Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

wydział inżynierii produkcji jest tam gdzie stacja kontroli pojazdów, na końcu Nowoursynowskiej, naprzeciwko kliniki małych zwierząt.

ogólnodostępny parking to ten między bud 14 a 17: http://www.sggw.waw.pl/~konkurs/kandydat/k_PC.htm

Ale słaby on jest. Już lepiej pod jakiś markiet pojechać ;)

 

 

np. gorczewska dawny hit na jego tylach tylko pozno trzeba zaczac zeby tloku nie bylo zawsze sie ktos doloczy z gapiow i jest z dala od ulicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fajnych miejsc to przede wszystkim lotnisko bemowo :mrgreen: ale tam się tak łatwo nie wjedzie ;)

poza tym parking leclerc'a na ursynowie

+ parking markpol na nowoursynowskiej (bo to już chyba nie wałbrzyska...), tylko tam są okropnie agresywne latarnie :mrgreen:

+ ul Pory przy stegnach

+ oczywiście Węgrów piękne miasto i jakiś hektar betonowego placu http://www.wegrow.com.pl/galerie/foto.p ... &photoid=8 mniam :mrgreen:

sie chce, to się znajdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydział inżynierii produkcji jest tam gdzie stacja kontroli pojazdów, na końcu Nowoursynowskiej, naprzeciwko kliniki małych zwierząt.

ogólnodostępny parking to ten między bud 14 a 17:

Ale słaby on jest. Już lepiej pod jakiś markiet pojechać ;)

 

dokładnie ten i wcale nie jest tak mały żeby sie źle bawić

w zeszłą zimę byliśmy tam kilka razy a nawet jak sam byłem i niebiescy przyjechali popatrzeć to tylko powiedzieli żeby sotrożnie i bez wygłupów

pod leclerkiem dziękuje bo tak "amatorzy" wygłupów wpadają ośkami i czasem trafiają sie totalni wykolejeńcy a i pały mają parking na oku ostatnio i często wpadają zobaczyć

możebny wieczorem jest parking pod go sport przy geancie i podobno gdzieś pod kabatami jest znośny placyk ale to wiem ze słyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możebny wieczorem jest parking pod go sport przy geancie i podobno gdzieś pod kabatami jest znośny placyk ale to wiem ze słyszenia

geant jest calkiem, calkiem ale przyjezdza policja. kabaty to mozliwe ze okolice zajezdni metra i zajezdnia autobusowa przy tesco.

maly placyk jest tez za rondkiem plaskowickiej-pileckiego w kierunku do geanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spadnie snieg, to ja optuje za placykiem przy Geancie, nie mialem tam nigdy problemow ani z ochrona, ani z policja. No chyba ze chcecie tuz po 20 szalec, wtedy sie zaraz zadyma zrobi :mrgreen: A no i jest jeszcze kawalek placu przy Imoli w piasecznie, ale sa tez wielkie latarnie i nieco dziurawe podloze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...