Jump to content

Recommended Posts

Rafal, zaden z tych filmikow z tej strony co podales nie chce sie otworzyc i nie da sie sciagnac u mnie :(

• Replies 14.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zazdroszczę Wam tych szutrów, piękna sprawa   Skoro się chwalimy to ja zamknąłem sezon i było miło, tylko prawdziwych szutrów właśnie brakuje         Odważnie! Lubię to

Kilka ujęć z Walimskiej Zimówki  

Coś pięknego!   https://vimeo.com/55595896?outro=1&fbclid=IwAR0bpprvyIRXTWWGYn1bWaze-P6j9m1vUhl5f83rLJguYMHOc6_kmR4uPeA

Posted Images

Na stronie prodrive są fajnie filmiki tylko że w postaci Macromedia Flash Player. Gorąco polecam!! :D Mam pytanie w związku z tym: czy ktoś wie jak mogę je ściągnąć na komputer i czy w ogóle jest taka możliwość :?: Pzdr M

Pytanie z jakim rozszerzeniem sa pliki? Jezeli SWF i nie masz Macromedia Flash zainstalowanego - razczej na 100% mozesz je zobaczyc w przegladarce internetowej przenoszac i upuszczajac owy plik *.SWF na nia.

Oczywiscie musisz miec zainstalowana wtyczke Flash w przegladarce, ale praktycznie kazda strona juz posiada element Flash (bannerek czy nemu etc.), a laduje sie ona (wtyczka) tylko pierwszy raz :) Wiec napewno ja masz :)

Dodam tylko jeszcze, ze zazwyczaj pliki, ktore ogladasz laduja w katalogu WindowsTemporary Internet Files (ukryty katalog - w Win XP jest on w innym katalogu niz windows) i tam tez beda te SWFy :)

A jeszcze jedno

kiedy na jednej ze stacji niemieckich widziałem urywek reklamy Subaru, spodobała mi sie, ale niestety w domku nie posiadam satelity :evil: czy ktoś wie gdzie mógłbym ją ściagnąć :?:

• 2 weeks later...