Skocz do zawartości

takie tam o autach na gnojówke


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

carfit, padło coś już w twoim RS-ie? czy jednak Ford nie zrobił papierowego auta? :twisted::P

 

Powiem Ci że sam jestem w szoku ale kompletnie nic :idea: . Mam zrobione 19 tys. i zaraz jade pierwszy na przegląd choć olej już zmieniałem 4 razy :twisted: Jedynie co było problemem to dwa razy zwiesił się odtwarzacz na wejście USB, a tak zero najmniejszych problemów, a auto naprawde nie jest zamulane :twisted: , choć z drugiej strony bardzo dbam o niego, bo go strasznie lubie :D . Choć i tak po tym przebiegu moge napisać jedno, silnik jest napewno jego najsłabszym punktem pomimo że sie wszyscy zachwycaja :roll:

 

-- 5 cze 2011, o 20:06 --

 

carfit ile tam miałeś na budziku jak goniłeś te Q7 :?:

 

 

Tak naprawde precyzyjnie Ci nie powiem, ale wyprzedziałem go najpierw na 3 biegu , czyli pewnie w ok. 120, a potem do 6 biegu gaz w podłodze, czyli pewnie ok 2-2 - 2,5 zł i wtedy mnie doganiał :roll:

 

-- 5 cze 2011, o 20:10 --

 

Ja wszystko rozumiem, i wiem że ciezkie auto na autostradzie jak sie rozpedzi jedzie jak szalone, ale mnie bardziej chodzi jak to auto sie rozpędzało od ok 100km, widziałem go w lusterku , praktycznie ledwo go odchodziłem :shock: , a po przekroczeniu pewnej predkości on mnie doganiał , na szczęście nie zdążył mnie wyprzedzić :twisted: , bo bym musiał napisać w konfesjonale że mnie q7 skopało :evil::D

 

-- 5 cze 2011, o 20:16 --

 

Q7 to w mojej ocenie jedno z nabrzydszych aut jakie jezdzi po naszej ziemi... kupa straszna... no ale o gustach...

 

 

mam podobne zdanie, dla mnie ohyda :x , natomiast jest drugie ale, RS miałbyć i jest moim autem codziennym do szybkiego poruszania z punktu A do B, i pewnie tak zostanie , ale miał być równocześnie pogromcom autostrad i w pewnym sensie jest, ale czemu kurna chata mam sie tak pocić z dieslami :?: :mrgreen: w dodatku za za konsupcję paliwa przekraczajacą podróżowanie po kraju samolotem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale czemu kurna chata mam sie tak pocić z dieslami

chociazby dlatego, zeby nie poruszac sie czyms co wyglada jak kupa, a zamiast marchewow z rury, to wali czarnym dymem, i jezdzi tego pelno, tylko czyms, za czym wiekszosc osob podazy wzrokiem widzac kozackie auto sportowe, a nie kolejnego SUVa i to w dieslu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit - miałem okazję przejechać się nowym Audi A8 4,2 TDI V8 - byłem pod takim wrażeniem przyspieszenia i momentu powyżej 100km/h że nawet miałbym duży zgryz czy nie nie jest lepszy niz RS6 - ale układ kierowniczy i gang V10 zdecydował - wolę RS6 :twisted::D

 

Te Audi Q7 to musiał być z nowym V8 TDI lub V12TDI (a emblemat V8 to była sciema na ścigantów w Focusach RS czy innych Golfach :roll: :mrgreen:) - to jest pożeracz autostradowy

Pociesz się, że na krętej drodze nie byłoby mu tak łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(a emblemat V8 to była sciema na ścigantów w Focusach RS czy innych Golfach :roll: :mrgreen:) - to jest pożeracz autostradowy

Pociesz się, że na krętej drodze nie byłoby mu tak łatwo.

 

Dla ścigantów to raczej przykleiłby sobie V6 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTe, to taki byl przyklad, chodzi mi o to, ze Focus RS, to auto wyjatkowe, ja na przyklad cieszylbym sie z samego faktu posiadania takiego auta, ktore jest inne niz wszystkie, nie jest kombi w dieslu, nie jest SUVem i (na bardziej sportowo) nie jest subaru ani miskiem :P jaki jest inny bezposreni konkurent Focusa RS?

 

A te SUVy, to juz mnie do szalu doprowadzaja, juz niedlugo kazde dziecko na komunie bedzie dostawac SUVa diesel. Albo Passata TDI. Bleeee! I jeszcze korki generuja, bo jak dwa dni temu jeden taki diesel ruszyl przede mna na swiatlach, to ja jeszcze chwile musialem postac, zeby dojrzec przez ta czarna chmure droge przede mna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w konfesjonale mogę się przyznać, że zamówiłem diesla z dsg - jako rodzinnowóz - ale uważam, że to mega fajne połączenie....

 

 

-- 6 cze 2011, o 14:03 --

 

PS. Edwin uwazaj, bo i z Seatem Cuprą możesz miec problem i z Mondelcem w dyszlu :mrgreen:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to głupie i zaraz mnie tutaj zjedziecie i zmieszacie z błotem moj pomysł ale ja bym takiego 6.0 V12 TDI 550koni widział w Audi A6 a raczej czyms co by przypominało RS6. Ten silnik ma ponad 1000niutków :shock:

E, moim zdaniem pasuje do takiego kloca jak Q7, a "lekkie" RS6 niech zostanie z benzynką :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez względu na to gdzie i jakim samochodem jeździcie wypadki samochodowe zdarzają się często.

