Skocz do zawartości

O rowerach


Niuniek

Rekomendowane odpowiedzi

Przyczepka fajna ale zanim dojedziemy do jakiegoś terenu zielonego to mini się nawdycha NOx COx SOx itpx ;)

O przyczepce myślę równolegle/wakacyjnie, a na razie- koszyk.

...też jeździłem w takim ale nie pamiętam, bo to w zeszłym wieku było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepka fajna ale zanim dojedziemy do jakiegoś terenu zielonego to mini się nawdycha NOx COx SOx itpx ;)

O przyczepce myślę równolegle/wakacyjnie, a na razie- koszyk.

...też jeździłem w takim ale nie pamiętam, bo to w zeszłym wieku było :D

http://m.centrumrowerowe.pl/akcesoria/foteliki-rowerowe-dla-dzieci/przednie/p,fotelik-rowerowy-kangaroo-carrier-eur-weeride,291687.html

 

Polecam takie. Dziecko siedzi przodem do jazdy. Jest łatwe i uniwersalne w montażu.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie słabe rozwiazanie. Fotelik nie ma żadnej amortyzacji i wszystkie drgania idą bezpośrednio w kręgosłup dziecka :(

 

To może też - fakt ale w pierwszej kolejności pomyślałem, że pedałowanie odbywa się przy pełnym rozwarciu kolan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juniorka 15 miesięcy.

A póki co - nowe ribmo wjechały

post-486-0-26045000-1457875277_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie słabe rozwiazanie. Fotelik nie ma żadnej amortyzacji i wszystkie drgania idą bezpośrednio w kręgosłup dziecka :(

Ale że próbowałeś i uzywales

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to kwestia indywidualna, ja zaczynałem jeździć z moją młodą jak miała 18 miesięcy. Od razu wskoczyła na normalny fotelik instalowany z tyłu. W trzy miesiące zrobiliśmy razem ponad 1000 km.

 

W tym wątku masz sporo informacji. Pisałem też o moim modelu fotelika.

https://tapatalk.com/shareLink?url=http%3A%2F%2Fforum.subaru.pl%2Findex.php?/topic/86256-Dziecięcy-fotelik-rowerowy&share_tid=86256&share_fid=56227&share_type=t

Edytowane przez spawalniczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Według mnie słabe rozwiazanie. Fotelik nie ma żadnej amortyzacji i wszystkie drgania idą bezpośrednio w kręgosłup dziecka :(

Ale że próbowałeś i uzywales

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Nie próbowałem i nie mam takiego zamiaru. Oglądałem taki wynalazek u kolegi w sklepie rowerowym i zdecydowanie odradzał taki fotelik . Dla mnie najważniejsze jest zdrowie dziecka i nie mam zamiaru nadmiernie narażać małego kręgosłupa na jakiś niepotrzebne drgania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Według mnie słabe rozwiazanie. Fotelik nie ma żadnej amortyzacji i wszystkie drgania idą bezpośrednio w kręgosłup dziecka :(

Ale że próbowałeś i uzywales

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Nie próbowałem i nie mam takiego zamiaru. Oglądałem taki wynalazek u kolegi w sklepie rowerowym i zdecydowanie odradzał taki fotelik . Dla mnie najważniejsze jest zdrowie dziecka i nie mam zamiaru nadmiernie narażać małego kręgosłupa na jakiś niepotrzebne drgania.
Spoko. Jakaś zdrowa alternatywa?

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam krótkie Humvee, krótkie MT500 i krótkie Singletracki więc co nieco mógłbym powiedzieć ;) ale długie spodnie preferuję właściwie tylko na bardzo trudne warunki (głównie zima) bo wkurzają mnie długie nogawki i ich "szorowanie" po kolanach, łydkach itd.

 

Co do różnic między spodniami to Humvee jest w środku skali Endury jeśli chodzi o trwałość i wytrzymałość między MT500 i Singeltackami - osobiście preferuję te ostatnie bo są mega pancerne i w razie dzwona w górach nie dość że ochronią ciało to jeszcze same to przeżyją ;)

 

Co do cen to moim zdaniem Endura jest mega opłacalna, ma super stosunek cena/jakość/wyposażenie i polecam gorąco każdemu ;) jak ktoś chciałby ciut więcej od ciuchów bo oczywiście są lepsi (np. jestem dużym fanem firmy Platzangst) to ceny idą niemal 2-krotnie w górę...

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie słabe rozwiazanie. Fotelik nie ma żadnej amortyzacji i wszystkie drgania idą bezpośrednio w kręgosłup dziecka :(

Po górach z dzieckiem jeździsz czy po starówce w Krakowie ? ;) oj daleko nam do zachodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...