Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

nie mam pytań.

Pomijam dzieciaka który się pojawił na drodze. I to akurat na linii po której auto by pojechało (dlatego odbił w prawo). Ale raczej też nie zauważył wcześniej dwóch ludzi stojących w tym miejscu. Facet znalazł się w sytuacji bez wyjścia.

Ale mimo narzekania na zabezpieczenie naszych rajdów zauważcie, że u nas na OS'ach w takich miejscach jest przeważnie ogromna koperta i obok safeciarz drący się na wszystkich którzy chcą tam przebywać. Przeważnie na wypadek błędu w opisie.

W planie zabezpieczenia nie przejdzie jedna tasiemka przyczepiona do samochodu bo wyśmieją to wszyscy. Od szefa zabezpieczenia, poprzez obserwatora na Policji kończąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buncol555 napisał(a):

 

nie mam pytań.

 

 

i radiowóz rozbity

a dziecko raczej wzdłuż trasy biegło.

 

 

jakich pytan nie masz - zly opis :shock: ? jakie "raczej" :?

 

jak juz kiedys bedziecie miec wlasne dzieci (a jestem w stanie po Waszych wypowiedziach powiedziec ze na 100% nie macie) to zrozumiecie... i prosze Was nie komentujcie do czasu jak juz tych dzieci miec nie bedziecie bo po prostu bedzie Wam wstyd... ale spoko kiedys tez tak myslalem... :mrgreen:

 

uwierzcie mi zmieni sie Wam perspektywa... jak kiedykolwiek znalzl bym sie w takiej sytuacji to zrobilbym tak samo albo walil w las, skaly, przepasc cokolwiek - napewno nie ryzykowalbym ze naraze to dziecko (brawa dla rodzicow btw)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bunch mi się wydaje, że tam było za szybko bo i tak już ich wynosiło na ten radiowóz. Gdyby się ratowali mogło być drzewo, ten dzieciak i pilot. Pewnie pomyślał odbijam w uliczke może sie zmieszcze i tyle.

 

dzwon.jpg

 

W tym momencie chłop podiął decyzje żeby skręcić, dlaczego? Auto wyfruwało nadal na zewnątrz, miałby sznse się zmieścić w zakręcie?

Ja tam rajdowiec nie jestem ale tak mi się wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puściłem ten film sekunda po sekundzie i faktycznie skręcił żeby nie sprzątnąc dzieciaka. Przedtem byłem przekonany, ze "pomyliła mu sie droga". A sformułowanie "nie mam pytań" bardziej odnosiło się, że ciężko to jakoś skomentowac, no może "ale urwał" :mrgreen: Dobrze, że na tej dróżce dojazdowej do odcinka nie było ludzi. Swoją drogą ciekawe ile czasu zajęło domywanie gaci uczestnikom tego zderzania. :shock:

 

- proponuje obejrzeć jeszcze to.

 

-- 21 paź 2010, o 21:45 --

 

Premo, W momencie, w którym zatrzymałeś film, słychać jak gość hamował. Wydaje mi się, że troche za późno, więc raczej za bogato wjechał w zakręt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie szlo mi o to ze perspektywa sie w zyciu czlowiek potrafi zminic jak sie ma juz wlasne dzieci... mysle, ze gdyby gosc nie zauwazyl dzieciaka to probowalby przejsc ten zakret (i pewnie by mu sie udalo) ale widzac sytuacje nawet nie probowal by ryzyko bylo za duze... po protsu "zmiekla mu rura" i wcale sie nie dziwie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crashtest Lamborghini Diablo. Test symuluje sytuacje, w ktorej ktos tym Lambo wpierw wjezdza w sciane, potem w niego wjezdza betoniarka od tyłu, a następnie uderza w niego z boku słup :mrgreen:

 

http://www.youtube.com/watch?v=e9sQnXf4AHM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crashtest Lamborghini Diablo. Test symuluje sytuacje, w ktorej ktos tym Lambo wpierw wjezdza w sciane, potem w niego wjezdza betoniarka od tyłu, a następnie uderza w niego z boku słup :mrgreen:

 

http://www.youtube.com/watch?v=e9sQnXf4AHM

Powinni jeszcze dodac do testu spadajacy 10tonowy betonowy blok i roztepujaca sie ziemie po czym auto wpada do jeziora lawy...

 

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=0YI9ioi_5c0

nie mam pytań, GT-R to auto z innej galaktyki :shock:

Było o tym kiedyś na WP i GT-R z witaminką Nitro był.... Bo normalnie to nie realne jest.

Myślę że ten dopisek P-800 to nie przez przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...