Jump to content

Recommended Posts

Than z tego co wiem, Brychu miał problem programem pocztowym. Ale moze juz "szafa gra" :wink:

Bo wlasnie tez sciagnalem GIS3 i nie moge odtworzyc :) A jak z kazyy cos scignalem co sie tak nazywalo to to bylo cos dziwnego wiec skasowalem :wink:

Pozdrawiam,

ThanJu

GIS1 mi sie od GIS2 bardziej podoba, bo dwojka jest kiepskiej jakosci (przy wyzszych predkosaciach wiatr tak zaglusza ze uszy bola :? ) no i slychac ten ryk silniczka tego Porsche :D . Fajnie tez wrobil tych policjantow co go zatrzymali :lol:

Wlasnie ogladam Head to Head - calkiem fajne. Dzieki za linki! :D

Pozdrawiam,

ThanJu

[EDIT] Bardzo piekne porownanie FORDA Cougar, FORDA Focusa WRC i F1 Stewart FORD :D

:shock: 1071KM?!?! :shock:

Ja piernicze, prawie tyle co mój Civic :lol:

1071KM to nie tak duzo, tylko ok czterech Subaraków.....

Chyba z wrazenia zjadles prawie 6 kucy :wink:

Śmiem twierdzić że to róznica nie odczuwalna.

Juz bym jakos przebolał brak tych 6 koni :lol:

Znalazlem kolejna ciekawa serie filmow. Co prawda z motocyklem (-ami), ale fajnie sie oglada. Chodzi GHOSTRIDER. Narazie nie wiem, ile jest czesci, bo sciagnalem dopiero jeden maly filmik, a nastepne (po 700mb+) sie jeszcze sciagaja, ale jak sie dowiem to dam znac :)

Pozdrawiam,

TJ

Czy ma ktos moze na PC film produkcji polskiej "Szybcy sie wsciekli" ? Ponoc niezly :roll:

Pozdrawiam,

TJ

Czy ma ktos moze na PC film produkcji polskiej "Szybcy sie wsciekli" ? Ponoc niezly :roll:

..wlasnie dobre pytanie, strasznie drogi ten filmik 35zl i dlatego chcielismy sie zrzucic na niego z kumplami ale cosik nam nie wychodzi. :roll: ..........

pozdr.mk.si

Za 25 na CD. plus koszt przesylki. :(

Pozdrawiam,

TJ

...no wlasnie 25 zl + malymi literkami 10 zl koszty przesylki :evil::evil: za taka cene to mam z dwa prospekty subarynowe z allegro :P:P .........

pozdr.mk.si - kolekcjoner prospektow subarynowych

Prospekty subarynowe to nie latwiej z salonu dostac? :lol: Jeszcze za darmo! :D

Pozdrawiam,

TJ

K.M. Ghostrider - mialem napisac refleksje - ten gosc jest nienormalny. Niedosc ze naraza samego siebie to jeszcze innych uzytkownikow drogi :? :? :x Jak mozna wyprzedzac na autostradzie za Stockholmem samochod jadacy na lewym pasie z predkoscia ok 130km/h jadac na motorze 300km/h i to POMIEDZY SAMOCHODEM A BANDA ODDZIELAJACA JEZDNIE!!! :x :x :x :x :? :evil: :? :evil:

Ludzie, ludzie, ludzie!! Na Kazie dostepny jest GIS4 :!:

Naprawde robi wrazenie. Dwa patafiany w Corvecie i NSX napieraja po Stockholmie i sa takimi swietnymi kierowcami, co to potrafia poslizgiem przez zakret przejechac i ciagle zapominaja zmieniac biegi(nie w poslizgu tylko normalnie na prostej) :lol::lol:

Wow, naprawde fantastyczne, jak czekaja specjalnie na biedne stare Volvo kombi policji, zeby ich nie zgubilo. Jacy oni sa wogole kulturalni! :lol:

Polecam! Bo i tak lepiej juz obejzec takie glupoty na ekranie, niz samemu robic! :wink:

Than

Ja właśnie zciągnąłem filmik Best Motoring 2003 February -> Testy na torze nowej STI i tej starszej :), STI vs EVO VII, testy Vmax. On boardy z przejazdu na testowym OS Araia Imprezą WRC i próba dojścia STI, które wyruszyło 15 sekund wcześniej. Dla "nie zaznajomionych" (tak jak ja) w praktyce z dynamiką STI niesamowite wrażenie robią przy onboardach zegary, które są powiększone w rogu. Ciekawie również wygląda praca nóg kierowcy na torze, szczególnie przy zmianie bieguff i na dohamowaniach z redukcją.

Jedyna wada to japoński komentarz za wyjątkiem wypowiedzi szefa SWRT Davida Lapworth'a. Całość koło 550 MB (45 minut).

Jak macie jakiegoś FTP'a to mogę uploadować :)

FTP by wystarczyl. Potrzebny do tego tylko jeszcze Wincommander (czy tam TOTALcommander) u uzytkownikow i wsio gra :wink:

RacingFlix.com

Strona z filmami

A tak pozatym to szukam czegos takiego:

Best Motoring (August 2003)

Synopsis

- Ferrari V8

- New 4th Generation Legacy

- Audi RS6 with 450 horse power!

Ma to ktos ?

Jesli tak to moze podzieli sie na DC lub eMule...

A tak pozatym to jestem nowy tutaj :)) Witam :lol: