Skocz do zawartości

filmik z SJSów forumowych


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

aflinta, ja planuję podjąć wyzwanie zrobienia w końcu dobrego materiału z sjsa (może nie aż takiego jak Alana ale chcę coś w końcu zrealizować ze swoich planów), tylko obawiam się, że zimą już nic nie zorganizuje się forumowego, więc pewnie dopiero na wiosnę... tylko czy ktoś oprócz Kajtka będzie chcieć realizować moje pomysły... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie zrealizowaliśmy kilku planów z poprzedniego SJSa (tego co była później impreza organizowana przez WiSa) bo kuzyn Wełniacza nie chciał kamerki oddać na dłużej w moje ręce. Potrzebny kombiak, w którym klapa od bagażnika otwiera się wysoko i można ją zablokować bez obawy że się będzie gibać w trakcie jazdy (w planie była impreza Kajtka, ale legac też powinien się nadawać - jak patrzę na Baję to widzę ideał do tego, więc może ktoś namówi Padre) :wink: , autko z szyberdachem też potrzebne (kolejny raz chyba Twój legac się nada :twisted: ) nagranie czegoś z poziomu koła i tak jak próbowałem na zimowym spoza samochodu (tylko strasznie trzęsło i ręka prawie odpadła od zimna), oczywiście ustawianie się na słupkach slalomu (tylko niech mnie ktoś "przypadkiem" zahaczy to... :evil: ), na zakrętach oczywiście i w nietypowych (czyli standardowych jak dla mnie :mrgreen: ) miejscach :twisted:

 

to tak w skrócie moje plany - jak ktoś chce więcej wiedzieć to w piątek mogę opowiedzieć na spocie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Plejadami to będzie problem bo ja jak znam życie to nie będę jako kamerzysta-fotograf, no chyba że do tego czasu ujawni się na forum jakiś szajbus zbliżony do mnie poziomem pomysłów i chęcią wykonania ich, ale narazie jeśli tu tacy są to cicho siedzą :roll:

najbardziej żałuję, że nie będzie mi dane kręcić kolumny na trasie na Zlot, ale coś za coś... :)

pomysł ciekawy :twisted: masz więcej fotek albo szczegółów jak to było w środku mocowane :?: bo tu nie widać wszystkiego

 

ja chciałem z Kajtkowego Combo przez tylne boczne drzwi wystawić na leżącym statywie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można na takich patentach montować kamerę, statyw z głowicą przegubową, zablokować szybą. Trzeba też założyć filtr na obiektyw i wsadzić w jakiegoś kondona. Można do tego użyć folii spożywczej - zdaje egzamin. Ważne też jest aby kamera (najlepiej cyfrowa) miała stabilizację obrazu, bo drgania są dość duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...