Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

na forum są różne ciekawe i śmieszne wątki gdzie można się wypowiedzieć i podzielić uwagami

Frakcja Warszawska informuje że wszyscy są bardzo mile widziani i zapraszamy sedecznie na spociki :mrgreen::mrgreen: kurde zaczynam mówić jak jakiś gospodarz...nie szkodzi

i tak zapraszam :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej piątek a z tego co mi ptaki wyćwierkały temp. ma być dużo bliższa zeru niż obecnie 8)

ponawiam pytanie co Waśpanny i Waszmościowie na grila powiecie a

z własnego doświadczenia :mrgreen::mrgreen: wiem że w zimie jest zajefajny :mrgreen:

Pośmigam troche po ursynowie i zobacze czy gdzieś jest jakiś odpowiedni placyk i może Wasze szanowne kości się rozejrzą za jakimś??

wtedy pozostaje tylko strona logistyczna ( micha i napitki ) do zorganizowania

aha... no i grile :oops: mój się niestety nie nadaje do niczego po ostatnim razie :cry:

 

Ja myslałąm, że ty żartujesz z tym grillem... :D Grillowanie zawsze kojarzyło mi się z wakacjami, działką nad jeziorkiem, zimnym brovarkiem... Ale trzeba przełamywać stereotypy, nie?

 

pięknie mi ta nauka idzie, nie ma co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reklama zimowego grilla pierwsza klasa :) spodobał mi się ten pomysł :D

 

wcale mnie to nie dziwi bo zimowy grill jest naprawde super a jeszcze w doborowym towarzystwie to bajka :lol::lol:

zanim nie zrobiliśmy tego sami to też mi sie wydawało że to poroniony pomysł...ale się baaardzo myliłem :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie przylaczam!Grill w zimei to super sprawa ale trzeba chyba kierowce lub "kierownice" wziac ze soba po jak po grilu wrocimy HE?Mi grillowanie kojarzy sie jednoznacznie z browarowaniem :lol::lol:

Co do Paolki: ZAPARASZAMY

vero nauka nie zajac.Mam ten sam problem co Ty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ekstra z tym grilem tylko morze w sobote prooooosssssszzzzzzzzzzeeeeeee. A co do grzanego piwka jak mi nie zrobią auta to je postawimy na pacy zapalimy a na silnik bedziemy kładli piwko a piecyk spod 6 gwiazdek to luksus :lol::lol:

 

a grzane wino tesh wchodzi w grę? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co grzane wchodzi w gre :) a w razie czego nawet iglo postawimy :mrgreen: jak będzie bardzo zimno :twisted:

Vero nie ma stresu -damy rade 8)

co do napitków to mysle że i termosy z czymś gorącym można zabrać a wtedy dowolny napój i to ciepły degustowany być może...

 

co do frakcji krakowskiej i innych to można zaprosić jakiegoś przedstawiciela lub przedstawicielki :mrgreen: i przekazać im parę pomysłów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...