Skocz do zawartości

excesywne brudzenie przednich felg


dzioba

Rekomendowane odpowiedzi

To jest najlepsza metoda. Do terenówek kupiłem czarne matowe felgi i Jest super. Inne komplety tez pomaluje na czarny mat. Do srebrnego forka super pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób jak ja, pomaluj felgi na czarny mat, po pierwsze mega kozacko wyglądają, po drugie - nie widać tak syfu....a miękki klocek z połączeniu z nacinaną tarczą brudzi duuuuuuuużo więcej niż twardy z gładka tarczą.... :)

 

no i koszt ewentualnego odnowienia felg jest nieporównywalnie niższy.... :)

To jest najlepsza metoda. Do terenówek kupiłem czarne matowe felgi i Jest super. Inne komplety tez pomaluje na czarny mat. Do srebrnego forka super pasuje.

MIENCZAKI :mrgreen:

 

auta uterenowione, takie jak Forek, najlepiej wygladaja jak sa lekko (albo i mocno :twisted: ) umorsane... poza tym, biale felgi wygladaja o niebo lepiej niz czarne (czarne fele to w ogole jakies nieporozumienie - sorry :lol: ), nawet jak sa brudne od pylu... dotychczas mialem biale fele letnie, a tej zimy beda i biale zimowki, o! 8) :mrgreen:

 

copyofpicture089.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) ale białe na srebrnym :?: .....brrrrrrrrrrr..............

mowisz i masz :twisted:

srebrna Impreza na bialych grubo-ramiennych felach wyglada kozacko, mysle, ze Forek tez tak samo by wygladal 8)

 

051hr.jpg

 

img2769pores.jpg

 

madralo, kozackie felgi wygladają w każdym kolorze kozacko.... :D myślisz, że się wykpisz? :twisted::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do terenowek mam takie felgi. Pierwszy rzut oka - bulwarowe. Przeżyły fruwanie bez uszczerbku i łatwo wypłukać z nich błoto co by nie roztrzęsło auta po jeździe na czarnym. Białe felgi kojarzą mi się bardziej z Peugeot 205 z lat 90tych ale to personalne odczucie.

5915363944_48698f0105_b.jpg

 

-- 26 lip 2011, o 10:49 --

 

ciekaw jestem jak by wyglądały niebieskie do srebrnego ??? Na pewno wyzywająco :lol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do terenowek mam takie felgi. Pierwszy rzut oka - bulwarowe. Przeżyły fruwanie bez uszczerbku i łatwo wypłukać z nich błoto co by nie roztrzęsło auta po jeździe na czarnym. Białe felgi kojarzą mi się bardziej z Peugeot 205 z lat 90tych ale to personalne odczucie.

[ http://farm6.static.flickr.com/5280/5915363944_48698f0105_b.jpg ]

 

 

 

ciekaw jestem jak by wyglądały niebieskie do srebrnego ??? Na pewno wyzywająco :lol:

 

wyglądają rzeczywiście dość delikatnie... :shock:

 

 

 

ciekaw jestem jak by wyglądały niebieskie do srebrnego ??? Na pewno wyzywająco

 

granica między wyzywającym wyglądem a jak to określają niektórzy - wyglądem....hmmmmm......powiedzmy małomiasteczkowym....jest dość płynna.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t

wyglądają rzeczywiście dość delikatnie...
to naprawde zludzenia bo wysuniecie jest o 1,5cm wieksze przez co ramiona są znacznie grubsze i cieknie srebrne przeszlifowania jeszcze bardziej poglebiaja złudzenie :mrgreen::mrgreen:

jednak są mocne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

suberet, a hamowałeś??

Mojej małżonce w imprezie felgi wcale się nie brudzą ale po 45kkm klocki i tarcze są jeszcze oryginalne.

Ja w forku przy następnym przeglądzie chce założyć jakieś inne klocki i tarcze. Pewnie będą właśnie TRW ale czy one hamują??

 

-- 17 wrz 2011, o 23:14 --

 

zento, to jest najlepsza opcja :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suberet, a hamowałeś??

hmm..., jakby ci to powiedzieć.... :roll:

Czasem lubię pojeździć dość szybko i robił bym to częściej ale 15pkt na koncie skutecznie mnie studzi. Jeżdżę głównie po mieście, gdzie hamuje się dużo i czasem ostro.

TRW hamują bardzo przyjemnie. Nawet się tego nie czuje na (sorry) pedale, jak to ma czasem miejsce w przypadku innych klocków i tarcz.

Troszkę cichutko popiskiwały jak było gorąco i dużo się hamowało, ale teraz jest cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak w sumie odkryłem z jakiego powodu moje sie brudza.

Kocki zjadam w tempie GV pierwszeOEM 30kkm drogie ferredo15kkm trzecieOEM jeszcze mam20%po 20kkm. Ale przyznam ze ferredo hamowaly ostrzej.

Szkoda ze do forka nie ma ceramiki :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzioba napisał(a):

ciekaw jestem jak by wyglądały niebieskie do srebrnego ??? Na pewno wyzywająco

 

 

granica między wyzywającym wyglądem a jak to określają niektórzy - wyglądem....hmmmmm......powiedzmy małomiasteczkowym....jest dość płynna.... :D

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

lepiej chyba pomaranczowe :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak w sumie odkryłem z jakiego powodu moje sie brudza.

Kocki zjadam w tempie GV pierwszeOEM 30kkm drogie ferredo15kkm trzecieOEM jeszcze mam20%po 20kkm.

Wydawało mi się, że 30kkm to taka średnia...przynajmniej u nas górali bagienno-błotnych ;)

ja swoje zjechałam w 15kkm :mrgreen::mrgreen::lol:

O taki wyniki już niewątpliwie budzi szacunek ;)

granica między wyzywającym wyglądem a jak to określają niektórzy - wyglądem....hmmmmm......powiedzmy małomiasteczkowym....jest dość płynna.... :D

Małomiasteczkowy, rozumiem, że taki trochę przaśny i brzydki . A weźmy taki Tymbark, niby małe miasteczko a takie ładne :)

 

Emotorsport, celnie trafione spostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna7f, na swojego z kłami. :evil::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: lepiej się napić :roll: :?: :idea::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

po ptokach :twisted: już poszło :mrgreen::P:twisted:

 

-- So wrz 17, 2011 11:48 pm --

 

ja swoje zjechałam w 15kkm :mrgreen::mrgreen::lol:

O taki wyniki już niewątpliwie budzi szacunek ;)

no nie wiem czy szacunek... :roll: raczej pokazuje ludzką głupotę :roll: :lol::P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...