Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Bo pały to pały 8) 8) 8)

ALE PANOWIE SZUKAM SPONSORA :roll: :roll:

 

 

 

Ciezka sprawa ostatnio tez to samo przechodziłem wiec wspolczuje ci:((((( :(:( z tego co pamietam kto miał skrzynie na allegro chyba cała na graty moze udało by sie jakos taniej zrobic... TRZEBA SZUKAC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik Fiodora bardzo porządna jednostka bo gadałem z nim zaraz po całej akcji (dzieki Bimber ) ok.23 powiedział ze może to być wodzik i kazał sie nie martwić więc mam nadzieje ze nie bede musiał ogolić nóg i iść na ulicę :roll: :roll: :roll:

 

 

 

oby!!! tylko to.. bo u mnie to akurat padł 3 bieg i podobno wrx us spec taki mankament mialy wiec chociaz to mnie pocieszyło lecz hais poszedł na naprawe;/;/ ale nie wchodzi ani 1 ani 2 czy wchodza biegi i zgrzyta? bo u mnie wchodzily biegi ale blokowało skrzynie plus nie mile zgrzytanie było:( DASZ RADE nic wielkiego to pewnie nie jest !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skillowane subaru Wojtka Kaczora...streetrajcing.pel ;)

 

może przepisane nie dosłownie ale...

 

skrzyżowanie ciszewskiego z rosoła , jade spokojnie moją furką , we wsteku widze mój nowy napis pioneer na szybie...nagle w oddali pojawiły się światła i szybko zbliżyły do mnie

stajemy na światłach , patrze na gościa : broda hehe patrze na fure : impra gete z nawiewem na masce , nie jest źle... pokarze typkowi jak sie prowadzi prawdziwe auto

przygazówka...patrze na gościa a ten siedzi i nic...to ja mocniej...i nic

ok zobaczymy jeszcze!!

patrze na światła...żółte...zielone...ruszam 1-ka prawie pisk , 2-ka , 3-ka , 4-ka- 80kmh patrze we wsteka

i widze gdzieś daleko za sobą światła tego niby sportowego wózka-hehe ale wanna!!

jeszcze troche ale już czuje na plecach oddech brodatego :?

100m do następnych świateł...50m do nich...i ja o doslownie grubość lakieru przed imprezką...phi !! straszne to to nie było ,niby taki mocny i szybki...

rozmawiałem z Juziem i powiedział że jak ze swojego malucha wyjme głośniki które łupały "siaba da siaba da" to i STI trzaskne...

tłumaczył się potem że na jakimś spocie był i biegi zostawił na placu ale ja i tak król szos jestem i malcowi nic nie podskoczy :mrgreen:

Ale go skillowałem

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Sorki Wojtek-nie mogłem sobie darować :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Bimber masz odpuszczone dzisiaj dzień dzidka wiec najlepszego dla ciebie i termita :P:P a co do skrzyni to nie wchodzi an i1 ani 2 i nic nie zgrzyta bo nie da sie włorzyć biegów. Więc teraz ze swiateł ruszam jak PAŁA z 3 potem 4 ober i wstek i jestem królem wolnej jazdy czyt. Kulturalny Kierowca WOT Kurawa Mać :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skillowane subaru Wojtka Kaczora...streetrajcing.pel ;)

 

może przepisane nie dosłownie ale...

 

skrzyżowanie ciszewskiego z rosoła , jade spokojnie moją furką , we wsteku widze mój nowy napis pioneer na szybie...nagle w oddali pojawiły się światła i szybko zbliżyły do mnie

stajemy na światłach , patrze na gościa : broda hehe patrze na fure : impra gete z nawiewem na masce , nie jest źle... pokarze typkowi jak sie prowadzi prawdziwe auto

przygazówka...patrze na gościa a ten siedzi i nic...to ja mocniej...i nic

ok zobaczymy jeszcze!!

patrze na światła...żółte...zielone...ruszam 1-ka prawie pisk , 2-ka , 3-ka , 4-ka- 80kmh patrze we wsteka

i widze gdzieś daleko za sobą światła tego niby sportowego wózka-hehe ale wanna!!

jeszcze troche ale już czuje na plecach oddech brodatego :?

100m do następnych świateł...50m do nich...i ja o doslownie grubość lakieru przed imprezką...phi !! straszne to to nie było ,niby taki mocny i szybki...

rozmawiałem z Juziem i powiedział że jak ze swojego malucha wyjme głośniki które łupały "siaba da siaba da" to i STI trzaskne...

tłumaczył się potem że na jakimś spocie był i biegi zostawił na placu ale ja i tak król szos jestem i malcowi nic nie podskoczy :mrgreen:

Ale go skillowałem

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Sorki Wojtek-nie mogłem sobie darować :twisted::twisted:

 

 

 

 

Bimber powinienes zostac polski hip hopowcem :) dobre dobre:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz trzeba zwołać brać bemek i innych wynalazków ze streetracing.cośtam i podać kiedy Wojtek będzie "leciał" do legionowa :mrgreen::mrgreen: chłopaki będą mieli o czym pisać przez następną dekadę :twisted::twisted:

 

 

 

 

bimber ale tylko te 316M-power :)

 

jasne ale tylko te mające podświetlane klamki i lusterka :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz trzeba zwołać brać bemek i innych wynalazków ze streetracing.cośtam i podać kiedy Wojtek będzie "leciał" do legionowa :mrgreen::mrgreen: chłopaki będą mieli o czym pisać przez następną dekadę :twisted::twisted:

 

 

 

 

bimber ale tylko te 316M-power :)

 

jasne ale tylko te mające podświetlane klamki i lusterka :):)

 

 

nie mogłes wczesniej to by sie tego goscia od vectry wczoraj zatrzymało :) ehhh zawsze obudzisz sie za pozno;) hehe nie ma co robic jaj mialem ostatnio podobna akcje wiec siedze juz cicho :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda , Wojtek my nie nabijamy się z Twojej skrzyni :wink: my po prostu staramy się rozmrozić u siebie twarze a śmiech to lekarstwo pierwsza klasa

a swoją drogą to na pewno nic skomplikowanego i szuwarka chłopaki zrobią szybko i sprawnie :mrgreen::mrgreen: i za to pije -zdróweczko wszystkich chorych Subarynek

(i ich właścicieli oczywiście )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda , Wojtek my nie nabijamy się z Twojej skrzyni :wink: my po prostu staramy się rozmrozić u siebie twarze a śmiech to lekarstwo pierwsza klasa

a swoją drogą to na pewno nic skomplikowanego i szuwarka chłopaki zrobią szybko i sprawnie :mrgreen::mrgreen: i za to pije -zdróweczko wszystkich chorych Subarynek

(i ich właścicieli oczywiście )

 

 

 

ALELUJA CHWALMY PANA :) tym czasem panowie :) milego delektowania sie alkoholemi nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...