Skocz do zawartości

takie tam o autach na gnojówke


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już dostaje wariacji :twisted: , niedość że nie lubie aut na gnojówkę , ale dziś byłem pod wrażeniem :shock: . Jade sobie spokojnie autobahnem w okolicach Krakowa, a tu nagle miga mi długimi AUDI Q7 , ok zjechałem na prawy ( przyznaje sie rzadko zjeżdzam na prawy , bo nie często ktoś mnie wyprzedza :twisted: ) ale że nie jechałem za szybko więc ok :roll: . Przemknął koło mnie jak burza , więc stwierdziłem musze chociaż zobaczyć co to, iiiii, kużwa Q7 4,2 w dyszlu :shock: szedł strasznie, ale jakoś go wyprzedziełem ( ale to chyba dzięki temu że miał skrzynie automat ) a on oczywiście za mną, owszem jak trzeba było sie rozpędzić od ok 100, niedużo ale mu uciekałem, jak dochodziliśmy do wyższych predkości on mnie doganiał :shock: . Przeciez to kuźwa ponad 2 tony :shock: ja wiem że pewnie był mapowany, ale żeby aż tak to cielsko mogło iść ?

Wiem że BMW z silnikiem 3,0 biturbo idzie, ale niespodziewałbym sie że Q7 potrafi RS-a doganiać , normalnie coś z tym muszem zrobić :twisted: Ja mam zużycie w granicach 20-25 litrwów a on pewnie z 12 :evil:

Normalnie zasnąć dziś nie będe mogł :twisted:

Świat staje na głowie :roll: , żeby dyszel dawał takie jaja :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2,5 tony i ponad 700 Nm...

 

A no właśnie, ponad tonę cięższy , a momentu zaledwie 180 wiecej ode mnie , i opory powietrza WTF ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już wiem czemu Cię tak bolą te nowe opony :twisted::mrgreen:

 

 

Z opon nie zrezygnuje napewno :twisted: , musze jednak coś z tym zrobić :D , bo to wstyd żeby gnojówka mnie doganiała :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale z tego co mi wiadomo diesle przy dynamicznej jezdzie tez konsumuja b.duże ilosci ON 8)

 

wszystko zalezy co znaczy dla kogo duże :twisted: , ja dzisiaj na pełnym baku nie zrobiłem trasy N.Sacz Kraków i z powrotem , ok 240 km wszystkiego :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit to może jednak skusisz sie na takie AUDI Q7 6.0 V12 TDI :roll: :mrgreen:

 

wiem że mam już wiek prawie emerycki :wink: , ale kompletnie mi te auta nie podchodzą, poza tym miałem kilka diesli i zawsze je zajeżdziłem na śmierć :twisted: i dlatego ich nie lubie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że mam już wiek prawie emerycki :wink:...

 

Ale my tego niewiedzieliśmy... :shock: :mrgreen:

 

 

Carfit bo generalnie diesle sluża raczej do oszczedzania - nawet te BMW, a silniki Otto do upalania :lol:

 

P.S. To jakie miałeś te samochody z silnikiem diesla :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit,

 

i nie lub ich dalej , bo diesel to obciach i śmierdząca kupa (no chyba, że w traktorze :wink: )

Wracaj carfit na drogę, poszukaj i dopadnij tego Q- coś tam i skop mu co należy, bo ja też zasnąć nie będą umiał :evil:

 

PZDR

 

diesle na pole, gaz do zapalniczek, a benzyna do samochodów :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit,

 

i nie lub ich dalej , bo diesel to obciach i śmierdząca kupa (no chyba, że w traktorze :wink: )

Wracaj carfit na drogę, poszukaj i dopadnij tego Q- coś tam i skop mu co należy, bo ja też zasnąć nie będą umiał :evil:

 

PZDR

 

diesle na pole, gaz do zapalniczek, a benzyna do samochodów :!:

 

 

dobre :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. To jakie miałeś te samochody z silnikiem diesla :?: :roll:

 

 

ech było ich troche, kilka fordów, w tym 2.2 155KM , VW, z 1.9 tdi. po różnych przejściach, ople, fakt nie miałem BMW , i VW z dużymi silnikami diesla, ale to przez to że sie zraziłem do gnojówki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chcesz dostać w papę :evil: ...........

 

 

oooo Leszczyk sie mój obudził, sorrrryyyy mój pilot :mrgreen:

 

P.S. Jak byś mieszkał w Krakowie to bym Cie odwiedził, a tak autostrada Wieliczkę omineła, a ja własnie tam przeważnie sie ścigam i jak bym skrecił na rozjazd , to by pomyśleli że speniałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...