Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

mroz tez byl spory a jezdzilismy po zamarznietym zalewie.Moze to sprawdzic?

 

ostry zawodnik z Ciebie :evil:

ja po tym jak auto sie utopilo w Wigrach praktycznie na moich oczach dziekuję....a było dwa tygodnie -20st...

 

odnosnie spotu,.....pomysly coraz ciekawsze - czytam z duuuzym zainteresowaniem :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroz tez byl spory a jezdzilismy po zamarznietym zalewie.Moze to sprawdzic?

 

ostry zawodnik z Ciebie :evil:

ja po tym jak auto sie utopilo w Wigrach praktycznie na moich oczach dziekuję....a było dwa tygodnie -20st...

 

Wigry sa troszeczke glebsze.Jezdzilismy przy brzegu i wjechalem dopiero jak "teren" zostal utwardzony przez kilka terenowych aut wiec nie bylo strachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został zapodany i odzew jest -to plusy

jeśli chodzi o przygotowanie całego zaplecza na ognisko to mogę się z kimś umówić i pojedziemy przygotować odpowiednie ilości opału . Pozostaje tylko kwestia miejsca...i pał

trzeba to zorganizować tak by niebiescy nie kazali nam się ewakułować z tego miejsca i nie wlepili kar

co do michy to chyba poszczególne jednostki wiedzą co lubią i sobie przygotują prowiant 8)

Adi gdyby się udało z tym torem to super

może ten placyk obok legionowa się nadaje do naszego planu??

nie pamiętam kto wspominał o nim ale podobno jest spory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa i jeszcze jedno - zdradzę Wam tajemnicę... tylko csiiii....

 

paolka nas obserwuje z ukrycia, tylko chyba nie ma śmiałości się odezwać. "Pomożecie"? :D

 

(czy ona mnie za to zabije?)

 

jasne, ze zabije. juz nie zyjesz bejbe :P

 

 

oooo już nas się nie boi :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroz tez byl spory a jezdzilismy po zamarznietym zalewie.Moze to sprawdzic?

 

ostry zawodnik z Ciebie :evil:

ja po tym jak auto sie utopilo w Wigrach praktycznie na moich oczach dziekuję....a było dwa tygodnie -20st...

 

Wigry sa troszeczke glebsze.Jezdzilismy przy brzegu i wjechalem dopiero jak "teren" zostal utwardzony przez kilka terenowych aut wiec nie bylo strachu.

 

zamarzniete jeziorko - marzenie :P 8)

 

bimber wiem że za palmirami jak sie pojedzie kawalek to za pierwszym skretem w lewo jest duzy placyk i miejsce na ogniska itp., tyle ze po pierwsze daleko po drugie trzebaby pojechac chyba za dnia... :roll: to sie robi juz piknik rodzinny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa i jeszcze jedno - zdradzę Wam tajemnicę... tylko csiiii....

 

paolka nas obserwuje z ukrycia, tylko chyba nie ma śmiałości się odezwać. "Pomożecie"? :D

 

(czy ona mnie za to zabije?)

 

jasne, ze zabije. juz nie zyjesz bejbe :P

 

 

oooo już nas się nie boi :mrgreen::mrgreen:

 

Oto pojawiła się Paolka :) I odrazu do brudnej roboty się bierze, hihi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile bysmy daly kochanienka, by te cuda poprowadzic, co? :>

 

no właśnie, ile :?: możemy się dogadać :wink:

 

no to pogadajmy ;)

 

 

 

 

za kolezenski uscisk dloni :) no od kobiet plus ładny buziak :) hehe

 

 

 

Zobacz Bejbe, jacy wszyscy Panowie uczynni i mili... Tyle, że żaden nie zapytał czy mamy prawko albo czy chociaż wiemy gdzie hamulec a gdzie sprzęgło, hehe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bimber[/b] wiem że za palmirami jak sie pojedzie kawalek to za pierwszym skretem w lewo jest duzy placyk i miejsce na ogniska itp., tyle ze po pierwsze daleko po drugie trzebaby pojechac chyba za dnia... :roll: to sie robi juz piknik rodzinny :wink:

 

i o to chodzi - to całkiem dobry pomysł :mrgreen: piknik rodzinny -super

to się nazywa integracja wysokiego lotu :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile bysmy daly kochanienka, by te cuda poprowadzic, co? :>

 

no właśnie, ile :?: możemy się dogadać :wink:

 

no to pogadajmy ;)

 

 

 

 

za kolezenski uscisk dloni :) no od kobiet plus ładny buziak :) hehe

 

 

 

Zobacz Bejbe, jacy wszyscy Panowie uczynni i mili... Tyle, że żaden nie zapytał czy mamy prawko albo czy chociaż wiemy gdzie hamulec a gdzie sprzęgło, hehe :lol:

 

 

a macie prawko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bimber wiem że za palmirami jak sie pojedzie kawalek to za pierwszym skretem w lewo jest duzy placyk i miejsce na ogniska itp., tyle ze po pierwsze daleko po drugie trzebaby pojechac chyba za dnia... :roll: to sie robi juz piknik rodzinny :wink:

 

No i po wizytacji. Na Palmirach troszke kiepsko, koleiny a placyk saśnieżony tak że o mało się subarakiem nie zakopaliśmy :shock:

 

Ale pojawiła się inna alternatywa :D

http://www.fastforward.com.pl/aktualnosci.htm

Koszt wynajęcia toru jest dla nas troszke niższy niż w cennikach :)

Oczywiście trzeba by dogadać czy tam też można sobie ognisko zrobić jak byście chcieli :mrgreen: a jak nie to na palmiry już niedaleko.

 

Tor co prawda jest ciasny ale na podniesienie umiejętności wydaje mi sę że dobry(brak długich prostych) Grand Szeroki całkiem ładnie się tam składał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bimber[/b] wiem że za palmirami jak sie pojedzie kawalek to za pierwszym skretem w lewo jest duzy placyk i miejsce na ogniska itp., tyle ze po pierwsze daleko po drugie trzebaby pojechac chyba za dnia... :roll: to sie robi juz piknik rodzinny :wink:

 

Byłem dzisiaj na Palmirach z Termitem, droga jest z koleinami tak ze nie można sobie za bardzo pozwolić na boki ale placyk wydaje się być na takie spotkanie w sam razi jest zaśnieżony. Trzeba by go trochę wydrapać czterema kołami, nie wiem czy pod spodem nie pojawią się muldy. Zrobiłem zdjęcia ale szkoda ze tego placyku nie zrobiłem. Może Termit się wypowie. Mam Filmik na którym widać ten placyk zaraz go zgrabuje na dysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...