Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

ehhhh całe życie z wariatami...

miałem nadzieje że to zrozumiałe ale cóż....

1)grill- dla wszystkich chętnych

2)napoje:

a)wyskokowe dla osób KTÓRE NIE PROWADZĄ!!!!

b)rozgrzeewające (czyt. kawa,cherbara czy coś zimnego :) ) dla kierowników pojazdów

silnikowych

 

a tak na prawde to chce zorganizować coś z ciepłym posiłkiem bo po paru godzinach spędzonych na mrozie człowiekowi się wszystkiego odechciewa a tak coś na ciepło do jedzenia i picia to super sprawa

osoby które z różnych powodów nie pchają się do upalania mogą zająć się michą a maniacy walką ze śniegiem :mrgreen:

i to chyba będzie lepsze rozwiązanie niż Mc (znowu...) i jaka integracja... :mrgreen::mrgreen: jeśli są lepsze pomysły to oczywiście słucham :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj moi drodzy uważam że w złym kierunku idziecie :twisted:

Jeżeli chodzi o zimowe spotkanka to nie widze inaczej jak ognisko i kulig(w sumie to można sobie odpuścić). Z Adim mamy tu coś takiego jak Palmiry i na długiej dojazdówce mamy dwa parkingi na których można spokojnie sobie zorganizować ognisko :D

Kawałek giętej, pare patyków, herbata w termosie ew kawa, jakiś "krupniczek", strój odpowiedni czyli taki jak przed wyjściem na stok. Trochę chęci i mamy zabawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termit > filmiki fajne, tylko krótkie troszku... Ale ja rozumiem - warunki były delikatnie rzecz ujmując mało komfortowe (czyt. kamera przymarzająca do łapki...) :lol:

 

pozdrawiam wszystkich i wracam do pasjonującej lektury "Systemu prawnego UE" :roll:

 

Cały czas nauka i moge się przyznać że są postępy jeżeli by porównać filmiki z Miedzianej 07.01.05.

Na spotach w 2015 to już będzie filmik jak by Polański reżyserował :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ze na Palmirach sa fajne sekcje zakrętów do zabawy. Pamiętać trzeba o hopie kiedyś mnie tam wybiło w kosmos mało michy nie urwałem ale konkret, a pasowało by może wbić się na tor Intercarsu, mam koleszke który może by cos zrobił w tym kierunku nie wiem ale pewnie za jakąś opłatą nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto chyba się zastanowić nad każdym rozwiązaniem

na razie wiadomo że Mati jest chętny , ja oczywiście też :)

Wy chyba jesteście z termitem zdecydowani a co do reszty... może faktycznie sobota była by lepsza-więcej czasu na spokojne przygotowanie sprzętu i zaopatrzenia (Wojtek by był ) :)

na razie jest kilka dni na zebranie załogi i przygotowanie planu integracji naszej frakcji

chętni oczywiście mile widziani :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak swoją drogą to ciekawe ile osób swoją obecnością nas zaszczyci :mrgreen:

Nie powiem że nie liczę na stawienie się no może nie całego dream teamu ale choć na 20-30 samochodów z obsadą :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

wiem wiem -ale marzyć to fajnie jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mądrale od opadów mówili to podobno czwartek i piatek ma padać śnieg a temp. ma być około 6-8 stopni na minusie... czyli ciepełko po ostatnich spotach:mrgreen: :mrgreen: jeśli im się to sprawdzi to....pozostaje się tylko usmiechnąć :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto chyba się zastanowić nad każdym rozwiązaniem

na razie wiadomo że Mati jest chętny , ja oczywiście też :)

Wy chyba jesteście z termitem zdecydowani a co do reszty... może faktycznie sobota była by lepsza-więcej czasu na spokojne przygotowanie sprzętu i zaopatrzenia (Wojtek by był ) :)

na razie jest kilka dni na zebranie załogi i przygotowanie planu integracji naszej frakcji

chętni oczywiście mile widziani :mrgreen::mrgreen:

Chęci na taką imprezkę to ja mam :twisted: , ale zadeklarować, że na pewno będę to niestety nie mogę - będę się starał.

Jeżeli chodzi o termin to sobota na dłuższą imprezę jest lepsza - można zacząć wcześniej np. 16-17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak swoją drogą to ciekawe ile osób swoją obecnością nas zaszczyci :mrgreen:

Nie powiem że nie liczę na stawienie się no może nie całego dream teamu ale choć na 20-30 samochodów z obsadą :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

wiem wiem -ale marzyć to fajnie jest :wink:

 

ja będę na 99,99% :)

 

20-30 samochodów powiadasz...? optymista :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bimber - rozumiem, że to jest ten Twój parking koło SGGW.

 

tak dokładnie to ten parking :)

a co do imprezy plenerowej to wydaje mi się że na grilla/ognisko to sobota jest lepszym pomysłem :mrgreen::mrgreen: Wojtek-doigrałeś się tej soboty... :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak swoją drogą to ciekawe ile osób swoją obecnością nas zaszczyci :mrgreen:

Nie powiem że nie liczę na stawienie się no może nie całego dream teamu ale choć na 20-30 samochodów z obsadą :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

wiem wiem -ale marzyć to fajnie jest :wink:

Bimber - jeżeli Ci się uda zorganizowanie takiego teamu będę do Ciebie mówił per Pan, Mistrzu, ..... - zresztą, jak będziesz chciał.

Po doświadczeniach z akcji 5.01 moje marzenia są trochę skromniejsze - chociaż nawet wtedy W-wa nie zawiodła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak swoją drogą to ciekawe ile osób swoją obecnością nas zaszczyci :mrgreen:

Nie powiem że nie liczę na stawienie się no może nie całego dream teamu ale choć na 20-30 samochodów z obsadą :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

wiem wiem -ale marzyć to fajnie jest :wink:

 

 

 

bimber na mnie mozesz liczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie ja na Sobote na pewno i Moja Ksiegowa też co by pilnowała(jak się uda) abym znowu coś nie nawywijał no chyba że Ktoś z Was Urzyczy Samochodu ? :twisted:

Bimber te palmiry to dobry pomysł bo jak na SGGW rozpalimy ogień to niebiescy tak się zagotują ze będą czerwoni. Tak wieć ja i Moja połówka i mam nadzieje że nasze dziecko :cry: . Kwiatek a co z tobą ? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...