Skocz do zawartości

Subaru WRX STI [VA] (MY15=>MY18/MY22)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam szczerze z katalogu akcesoriów short shifter. Tak to powinno być z fabryki. Poza tym fajnie wyglądają owiewki, taki old school jdm. No i niebieskie podświetlenie z akcesoriów Levorga pasuje. Doszła też przednia rozpórka ori STi. Foto niebawem mam nadzieję uda się wrzucić :)

Ayu - ten short shifter - ile toto kosztuje? Kupiłeś i zakładałeś w aso? Jak z gwarancją itd? dzięki z góry. P.S. chciałbym to najpierw sprawdzić na "żywo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek z przodu robił mi Bartek (Street Customs Detail), zrobił też tylny wzorowany na S207, oklejenie bezbarwną folią drzwi, maski i progu bagażnika + wosk.
ty_a.jpg

 

Co do dystansów - w dolnej części te felgi i tak mocno wystają z obrysu nadwozia i trochę się boję, że będzie za bardzo sypać jakiś "żwirem". Zobaczymy na wiosnę.

P.S. znalazłem fotkę moich Lanosowych felg robionych też w renowacji - kolor Grafit 2011
lanos.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayu - ten short shifter - ile toto kosztuje? Kupiłeś i zakładałeś w aso? Jak z gwarancją itd? dzięki z góry. P.S. chciałbym to najpierw sprawdzić na "żywo"

Ja akurat kupiłem od kolegi _adi bo tak się złożyło, że miał. Montaż w ASO. Cena -  musisz dopytać.

 

 

 

Pasek z przodu robił mi Bartek

Kurcze, mnie też musi to w takim razie Chudy zrobić :)

Edytowane przez Ayu
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplet (przód, dwa progi i dwie dokładki tyłu) kosztuje coś około 300 funtów, z przesyłką zmieściłem się w 1800 pln. Za sam "front lip" STI liczą sobie chyba właśnie tyle w ASO.

 

 

Fajnie wyszło.... :) ! :ok:

 

.....zastanawiam sie nad tym zestawem do białasa....

 

bo juz widziałem rożne wynalazki np: takie jak ten....

post-5590-0-69565600-1455556098.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że z HT warto poprosić o rabat, 10% jest na "good morning" :-)

 

a zamawiałeś może coś takiego już ?? może jak zamówimy do 2-3 aut to będzie jeszcze taniej...razem z przesyłką...;)

@Ayu... mam pytanie do Ciebie?..

 

ap ropo felg...sam powoli zaczynam szukać na wiosnę... czy widziałeś gdzieś w jakieś dobrej cenie te kute BBSy.... czarne.dedykowane

do STI 2015-2016???...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Barteq mam od nich cały komplet łącznie z dyfuzorem na tył, zamówione bezpośrednio

 

o proszę... a masz jakąś specyfikację tego zamówienia....co wchodzi w skład...wstępne koszty, czas dostawy itd..możesz mi przesłać na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...