Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtusiu, zacznij od siebie a potem czepiaj się innych. Jesteś męczący atakowaniem mnie wielokrotnym na tym forum, bo tobie się wydaje, że jest inaczej, a przez brak twojego zrozumienia tematu kombinujesz sobie, że jestem sztywniak.

 

Aha. Bo on się ściga żeby zrobić jak najlepszy czas. Nikt tego tematu nie zrozumiał oprócz ciebie, o nieprzechytrzony pozorami.

A jakbyś nie palił bzdury za bzdurą tonem jedynie słusznej racji, to i milej by było, i byś na forum nie męczył. Ale ono naprawdę nie jest obowiązkowe. Możesz w każdej chwili przestać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, Koledzy, piszcie sobie na Priva :!: Kazdy watek, w ktorym wywiaze sie dyskusja miedzy Wami, konczy sie zawaleniem topicu Waszymi sprzeczkami. To jest nieciekawe, nie wszystkim chce sie sledzic, jak na siebie caly czas najezdzacie. Moze moderator poprosilby o rozejm, bo juz kilka watkow czytam, a w conajmniej dwoch, 90% tresci to Wasze sprzeczki :x

 

Pozdrawiam,

Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, takie "wymiany argumentow" miedzy forumowiczami, powinny zostac rozwiazane w temacie, w ktorym powstaly :). Zeby pozniej nie dochodzilo do sytuacji, ze jeden forumowicz jest na drugiego cięty, a nikt nie wie dlaczego. Rozne "wymiany zdan" powinny zostac tam gdzie powstaly ( moim zdaniem oczywiscie :) ), jak ktos nie chce czytac to przeciez nie musi, nie jest wielkim problemem ominac niektore wypowiedzi ;), a moze kogos to zainteresuje :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to Forum ma (a raczej mialo) taki fajny klimacik, ze wlasnie nie bylo w kazdym watku klotni i wyzywania sie od kretynow, bufonow, niedouczonych, itp. Wlasnie to wyroznialo to Forum sposrod innych, naprzyklad tuning.pl

 

Ale to jest moje wlasne zdanie.

 

PZDR,

Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, Koledzy, piszcie sobie na Priva :!:

Priv w tym wypadku nie ma sensu. Chyba sam to rozumiesz. :-(

Kazdy watek, w ktorym wywiaze sie dyskusja miedzy Wami, konczy sie zawaleniem topicu Waszymi sprzeczkami. To jest nieciekawe, nie wszystkim chce sie sledzic, jak na siebie caly czas najezdzacie.

Masz rację i obiecuję dać sobie spokój. Tym bardziej, że jego poziom jest naprawdę żenujący. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mowia ze muzyka lagodzi obyczaje. Cos mi sie to nie wydaje prawda (patrzac na ten inny watek) :lol:

:lol:

Kuba, powiedz mi jak mam sie rozgladac na Learning Curve za toba? Jakie autko itp. Mnie raczej bedzie ci latwiej znalezc bo wystarczy spojrzec na rejestracje. :-)[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj goscia, ktory bedzie zbieral najwiecej slupkow.

Na tego to bede klal jak trzeba bedzie zbierac. :twisted:

Przyjade tym bialym sztruclem, chyba ze Miata bedzie gotowa (ale to malo prawdopodobne):

Miatka bylaby bardzo wskazana bo strucel to jednak ciezarowka. ;-)

Sam mam ochote na cos w stylu Miaty ale poki co na ochocie sie konczy. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dziki Subaru track day. Trochę młynek mają.

 

http://bne002z.webcentral.com.au/bne_sm ... erPark.wmv

po pierwsze: nie idzie zapisać tego na dysk

po drugie: obraz zatrzymuje sie po minucie i słychać tylko sam dźwięk

po trzecie: obraz rusza dopiero po jakiejś minucie na pare sekund, później znowu..i tak w kółko :/

a do tego ciągle buffruje...wadliwy czy co... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...