wszysko… gancegal…. jak mawiają starożytni krzyżacy. I to by beło na tela na pierszo lekcje. Z kursantami żegnam się tradycyjnym orzykiem taksówkarzy: Jak jeździć to tyko na gazie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

damazie, walnąłem, aż monitor podskoczył :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

 

Wracając do tematu edukacji, bąedź koedukacji (jak zwał tak zwał), belfry moje tudzież nie do końca kochane, nekają mnie od połowicy nocy sylwestrowej dylematy moralne (moze poniekąd huk wystrzałów to spowodował :roll: , nie wiem), dylematy dotyczące dwu nowo poznanych przeze mnie słów, a mianowicie: WIEŚCI, oraz WIADOMOŚCI.

 

obyło sie mowić, ze wieść niesie, a wiadomości są podawane :roll:

więc kto ową wieść niesie, czy jest to posłaniec?

jesli tak, to czy jest do tego w jakimś stopniu przeszkolony?,

czy wżna jest waga tej wieści, czy jesli waga wieści przytłoczy poslańca, czy ma mu kto pomóc?

Czy poslaniec przynosząc wieść, ma liczyć sie z konsekwencjami jej wagi ?

Czy za wieści ponadgabarytowe placi sie dodatkową cenę tak jak np w DHL?

 

Czym wogóle wieści od wiadomości sie róznią?

Skoro wiadomosci są podawane, to czy kwalifikacje kelnera wystarczą, zeby je podać na tacy?

Czy waga wiadomości rózni sie od wagi wieści?

 

 

:roll:

 

jak cos mi przyjdzie do głowy to jeszcze dopisze.

 

serdecznie pozdrawiam władze uczelni, wasza GUMA :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...