Skocz do zawartości

filmik z SJSów forumowych


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najbardziej niesamowity jest ten bok legacem kombi zielonym 2.0. Ten samochód wygląda na rodzinny duzpowóz, który nadaje się tylko do bujanki, a tu Dobry pilot to i na drzwiach od stodoły ... bokiem poleci

 

 

 

Akurat to było raczej tak ustawione ćwiczenie i przypadkiem wyszło, niemniej rzeczywiście wygląda to ładnie. Nie zachowało się na filmie ale na tym winklu Dżanek pojechał z chmurą dymu ze wszystkich kół ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... heh ...... jestem pod wrażeniem, że z tego mojego amatorskiego kręcenia dało się coś sklecić sensownego, szkoda jedynie, że taki krótki ten filmik i faktycznie muzyka nie jest najlepsza ale i nie najgorsza 8) .......

 

.... co do Legasa kombi, to jego kierownik na początku szkolenia takie boki również robił tyle, że niekontrolowane a na koniec dnia już całkiem fajnie sobie śmigał, zresztą jak widać na filmie :D ....

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Combo chodzi bokami to Legaś nie da rady...:?: no co Wy... Wszystko co znam chodzi poślizgiem... Ostatnio widziałem nawet syrenkę slajdem wychodzącą mi na czołówkę... :wink: Widok niezapomniany i już myślałem, że będę musiał prać spodnie i tapicerkę... :twisted:

 

A co do numeracji SJS'ów to w przypadku tego klipu jest każda prawidłowa bo są tam ujęcia zarówno z pierwszego jak i z drugiego... Więc wsio ryba jak kto go nazwie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale mnie tam nie ma :( bo to chyba ten wcześniejszy sjs... i tu się zawiodłem ;-)

No tak, bo numeracja jak si okazuje jest nieco inna, i my byuliśmy na III a nie na II. Swoją drogą jak ja dorwę tego kuzyna Wełniacza co to kilka miesiecy juz nam zrzuca taśmę to następnym razem na holu do kielc zaciągnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonie dzisiaj do niego i dam znac jak sie sprawy maja JEŚLI go w domu zastane :roll:

 

Ja mam lepszy pomysł.

Ustal czy jest w domu, a wtedy my się w kilka aut stawimy u niego :-)

A potem będziemy losować ktorym go pociągniemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...