Bez różnicy czy masz najdroższe auto świata czy zwykłe, to może przytrafić się i Tobie.

Ciekawy link: http://polibkama.com/wypadki-samochodowe.html

 

Patrz, też mam ciekawy link:

http://img.zryte.pl/ibiza_34055.jpg :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dostaje wariacji :twisted: , niedość że nie lubie aut na gnojówkę , ale dziś byłem pod wrażeniem :shock: . Jade sobie spokojnie autobahnem w okolicach Krakowa, a tu nagle miga mi długimi AUDI Q7 , ok zjechałem na prawy ( przyznaje sie rzadko zjeżdzam na prawy , bo nie często ktoś mnie wyprzedza :twisted: ) ale że nie jechałem za szybko więc ok :roll: . Przemknął koło mnie jak burza , więc stwierdziłem musze chociaż zobaczyć co to, iiiii, kużwa Q7 4,2 w dyszlu :shock: szedł strasznie, ale jakoś go wyprzedziełem ( ale to chyba dzięki temu że miał skrzynie automat ) a on oczywiście za mną, owszem jak trzeba było sie rozpędzić od ok 100, niedużo ale mu uciekałem, jak dochodziliśmy do wyższych predkości on mnie doganiał :shock: . Przeciez to kuźwa ponad 2 tony :shock: ja wiem że pewnie był mapowany, ale żeby aż tak to cielsko mogło iść ?

Wiem że BMW z silnikiem 3,0 biturbo idzie, ale niespodziewałbym sie że Q7 potrafi RS-a doganiać , normalnie coś z tym muszem zrobić :twisted: Ja mam zużycie w granicach 20-25 litrwów a on pewnie z 12 :evil:

Normalnie zasnąć dziś nie będe mogł :twisted:

Świat staje na głowie :roll: , żeby dyszel dawał takie jaja :twisted:

 

Wiesz ojciec ma touarega 4.2 V8 benzin, 310 KM i jest to jak mój forek mniej więcej no może trochę na górze lepiej ciągnie ale waga robi swoje.

No ale diesel to ina inszość :mrgreen:

Ma moment żeby to dźwignąć.

Dobra, a teraz wyobraź sobie ten silnik w czymś normalnym a nie w tym klocku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zużycie w granicach 20-25 litrwów a on pewnie z 12 :evil:

 

'Lepiej, panie rezyseze'. Jechałem takim z kumplem z Olsztyna do Krakowa. Jakieś 60 km za Olsztynem człek ten wyłączył komputra by się nie denerwować spalaniem i skupić na drodze. :mrgreen: Sekretu nie zdradzę. :P

 

Mimo, że waży, to ta kolubryna ma start. No wciska we fotel normalnie, panie.... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć i tak po tym przebiegu moge napisać jedno, silnik jest napewno jego najsłabszym punktem pomimo że sie wszyscy zachwycaja :roll:

 

wszędzie właśnie piszczą, że silnik jest miód malina :roll:

W twojej ocenie czemu jest najsłabszym ogniwem?

 

co by nie pisać, kiedy widzę RS-a to szczęka opada bo wygląd ma niesamowoty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć i tak po tym przebiegu moge napisać jedno, silnik jest napewno jego najsłabszym punktem pomimo że sie wszyscy zachwycaja :roll:

 

wszędzie właśnie piszczą, że silnik jest miód malina :roll:

W twojej ocenie czemu jest najsłabszym ogniwem?

 

co by nie pisać, kiedy widzę RS-a to szczęka opada bo wygląd ma niesamowoty :wink:

 

Silnik moim zdaniem zdycha , przy wyższych temp. , coś jak w SUB , mimo że IC ma z przodu, podobno bardzo pomaga większy IC . Ja mam trochę wiecej jak seria :wink: więc możliwe że przez to, co do trwałości to podobno pancerny silnik, ale póki ja tego nie sprawdze, to nie jestem przekonany do końca, mi na zimnym silniku słychac gwizdanie turbo, wiec pewnie za niedługo ford wymieni ją w ramach gwarancji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Silnik moim zdaniem zdycha , przy wyższych temp. , coś jak w SUB , mimo że IC ma z przodu, podobno bardzo pomaga większy IC . Ja mam trochę wiecej jak seria :wink: więc możliwe że przez to, co do trwałości to podobno pancerny silnik, ale póki ja tego nie sprawdze, to nie jestem przekonany do końca, mi na zimnym silniku słychac gwizdanie turbo, wiec pewnie za niedługo ford wymieni ją w ramach gwarancji :D

 

Silnik zasadniczo mamy ten sam :mrgreen: Tylko Twój jest rozwiercony z 2.3 do 2.5, ale tak, najfajniej jeździ przy -20'C, przy 30'C+ jest straszna kiszka. I tak, jest pancerny, dopóki smok prowadzący olej z miski nie zatka się jakimś gównem po niefachowej naprawie i silnik się nie zatrze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Twój jest rozwiercony z 2.3 do 2.5

 

 

Ja go nie rozwiercałem , taki już był :wink: :mrgreen:

dopóki smok prowadzący olej z miski nie zatka się jakimś gównem po niefachowej naprawie i silnik się nie zatrze :mrgreen:

Mam nadzieje że mnie to nie czeka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...